Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle si fakt nekdo dobrovolne koupi? Prochlastat ty prachy=stokrat lepsi investice...
  • Po BF3 tu máme ďaľší predražený Moorhuhn, výborne *2*
  • MP je tady(MW3) hodně zmrvenej oproti MW1
  • tak to nesouhlasim,o grafiku nejde jelikoz jsem si battlefield 3 koupil na PS3 a preziju to.kampan B3 je strasna ale ja jsem hlavne na multiplayer a ten je uzasny.po zvukovy strance nema B3 zadnou chybu,je to proste masaz ve srovnani trapnych zvuku CoD.navic jde nicit prostredi,vcera jsem kempoval v budove a spadlo me to cely na palici protoze me nekdo videl a proste to zboril.dalsi vec jsou dopravni prostredky a pokud je nechcete,muzete hrat bez nich.nic proti CoD,ale od vyhozenych penez za black ops jsem moc rad ze vysla hra ktera me sedla a dala vse co potrebuji.u me vyhral B3 a uz se tesim na DLC (free) z B2
  • Jo ták on pan Smutný psal recenzi ina B3..., tak to jooo......
  • 9,5 milinonů za prvních 24 hodin.....
  • "v zahraničí neni tolik haterů", a co metacritic? .. neni to ani tak o haterství jako o bezmezném vynášení do nebe.... Spokojen / nespokojen. Přesvědčovat ať jednu či druhou stranu o opaku, může u téhle hry dělat jen blázen *3*
  • Taky se sem připojím. Tedkon se ukázalo to co chtějí lidé. Buď dobrou grafiku a na H***NO hratelnost a nebo stejnou potažmo vylepšenou grafiku a lepší hratelnost. A že jsem píšete komentáře že to je sr**ka tak to si to rači nechte pro sebe. Ale musíme si uvědomit toto že na MW3 dělalo skoro jenom Sledgehammers a Infiniti jen tak nakouklo jaký to je no posuďte si obrázek sami. Já si mislím že BF3 a MW3 jsou spíše srdcové záležitosti a každý si koupí to co ho baví. Já jsem si koupil BF3 i MW3 protože obojí není stejné a bavím se u bojího. Stejně si to každý koupí kvůli MP. Můj verdikt na MP. BF3 - 9, MW3 - 9, A prominte za mojí češtinu jsem Dislektik.
  • Mám zasebou asi 70% singlu a je to klasickej MW..... Zběsilá akční jízda(ano nascriptovaná) s překvapivě dobře vystavěným příběhem(narozdíl od v recenzi tak vychvalovaného Killzone3)a s grafikou na vysoké úrovní(hraju na konzoli), která rozhodně nijak za ostatními konzolovými tituly nezaostává(asi až na jednu vyjímku).

    Hra zatím splňila přesně co jsem od ní čekal a sledovat co se pánům Priceovi a Soapovi(no vlastně už....) přihodí mě zatím dost baví...., rozhodně víc než to co se dělo v Killzone 3(pouze můj názor)
  • Jazz
    Ne, chlapečku to opravdu nepohřbilo... *6*
  • Nečakal som od tejto hry veľa ... ale po dvoch misiách som mal dosť ..... takáto brečka čo z toho urobili proste jeden veľký humus *11*

    Takže si to zhodnoťme ... v čom je táto hra lepšia ako BF3 .... eeeeeehm no samozrejme v ničom ....

    *zvuky ako zo vzduchovky; slabá grafika; príbeh žiadny; pointa neexistuje; neskutočne easy hra; reálnosť totálne žiadna (sa nebudem diviť keď v ďalšich dieloch vam bude vybuchovať granát v ruke a vám sa nič nestane)

    PS: Dobre sa uchechtávam na COD-čkaroch čo sa to snažia obhajovať ale nalejme si čistého vína ... je to neskutočna brečka *3*
  • Jedno se prostě Activision musí nechat, jsou to protřelí obchodníci. Proč uplácet pisálky v ČR, když se tak prodeje hry zvednou maximálně o desíty kusů. To radši přenechají EA a budou se jen smát.
  • Kritizuj si co chceš ty bukvo, já mluvím o CoDu a ty tady začneš bfkovat no nemalá ublíženka a převelice objektivní. Nebreč porád.
  • heh o objektivite tehle recenze bych pomlcel....a ten nademnou ma naprostou pravdu. Kazdyho snad bavi neco jinyho. Taky dovedu kritizovat BF3 jestli chces...
  • dalsi expert tebe bych chtel taky videt v MP by sis vubec neskrtnul, takovy lidi co nadavaji ze je to lehky miluju... MW3 je hodne podobny jako MW1 jen obsahuje hodne vylepseni a singleplayer je taky vic akcni nez byl v MW1 coz je velke plus...Zajimavy je, ze kdyz vysel MW1 kazdej z toho byl unesenej, zatimco ted ste vsichni rozmazleni grafikou BF3...Co se tyce napeti v singleplayeru tak asi nejlepsi z cele serie MW a uz vubec nevim proc by meli menit neco co funguje :D CoD ma proste svuj styl singleplayeru za ktery sem rad...
  • Joha
    Práve si nám dokázal aký primitív si. "Další blbej slovák." Čo to má do pr*ele znamenať?

    Ja by som MW3 dal 6/10... a to práve kvôli tomu že tá hra je proste zastaralá. Zvuk mi trhá uši a grafika... no comment. Hrateľnosť zostala rovnaká ako pri predošlých dieloch takže, tam nie je čo kritizovať, hrá sa to dobre... akurát by to už chcelo väčší update enginu. Ak sa tak stane, nemám problém mať CoD zase rád, ale chce to zmeny.

    Aky si si všimol tak tu nie je averzia voči značke ako takej, ide o to že ten software je prakticky 5 rokov starý (nehovoriac o 12 ročnom engine... aj keď veľmi modifkovanom). To už v dnešnej dobe na PC nestačí. Stači sa pozrieť na vizuál BF3 a Zaklínač 2.

    Samozrejme niekoho nezaujíma grafika ale to aby sa pri tom bavil. Ja, bhoužiaľ mám už odohraných veľa hier a čakám istý postup v technológii. Bohužiaľ väčšine štúdií sa to nedarí pretože konzole to jednoducho neutiahnu (neber to ako urážku ale ako fakt) a štúdia (logicky) chcú zarobit čo najviac. Vzhľadom na to že v USA dominujú konzole tak vždy tam bude trh orientovaný. Preto vzdávam hold štúdiam ako CD Projekt RED a Valve, kde sa o zákazníkov aj starajú a nejde im LEN o zisk ale aj o podporu komunity, čo sa EA (viď Tech Support pre BF3, ktorý je naozaj mizerný a tá hra má veľmi veľa chýb) a Activision (ktoré vydáva už piaty rok ten istý software za plnú cenu) moc nedarí. Bohužiaľ žijeme v dobe kde zisk je prednejší ako podpora zákazníka, ktorý si licenciu na hranie hry kúpil.

    Aj tak ale nechápem ako môžeš povedať "Dalši blbej slovák", ide totiž o úbohú stereotypnosť a primitivitu z tvojej strany a zbytočne tým urážaš aj Čechov (mám pár českých kamarátov a ani jeden nevykazuje averziu voči slovensku, dosť ľudí tu so mnou bude súhlasiť). Takže si ten svoj výrok strč do Prčic a neotravuj zbytočným trolovaním a urážaním dosť veľa ľudí. Napokon, súdiť ľudí podľa jednotlivca je naprostá sportosť nemyslíš?
  • mně se víc líbí, že MW minions můžou prasknout vzteky xD
  • "jianč nevim proč píšeš recenze na hry co nehraješ..." ty vole to je strašně divný, že recenze lidi nedělají jen na své oblíbené hry a žánry a prostě musí být fanboy. Alespoň jedna objektivní recka ti snad neublíží ne? Máš dost 10/10 fanboy recenzí po světě tak nebuď "rudej vsteky" a šup pokosit další pajďuláky.
  • evcdentně pro někoho PC není středobod vesmíru + až na nějakej příběh v MW narazíš, dej mi vědět, protože já jsem asi slepej..
  • docela zaujatej né kámo? bf3 hodnotíš jako celek a dáš mu 9 i když řikáš že je půl singlu nuda... přitom u mw3 hodnotíš PŘEDEVŠÍM jeho singl.... je pravda že hra má starej engine ale nevypadá vůbec špatně, ano zbraně nekopou tak jako v reálu ale tohle není simulátor.... ano singl je průměr s dobrým dějem a skriptama, ALE koho zajímá singl kterej trevá 6 když to co nás HLAVNĚ zajímá je coop a MULTIPLAYER kterej pro dohnanej k dokonalosti... ano už je mi jasný že někdo to čte a je rudej vsteky co to zas píšu za h...vno, ALE to co tim chci říct je že každej má rád tu střílečku jinak... mě nebaví se vláčet přes obří mapy hrát v 64 hráčích a dvě tečky a sem mrtvej... minimum skákání a ofektivní střelbě v pohybu nebo skoku ani nemluvě... bf3 už je prostě tak trochu na půl vojenskej simulátor a to mě neláká... mám rád arkádovější styl alá quake nebo unreal a nevyhovuje mi pomalý reálnější styl bf3 i když vypadá nafmíru pěkně a doufám že v dalším dílu cod bude aspoň stejně dobrá grafika.... jianč nevim proč píšeš recenze na hry co nehraješ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit