Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si dobre pametam, asi na to ani nezabudnem, ako sme vo Vietname (MW2), branili jeden kopec, vlny nepriatelov nebrali konca. Aj mi niekto niečo hovoril, ale ešte nebola čeština, a kedže som to mal na HARD, po pol hodine zufalstva som vždy hrdinsky zahynul, až kym som sa nena*ral a nepozrel na webe, ako sa tato pasaž prechadza. Bolo treba samozrejme kopnuť do dvoch sudov s palivom a zapaliť to...WTF mam CoDko velmi rad, ale tieto momenty ma nutia škripať zubami. *10*
  • Kde je jádro pudla? Pro koho je COD?

    Mám dva kamarády, kteří hrají hry spíše příležitostně. Pro ně je MW3 jízda na horské dráze, adrenalin a zábava. Nevidí jim ty spínače, po nichž se spustí skript. Nepočítají vlny nepřátel ani kulky v zásobníku. Prostě se jen baví.

    To je něco co většina z nás čtenářů games.cz a „hardcore hráčů“ nedokáže. Hráli jsme už tolik her, že vidíme ty pomyslné spínače, a všimneme si, že zpoza rohu vybíhá tatáž dvojice nepřátel stále znova. Hloupé chování spolubojovníků a podobně bych mohl pokračovat ještě několik řádek.

    Přirozeně chceme, aby se hry posouvaly stále dál a překonávali nové hranice. Hry už ale nejsou zábavou pro minoritu geeků. Staly se zábavou pro mnohem širší publikum.
    V několika recenzích se objevilo jméno Michael Bay. Ano, to je přesně ono! To jaký způsobem vnímáme MW3 a Deus Ex: Human Revolution, je možná podobný jakým filmový fandové vnímaní Transformers 2 a Počátek. Letní blokbaster, který vyprodal kina nebo filmu o kterém budete přemýšlet a diskutovat s přáteli.

    Oba kamarádi se hrou skvěle bavili (nutno říct že víc než BF3). A těším se, až si s nima zahraju koop se skypem na uších. Je to ale naprosto jiný zážitek než přesvědčit Sarifa aby vám řekl pravdu.
  • A chápeš, že timhle tak skvělý hře jako je uncharted děláš jenom špatnou reklamu trolíku :P
  • Jednim slovem smutny :(
  • jestli jsi ostreloval strop v bf3, tak se nedivim, ze to moc nehrajes. po stropech totiz nepratele kupodivu nechodi. i ja z toho byl v soku, ale zvykl jsem si. zvykl jsem si na to, ze bf3 je lepsi ;)
  • El-Bravo
    Berme to jako lepší DLC x)
  • Recenze je subjektivní...ostatně jako vždy. A budu se opakovat pořád a budu a budu dokud se všichni nenaučí, že recenze je subjektivní útvar :D
  • Třeba děda Price by mohl už jít pod kytičky nebo klidně do důchodu, už přece jenom je v COD od prvního dílu *15*
  • To zas recenzoval nějaký blb co FPS vůbec nerozumí, Call of Duty není a nikdy nebyla založena na realičnosti nebo taktice. Zbraně kopou tak akurát, aby se s nima dalo něco trefit, ne jak v Battelifieldu 3 kde jsem měl problém i s lepší zbraní trefit nepřítele na 50m a nejčastější jsem ostřeloval strop. A že je to zaskriptované, no a co hrát jde jak stylem rambo tak klidně si můžu počkat a odsřelovat nepřátele z dálky což ostatně je jediný způsob jak hrát na nejvyšší obtížnost. Vlny nepřátel nejsou nekonečné, a že všichni vypadají stejně vůbec nevadí, cílem je pozabíjet je, né pořádat módní přehlídku. Grafika sice nepatří mezi nejlepší a na Battlefield 3 nemá, ale to se zase promítá v nárocích na HW, navíc tady je důležitá hratelnost, já osobně hraju na nízké detaily, ikdyž bych to v pohodě rozjel na vysoké a já nemám potřebu vidět vrásky na obličeji nepřítele
  • USER47
    Ani 12. MW2 se dalo zahrát na druhou nejvyšší obtížnost pod 5 hodin, ale MW3 a tuším že i MW1 jsou o něco delší.

    Nicméně tahle dýlka hrám podobnýho typu imho naprosto vyhovuje.
  • USER47
    Prodeje v ČR se stejně budou počítat maximálně v tisících kusů. Těch pár desítek lidí, jejichž koupi by hodnocení na TG mohlo ovlivnit, opravdu Activision asi moc nezajímá. Vždyť prodali asi 9 mega kopií za první den, myslíš si, že se starají o jednu recenzi na naprosto zanedbatelným trhu?
  • USER47
    Ve dvojce to opravdu na většině míst nebylo (vsadil bych se, že ani v tom Riu), ve trojce se to bohužel vrátilo.
  • USER47
    No, minimálně příběh prvních tří dílů je ve trojce poměrně slušně uzavřenej. Samozřejmě by se dal vytvořit nějakej oslí můstek k pokračování, ale trojka na mě působí tak, že byla zamýšlená coby zakončení trilogie.
  • cetl sem jen zvesti na oficialnim forum MW3, zatim nic oficialniho. Ale je to celkem ocividne, ze se tak opravdu stane...
  • no vzhledem k poctu studii a zamestnancu a v neposledni rade prostredkum bych rekl, ze to klidne zvladnout muzou.
  • Fakt MW skončil? Tomu se mi nechce nějak věřit...
  • kde si to zaslech, nějakej zdroj??
  • pro lidi co neumej mirit? je videt, ze si o progaming ani nezakopnul. Chtel bych te videt proti nejlepsim tymum sveta :D by sis vubec neskrtnul. Sorry oni vlastne neumi mirit i presto, ze MW je hlavne aimovka plna reflexu.....smich
  • *pohrbilo CS
  • Mechwarrior_bw
    tak to máš veľmi úzký pohlad na WW1, z tej vojny sa dá urobiť taký dej, že človek nebude vedieť kam skôr skočiť. Mnohé zbrane sa tam objavili prvý krát, tá vojna bola v mnohých ohladoch revolučná, stačí trochu čítať príbehy veteránov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit