Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na jednom dílu se pracuje vždy 2 roky, 2 studia se střídaj aby mohli tračit nový díly každej rok. nemluvě o tom, že engine už může být v přípravě
  • lol co tady meles? uz CoD2 pohrbilo jak v poctu hracu tak v turnajich...
  • Ještě pár světových hospodářských krizí a patnáctka už bude na živo.... *3*
  • to stejny muzu rict o BF3...takze bych si svoje nazory nechal kazdymu se libi neco jinyho...
  • no tak dalsi cod se zase nepovedl. tak snad priste. veril bych tak dvanactemu dilu. to by lide uz snad mohli dostat rozum a jedenactku nekupovat...
  • GlaDOS
    Ale ano, ve dvojce to bylo. Například mise ve slumu v Riu. Nepřátelé přicházeli ve vlnách, dokud jsi nepřekročil pomyslnou čáru. Ať si stál, jak dlouho si chtěl, pořád po tobě někdo střílel.
  • GlaDOS
    Další díl bude prej za rok a to novej engine dohromady nedají
  • hm ja tam tech inovaci vidim celkem dost, stejne tak i nedostatku, ale aspon netvrdim ze tam neni nic novyho.....
  • no zaslechl sem, ze IW brzy zacnou pracovat na novem enginu pro novy dil, coz je pochopitelne kdyz serie MW skoncila. Takze uz se nemuzu dockat az vsem haterum zavrou huby, protoze potom se budu moc smat...Jinak MW3 vidim jako hodne kvalitni dil i presto, ze je tam hodne veci, ktere mohli byt udelany lip (od zvuku az po zpetny raz atd.) ale i tak tento styl hlavne v MP hre vyhovuje milionum hracum. Mnozstvi turnaju a soutezi bude asi vetsi u CoD, protoze progaming byl u znacky CoD vzdycky na vyssi urovni nez u jakehokoliv dilu BF...sto lidi sto chuti.
  • tak tohle uz rozhodne zakladna hracu, ktera se projevi na prodejnosti ktera bude ocividne hodne vysoka....
  • filias
    V původním MW1 jsem netušil, že tam něco takového je, a tak jsem strávil asi půl hodiny vystřílením jednoho autobusu s teroristy... Většinou stačí kousek popojít k místu odkud nepřátelé přicházejí a přicházet přestanou.
  • tisic lidi - tisic chuti - to je takovy prekladatelsky orisek.. :D ale jak jsem psal vyse - proc ne, ze? mimochodem zkus hard reset pokud to nemas. mohlo by te to bavit. (a nemyslim to sarkasticky)
  • Jesli vám vadí pordeje call of duty tak co se na tom trochu přiživit?
    Akciový trh je velmi zábavná hazardní hra.
  • Chtěl bych se jen zeptat: v recenzi se píše že pokud něco neuděláte budou se na vás valit pořád noví a noví nepřátelé, to ve dvojce nebylo ale možná sem to jen špatně pochopil není to doufám tak že když budu stát na místě a nepůjdu dál budou přicházet nepřátelé do nekonečna
  • No ale děte...výrobci her se velmi intenzivně zajímají o weby kde se hodnotí jejich hry (kšeft je kšeft a nějakou dobu to bude ještě platit). Pokud ještě nekontaktovali, tak určitě sledují (jinak by byli "podivní"). Myslím, že hodnocení na Tiscali velice velmi ovlivňuje prodejnost her v ČR (můj názor).
  • filias
    Otevřu recenzi na MW3 a co vidím: 7/10. Hmm Aleš měl asi blbej den a bylo to na něj moc přízemní.. Ale poté co jsem dočetl (velmi dobrou) recenzi, tak se mi výsledné číslo zdálo skoro až moc vysoko...

    Hrál jsem jen MW1 - celkem dobrá filmová hra, dal bych tomu tak 8. Ale ty nekonečné hordy mě tam neskutečně štvaly - a to jsem si jich všiml jen na pár místech.
    Takže dík za popisnou recenzi - touhle hrou ztrácet čas nehodlám... A je mi naprosto jedno jaký má prodeje. Kvalitní hry co má smysl hrát budou vznikat vždycky. Jen na sobě nebudou mít nálepku Activison a jejich rozpočet nebude lámat rekordy.

    A jestli se někomu MW3 líbí, tak proč ne, odsuzovat ho nebudu. Každý chce od her něco jiného a naštěstí je herní průmysl schopen produkovat velice široké spektrum her. Ale samozřejmě ne všechny mají na sobě nálepku nejprodávanější hra roku.
  • No a vždycky tu hru koupím, občas zanadávám, ale v porovnání s ostatními tituly v tomto žánru musím říct - jsou nejlepší ! Vývoj se pohybuje kupředu a možná jednou někdo udělá hru v duchu "týden kulometčíka a jeho pomocníka v zákopu". Zdůrazňuji, že v jiných žánrech mám také favority, kteří si u mě stojí výš, ale to je zase jiná věc.
  • Tak nebuďte měkký a prostě vydejte recenzi bez číselnýho. Pak uvidíte podle ohlasů. Anebo kolik vám poslat, abych se jí dočkal, případně co bylo myšleno tím impulsem? *1*
  • Stick your hairy leg up your Hairy ass...
  • Mustaffa
    Se neboj, kdyby Activision zajímal tak bezvýznamný web jako je games.cz a čirou náhodou by jim nabídl úplatek :-D za dobrou recenzi, protože recenze na games.cz ovlivní milióny hráčů v ČR a na SVK, tak by ta recenze byla ještě objektivnější :-). Ale vtip je v tom, že games.cz nikoho nezajímá, tak proto to hodnocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit