Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radši hluchý přesuny než nudný cutscény
  • 7 hodin? že ty jsi u toho usnul ?
    za 4 hodiny bylo hotovo :)
  • Nenapadlo tě, že prostě může existovat i třetí skupina lidí, kterým připadne, jak CoD, tak jeho napodobitel BF3, stejně stupidní?
  • já bych řek že MP bylo lepší u MW2
  • tak to je jasný, takovej Deus Ex nebo Mass Effect jsou někde jinde, ta hra rozhodně není skvělá, ale tu osmičku si zasloužila, zvlášť když je do toho započítanej multiplayer
  • Že ty jsi to ani nehrál?
  • A Sledgehammer je vývojářský tým pod Activisionem, který výslednou podobu ovlivnil nejvíc.
  • Já nevím, ale tenhle styl kampaní mi tak celkově přijde docela slabý. *3*
  • hmmm tak to je divný, když má MW3 zámek na 60 FPS :-)
  • ale tak je jasný, že když se tý sérii celej rok v podcastech vysmívaj, tak jí nedaj hodně dobrou známku, Battlefield 3 byl ještě větší koridorovka, s tím rozdílem, že autor zde propadl jejímu hypu a příběh? Radši dám přednost nabušeným 7 hodinám MW3, před 5 hodinami BF3 plnými několikaminutovými hluchými přesuny. Holt objektivita je těžká, zvlášť tady a u týhle hry
  • Activision se určitě nestydí protože hru dělá Sledgehammer.....
  • Tak 12 pokud' koukáš na každej barák,ale to není pointa toho co jsem psal :)
    Samozřejmě na normal..na větší obtížnost to nemá cenu hrát protože to není vízva ale frustrace z toho kdo se ti kdy spawne za zádama.
  • zeLOL
    nikto nehovori ze som ochotny zaplatit 60€... cele to hodnotenie je moc potlacene battlefieldom.. .. ale ja mam pi*i.. mne osobne sa skratka ten "americky patos pre americke deti" hraje lepsie nez bf, ktory je teda istotne hrou pre mudrych europskych dospelych..
  • X let starej, pěkně už dnes hnusnej engine.....a na High mi to jede výrazně pomaleji než BF3 na Ultra....z toho se dá mnohé vyvodit....
    A konec kampaně.....ve srovnání s MW, MW2 a i Black Opičákama, že se Activision nestydí....
  • právě tu mícháš jabka a hrušky .. navíc Uncharted je díl od dílu lepší, zato MW horší..
  • tak tahle recenze je velmi zaujata, stačí se podívat na metacritic
  • Generalmagor
    Co sem cpeš Uncharted? Táhni
  • a CS 1.6 je co ?! .. i když, počkat vlastně CSko nemá žádnou konkurenci, to se dostalo někam, že se o tom MW ani nesnilo .. a to nehraju ani jedno.. já jsem BF3 player ^^ (což je trochu jinde v MP)
  • nevim jak ty, ale mě trvalo o dost dýl, než jsem všechny tři dohrál
  • jj bez si zahrat mrtvou hru - resp. kazdy CoD je hra presne na den. Zije ode dne vydani do druhyho dne, kdy oznamej novy CoD, cimz se tenhle dil stava starym a naprosto postrada smysl si ho vubec kupovat, kdyz vim ze za rok opet bude novy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit