Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    Ono by to nechtělo cílit jen na západní frontu, ale na východ, kde byla fronta poměrně pohyblivá. Navíc by se dal hrdina posléze nacpat k bílým/rudým/zeleným/černým/Polákům.
  • Co třeba Necrovision? Nejni to ani moc první světová(díky těm painkilerovským protivníkům), ale jinak je to super řežba.
  • Tys Uncharted 3 evidentně neviděl ani z rychlíku...
  • Generalmagor
    8+/10. Jednoznačně podle mého...
  • No naprvní hraní se mi nelibila. Byl jsem popravdě zklamany ale pak jsem si ji znova zahral minuly rok na vanoce a byl to uplně jiny zažitek kdyz jsem nic neočekaval. Po technické strance je Mafiia II TOP hra. Příběhem noo víme že tam došlo ke kompromisum a připomělo mi to klasicky serial typu lost nebo prison break kde tě tahají na další serii....

    Ale rohodně to není vubec špatná hra (dal bych tak 8) největší problémem mafie II jsou ty sliby co z toho mělo byt....
  • Zatímco ty, se to svou poslední větou snažíš natřít všem CoD fandum. *7*
  • Tak ještě jednou - chcete se bavit, nebo realisticky bojovat ? Pro zájemce o zábavu jsou hry BF3 a MF3 super hry na špici souč. možností výrobců her (zatlačuji slzu na vzpomínku na Wolfensteina 3D). Pro druhou kategorii je vhodná ARMA, příp. naverbování do Afganistánu. Jinak pro různé hodnotitele reálného střílení v SP a MP: střílení v PC se nedá srovnávat s reálným střílením na terč, příp. na živého tvora (možná jenom principy mířídel , dýchání). Např. střílení z RPG v PC a v reálu taktéž není možno srovnávat (kdo měl tu možnost ví o čem mluvím),... dále rány a ranivost obranných granátů proti útočným... atd.
    Chlapi a chlaci bavte se ... realita je někde úplně jinde...kdo nevěvěří ať tam běží *11* (pro účastníky povinné vojenské služby u bojových útvarů - berte tyto moje "kecy" s rezervou).
  • Svojim komentom som necel povedat ze je MW3 vyslovene zlá hra len som chcel podotknúť, že vyššie predaje MW3 oproti BF3 nemusí hned znamenať že MW3 je lepšie ( a podla mna nie je, aspon čo sa multiplayeru týka )
  • A co bys v takové hře dělal? Dva měsíce sedět v zákopu, pak uběhnout sto metrů, než tě zabijí?
  • mě COD baví, nemám k tomu větší výhrady. Nebaví mě poslouchat ani číst neustálé poznámky kvůli starší grafice. Snad nejde o jen grafiku ne? Je pravda ze nám servírují stále podobné tituly, ale je to prostě jejich styl. Jednomu se to libi druhemu ne, me ano a respektuju i ty kterým se tenhle titul nelíbí. Jednoduché, tak to nehrajte :) Koupil jsem si jak BF3 tak i MW3 a musim priznat ze se mi libil single u obojiho tak stejne s tím, že MW3 má single delší. Multiplayer je dle vkusu, to se moc porovnavat neda :).
  • Všechno tohleto je jen správný marketing. Taky všichni vědí, že Mc Donnalds je to nejhnusnější jídlo pod sluncem, který neprospívá ani ... no nikomu prostě... a i tak to všichni žerou (ano, žerou!) jak prasata pomeje v korytu.
    Tahle hra je to samý. Jde prostě jen o marketing.
  • http://bit.ly/v5GmRk
  • odpurci cod sou po celym svete. jen se koukni na metacritic. Kdyz si proctes ty negativni recenze od useru tak zjistis ze to nejsou hateri ani bf fans ale jsou to lidi z rozumnym nazorem. Kdyby to bylo slavny tak vsude tak vyvojari na twitteru nebrecej jak je ta hra dobra a nezaslouzej si od hracu tak negativni dopad. Hra ma prodeje kvuli americe, kde tu hru na xbox kupuji deti od 10-17 jak na bezicim pase. Jednoduse pro to, ze jina hra je pro ne moc slozita a nedokazali by se u ni bavit. http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/11/96e9589597a30d56f1ac699ced9d0ccb.jpg Tohle je panove minimalne 50 procent komunity cod
  • To je chyba, ale chápu tě s tím NBA. Vávra je v pohodě. Jak se ti líbila Mafia 2?
  • Cahir
    Já bych celkově bral mnohem větší pozornost ze strany kultury k 1. světové válce. I filmů je minimum.

    Co se týče hry, zprvu mě nenapadá, jak přesně to koncipovat. Jak bys udělal akční hru ze zákopové války??
  • Fail ... reply to: BidDog
  • A proč má Uncharted 3 10/10? Ta hra má úplně stejný příběh jako jednička a dvojka a hratelnost také stejně blbá. A vidíš, stejně to dostane 10.
  • Tak zajímalo by mně, jak by vypadalo hodnocení, kdyby to bylo opačně a TG mělo exkluzivitu pro recenzi.... *3*
  • Jen si představte,že by MW1 MW2 MW3 byla jedna hra..10hodin plnejch hrdinkech výlevů a výbuchů ze kterých by vám popraskali varlata !!!
    Bud'me rádi,že to servírujou po kouskách!
  • ovečky nakupujou" ... ale především to stále take hrajou, což je tak trochu divné na to, jak "velmi špatná" ta hra vlastně je .. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit