Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no pravda ten jsem nehral :)
  • Zatím je to asi tak 1:5, takže možná toho bude víc. Prodeje samozřejmě znamenají také dost.
  • ja souhlasim ze 7/10 Hra ktera je mw2 s malym ubgradem si nezaslouzi hodnoceni 8/10. TOhle je prvni objektivni recenze. Hratelnost je sice dobra, ale jelikoz je to serie, musi se taky zvazit posun. Kdyby ta hra vysla sama jako nova. tak klidne 8/10 muze dostat. Ale kdyz je videt ze tohle stejny dokazali uz pred dvema/tremi+ lety. Tak je videt ze se na to vykaslali a nezaslouzi si vyssi hodnoceni nez 7/10
  • Kr.Pa
    ta prvni svetova valka, je to posledni, co jeste z vetsich konfliktu 20. stol., nebylo pouzito, ta chybi, doufejme ze to docvakne i autorum, na to bych se hrozne tesil
  • Jak píše Dasad. Můžeš si o tom myslet, co chceš, ale ta zášť proti COD je hlavně v ČR. Ta hra je skvělá a zaslouží si to. Prodeje to pouze potvrzují. Která jiná dobře prodávaná hra je špatná?
  • Presne tak, u cod uz to nikdy nebude kvalita hry= prodeje. Protoze tezi z kvalitni serie, ktera predvedle neuveritelne prvni čtyři/pět dílů. Teď už se veze jen na dobrym jméně a ovečky nakupujou.
  • a víš že jo ? většina lidí to hraje jen s těma killstreakama..a ty většinou střílej,nebo vybuchujou samy..to že se toho prodá 3xvíc,což se neprodá,neznamená vůbec nic :)
  • MishKonn
    Proč mě tenhle koment u diskuze pod něčím o Call Of Duty nepřekvapuje? *4*
  • ne tak úplně .. *3*
  • MishKonn
    Mluvil jsem za sebe a za nikoho jiného. Dobrým porovnáním těchto dvou her by byly recenze tady na games.cz, které víceméně odpovídají tomu, co si o obou myslím.

    Že se snažíš mi to zoufale natřít, nic nemění na tom, že se CoD fandové chytají stébel :)
  • Pocčet predaných kopií a kvalita hry je ale iná vec
  • A co poslední Deus ex?
  • http://www.youtube.com/watch?v=9SHHBS8w_ZQ
    MW3 BEST QUAD FEED EVER!! *1* *1* *15*
  • Ono se tam vlastně střílí samo, co? Ta hra nemá v MP vůbec konkurenci a i kdyby prodávali pouze MP, tak se toho pořád třikrát víc jak BF3.
  • Mě rozchechtalo když jsem při procházení mezi českými odbojáři uslyšel krásnou a jasnou mateřštinou: "Ivánku, kamaráde!" *1* Zajímalo by mě, kde to vzali...
  • Jasně..pro lidi co neuměj mířit je multiplayer 10/10
  • Tak to můžeš očekávat spoustu mínusek, protože pozitivní názor na MW3 se od oznámení BF3 nenosí. A s 8/10 souhlasím
  • A multiplayer 10/10. Samozřejmě prodeje, který BF3 nikdy mít nebude.
  • Anarcha
    Co má prosím tě společného žánr FPS a RPG v celku nic moc tak co to sem pleteš.
  • Cod 9 není nic jiného než levnej titul,kterej se snaží tvářit jako AAAAAAA hra.
    Slaňování,řízení člunu,střílení z vrtulníku, "nenápadné" plazení se pod auty,střílení z AC130,efektivní slowmotion čištění místností,jedna nutná sniper mise..atd....to všechno už jsme viděli..několikrát....jsem rád,že to utrpení a recyklace všeho po 4 hodinách na normal skončilo.
    4/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit