Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Místní přispěvovatelé si zde už vyměnili tolik mnohem "laskavějších" oslovení a tebe pohorší 'panáček', případně 'chlapec' ? Ale jinak, tleskám k tvému morálnímu postoji...
  • Četl jsi můj příspěvek? BF3 jsem dohrál a MW3 hraji...
  • tak si taky nakou tu hru kup a pak hodnot :-) singl stojí zaprd u obou, a kdyz dojde nalámání chleba u MP, tak Bf letos vyhrává, a COD pokud nepříde s něčím novím zase pres rok tak asi moc dlouho existovat nebude, ikdyž COD by si lidi kupovali i kdby to byl jen prazdnej obal
  • Bylo to myšleno že i ty hrače kteří hrají minimalně.

    To u BF není. Tam těžko někdo kdo si zahraje dvakrat za měsic se bude učit "realičnost" BF3 ikdyž pokud si dame ruku na srdce tak bych řekl že BF3 je o proti BF2 a i Bad Company krok zpět.
  • BF3 hráč se ozval :D Jako 90% co dává nelíbí na týhle diskuzi... Je vtipný, jak tuhle recenzi navštěvujou hráči BF3 a líbí se jim ta kritika recenze... Musí to dokazovat i v diskuzi a myslí si, že skalní fandy COD to dostane na kolena :D

    Můžete si to kritizovat jak chcete ale radši místo psaní tady s BF3 zaslepencema si půjdu zahrát MW3 *2*
  • *7* To ze se bavis s anonymama neznamena ze se je muzes snazit urazit uz jen oslovenim *13*
  • Mechwarrior_bw
    ja bych bral kvalitnú akčnú hru z 1. svetovej války.
  • smejki
    "Buffer overflow" mě upřímně rozesmál *1*
  • Mechwarrior_bw
    "Jste totiž loutkou, kterou tvůrci tahají na špagátech"

    - toto je asi najpodstatnejšia veta z recenzie ktorá vystihuje moje pocity u 90% súčasných hier - u mňa zabijak atmosféry č. 1.
  • a ty seš smutnej co ?! že MW porád sucks *13* neboj v dalším díle možná.. přijde i kouzelník!
  • ZvacA
    Omluva kolego, přesto dovol, abych v tom pokračoval. Nebavíme se tu s lidma tváří v tvář, mluvím tu s bandou anonymů, takže tvůj postoj vůči mému používání oslovení, je mi upřímně někde...
  • Chce to lepsi kalkulacku.
  • Helghast1996
    Vlastně za celej život co hraju jsem nebyl ani z jedný hry zklamanej,kterou jsem si pořídil a to díky právě recenzím.
  • To mě Quake3 nikdy neoslovil ,to už je na mě moc rychlí
  • gratuluji, dohral jsi BF3 tutorial a srovnavas ho s CoD :D pouzivej mozek prosimte, nez vypustis takovejhle paskvil
  • To mozna ano ale jak uz jsem rekl MW3 si zahraju jen proto abych vedel jak ta "Ruzovka" dopadne. Jinak do dalsich dobrodruzstvi se s CoD nehodlam poustet, to by museli autori zcela zmenit pristup a navic pristi dil bude od "umelcu" s Treyarch a to je uplne pase.
  • ZvacA
    Peněz litovat nebudu, já tu hru nepotřebuju hned, až spadne cena, tak pořídím kvůli singleplayeru a pohoda.
  • Helghast1996
    To já samozřejmě také dělám,ale recenzi si přečtu radši.
  • Uklidni si slovnik chlapče, nikdo tu neni zvědavej na tvoje oslovování...už mě tim docela nudíš
  • http://www.youtube.com/watch?v=0wfSg_-61FU&feature=channel_video_title Samozřejmě že nejsou žádní hakeři v 1. den spustění hry to by bylo hloupé :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit