Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    To, že to tak praktikuješ je čistě tvoje věc panáčku. Člověk si dokáže udělat názor na hru i bez recenze a hordu žvatlalů. Jestliže si budu chtít koupit daný titul, tak si ho pořídím, žádná věda.
  • To nemáš pravdu :-) já těch peněz litovat nebudu ale za BF3 bych je nikdy nedal!
  • JohnyTheZik
    a nebyli jste to prave vy, kteri jste vyzdvihovali, jaky je bf3 sh.t a ze si 9 ani zdaleka nezaslouzi?

    Ja ti nevim, ale to je porad sranda s cislama.. at tak ci onak..
  • Recenze jsou o ničem, pokud si to dřív nezahraješ než přečteš... zlomíš hůl nad tou hrou dřív než ji nainstaluješ *3*
  • Jinak to PS nakonec, zato Vám, pane redaktore, patří uznání, že jste to sem dal. Na jednom anglickém fóru jsem to sice včera našel, ale spoustě lídí to, aspoň do té doby než přijde patch, bude dělat problémy....
  • Asi jsi to nepochopil, nerikam nikde aby to nikdo nehral...jen rikam ze je to prumerna az podprumerna strelnice ktera nikoho delsi dobu bavit nebude, novy hryc si MP zamiluje, clovek co hral MW2 (nebo kterykoliv starsi dil) bude litovat penez, je to jen mappack + nejake zbrane... nehlede na to, ze tak do mesice tutove prijde DLC ktere prida 3 mapy za 500 *11* *11* *11*
  • MishKonn
    Spíš mi dělá zle z toho, že tohleto mohlo dostat někde ve světě stejný hodnocení, jako BF3.

    A jinak...hodnota tvého příspěvku? Nebo tě racionální argument ve prospěch MW3 už nenapadl? :)

    Úsměvné.
  • Helghast1996
    Když já si chci koupit nějakou hru tak se nejdřív kouknu na recenzi a názory,abych pak nebyl zklamanej jako právě u MW3,které jsem ještě nekoupil.
  • ZvacA
    Hráči, který to bude chtít hrát, je poněkud u řiti recenze i názor ostatních. To nezměníš chlapče.
  • Ryba9
    Já zůstanu u Mw 2, tam aspoň na mapách netrpim klaustrofobií. *4*
  • Přesně tak, každej se z BF3 může zbláznit... Krom lidí, kteří mají rádi styl COD :-) *9*
  • Helghast1996
    Já bych bral CoD za 1.světové války.
  • Hrají minimálně? já jsem u MW2 multiplayeru strávil dost dní a nikdy mě to nepřestalo bavit a hraji dodnes, až spadne cena WM3 koupím a budou další strávené dny u mulťasu :-)
  • Jde také vidět že na tom dělalo jiné studio které hlavně recyklovalo. Doufam že si řeknou 3x a dost tak jako tomu bylo u druhé světové...Ohlědně tak byl i koncept CoD vždy tři dily z něakého období. Trilogie jsou hold v módě:)
  • Parada...adekvatni hodnoceni... konecne se zaslepenym fanouskum zabre pu*a...je to proste jiz (pod)prumerna znacka...
  • libi se mi jak si BF3 fanboyove zvedaji ego tim jak ma CoD zde horsi hodnoceni reknete mi dela vam to hodne dobre hosi? *4*
  • hmm zle to postlo...patrilo inam :D
  • ale prinieslo aj nieco stare...ale za to dobre a v novom osateni :P...Back to Karkand...dum dum dududum :Dbzz bzzz bzzzzzz ;)
  • @Dejl
    No engine se od BC2 zas tak strašně nezměnil. Víc PP, jiná a pestřejší barevná paleta. Zvuky má o krok lepší, to jo. Bz bz.

    Tak například ve dvojce byl commander, ne že každý hydiot určité classy má nekonečné množství mortarů a pod. To byla oproti 1942 inovace. 2142 měla zas ten Titan mod, nebo jak se to jmenovalo.

    BC2 měl destrukci.

    Co má teda BF3 nového? Origin a Battlelog, dvě věci, které mě odradily od koupě. Fakt průlom. To totiž kdysi devítka znamenala. Průlom. Pak museli hodnocení posunout, protože prostě průlomy přestaly, heh.
  • No po dohrani SP bez hrani MP protože to je celkem zmatek. Tak bych dal taky 7. Je tam až moc velka reciklace. Při hraní jsem si několikrat uvědomil že tohle jsem už hrál jen to mělo trošku jiné prostředí.

    Ale tak stejně bych dal 7 BF3. Protože tam je kampan zase vyloženě nudná....

    Tedy na poli vyborné hry nevyhral nikdo....v prodejích to bude nejspíše CoD a to hlavně kvuli tomu že dokaže strhnout hrače kteří hrají minimalně.....to se BF nemuže nikdy povést to každého nehrače celkem odradí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit