Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavně že ti mainstreamoví ona*ují nad MW3
  • Hairy_Ass
    Ještě aby byl CoD náročněj, to by byl opravdu hřebíček do jeho rakve. *4*
  • Konečně nazaujatá recenze co té sra**e dá hodnocenní co jí patří, neříkam že je to špatná hra, ale era COD skončila a král je BF, otázka kolik těch traparen po BO a ted MW3 ty poslušné ovečky potřebují nez si uvědomí ze COD už nikdy nebude co bylo, serie skončila MWdvojkou
  • janchor
    Ani v jednom podcastu jsme nemluvili o tom, že od MW3 čekáme "sračku". Co se Call of Duty týče, vyloženě negativně jsme se (někteří, ne všichni) vyjadřovali jen k Black Ops.
  • Hairy_Ass
    Na onanování máme všichni právo, chceš nám ho snad upírat puritáne?! *15*
  • A víte co se mi na modern warfare 3 líbilo nejvíc ? Ten konec jak se s price stal vlastně novej duke nukem zapálil si doutník a oddych si jak duke *1* *1* *1* *1* *1*
  • chyby sa najdu v kazdej hre ak chceme,ide o to ze pri ktorej hre sa bavis lepsie.kazdy z nas ma na vyber.
  • Jazz
    A divíš se ? Vždyť je to 6 let starej engine..
  • No, málokdy mám potřebu se vyjadřovat k názorům a hodnocením, které jsou řečeny na účet herních pecek. Mám dohraný BF3 včetně nějaké té hodiny v MP a z MW3 cca 40% single playeru a pár hodin v MP. Obě hry jsou tématicky stejné, ale zároveň je každá jiná. Celkový dojem: obě hry jsou nádherné vizuální divadlo (vše hráno na max.) -nedělal bych až takový rozdíl v uměleckém dojmu a fyzice (v MW3 mě několikrát dostali přes průstřelný materiál jako v BF3). Hratelnost SP: BF3 popravdě nic moc (čekal jsem víc a výrobce nereagoval ani na častou výtku hráčů o herní době), MW3 tuto část zvládá lépe - oční pastva je tu a tam v něktrých scénách horší, jindy zase lepší, ale celkově úžasné (jestli někdo ví o lepším divadle ať mi dá avízo, rád to porovnám). No a nakonec MP: jako již jednou řečeno-stejné téma, ale jiné provedení. Kdybych to měl ohodnotit tak BF3 je seriózní pán za 9 z 10 a MW3 je veselá novicka za 7,5 z 10. Záleží čemu kdo dá přednost. Jinak celkově: obě hry mají proti té druhé něco pro a proti (což je dobře - jinak kdo by kupoval stejné hry?). Kdo si koupí obě a není konzervativní v MP, tak má zábavu v maximální možné porci, kterou je současný herní průmysl v tomto žánru nabídnout.

    Mějte se *1*
  • MP pohoda kupujem mozem hrat na extra + 4x AA a mam peknych 60fps kdezto BF na minimum a etste to ide napicu :P
  • MrSanta
    Ale tak jako béčkový akčňák se to docela nechá sledovat třeba na YT. Když to hraje někdo schopnější...
  • Hih stejně i kdyby jste si utrhly koule tak cod bude prodávanější =D
  • Hairy_Ass
    Možná si BF3 10ku nezasloužil, ale v recenzi je jasně napsáno v čem BF3 tuhle hru poráží a proč, takže asi logicky nemůže mít stejnou známku. Nemusíš být hned tak agresivní, dej si horkou čokoládu a bude ti líp. *3*
  • Ale patrně lepší sr*čka.
  • v bf3 je aj kampan? *2*
  • To vypada za na MW3 je nejlepsi ten trailer *1*
  • No, to jo *1* . Takže v roce 2011 jsem si koupil z větších her jen Fable, Red Faction (ve slevě), Portal, Shoguna a až zjistím jak, koupím Skyrim. Smutný rok.
  • MrSanta
    Těžko soudit. Na druhou stranu když se chce člověk něco o hře dozvědět z diskuze, tak se musí prokousat ohromným balastem z části tvořeným nářkem nad číslem a z části kvalitou / nekvalitou grafiky.
  • Kampaň bf je sr*čka :D
  • Jak tu nemainstrýmovi nerdï, vylézající z nor, onanují ... zábavné. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit