Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mi chcete říct že kampaň v BF je lepší *1*, to si děláte srandu ?
  • re garbus
    garbus otvor si oci a prestan byt zaslepenym,pravda sa tazko pocuva(cita)ja viem
  • Zadny problem, fronta je dlouha a pred prichodem adekvatni ceny me ceka jeste spousta jinych "levnych" titulu, takze obavou ze bych nemel mezitim co hrat netrpim. *5*
  • MishKonn
    Hahaha, čekal jsem, že se tady rozbrečíš.
  • 450 Kč za klíč ...
  • 7 je moc...já bych tomu dal tak 3-4.... jiný textury, který ale vypadají hůř než v COD4, malý mapy kde je to face-to-face, plno hráčů na YT si na to stěžuje... absolutně otřesný zvuky zbraní, ty zvuky jsou fakt na poblití a nereálně znějící. Převzaté chyby ve hrách, kterí jsou tam už od cod4 (např když střelíte auta do předního skla, tak to sklo do kterého střílíte to na 3 rány zničí a zadní sklo v sobě bude mít 3 rány bez toho aniž by se zničilo, když to zopakujete v úhlu aby kulky šly opět na zadní sklo např přes boční okýnko tak tam bude děr 6 ale zaadní okno bude pořád držet..to je jedna celkem nepodstatná chyba, ale je to chyba)...další chyba - v misi v Praze je na zdi napsáno "Nebudeme zemřít" místo nezemřeme , prostě hodili do google translate text "we will not die" a google to mimochodem fakt přeloží jako nebudeme zemřít...mapy přes kopírku, vypadá to v postatě stejně jako mw2, dokonce se na YT rojí videa s budovami které jsou ctrl+c controll+v z cod4 a cod6...je to sprostá kopie a to se EA báli že je pro BF3 tohle nehorázný HO*NO nějakou konkurencí...kdyby TO prodávali jako mappack za 300 Kč (což by bylo i tak moc), tak OK, ale oni za to chtějí přes litr a ještě je na obalu v každý věte "awesome" a nějakej superlativ..teď jsem mluvil převážně o mulťáku, single dohraju jen kvůli příběhu ale takováhle hra si nezaslouží takový hodnocení...na gamecritics přece má 2,5 bodu z 10 (od uživatelů)..od stupidních recenzentů většinou 9/10. Tahle hra je hold jen pro omezený americký děcka, který nepoznají, že ta hra za to nestojí.
  • epic fail :DDDDDDDDDD
  • Jojo, ono když dají 7, tak budou víc cool a stránky budou více navštěvované s komentáři typu "máte můj respekt" nebo "konečně objektivní recenze" a nebo" jste nejlepší" a hlavně budou teď v očích BF3 fanboyů opravdový frajeři. Jojo games.cz je hrozná .....
  • ja by som tej hre tiez dal menej bodov 6/10 ale 7 u games.cz povazujem za uspech a som i tak rad,noooo a tych 6 by som dal SP ale Mp hodnotit ani nebudem radsej to je odpad co z toho spravili
  • Troll detected.
  • "Je to dobrá hra, ale o proti jiným dílum žádná inovace."
    Proč se tahle věta nepoužívá u BF3, to nechápu.
  • Pokud pro tebe jedna recenze mluví za všechny ostatní tak to jsi divnej *2*
  • Jestli budeš čekat na slevu, tak ti doporučuji se obrnit velkou trpělivostí *3*
  • Že jo?

    Ani nevis,jak mne to uspokojilo.

    Nic platny,kdyz jsem byl vytocenej. Napadlo mne COD 2 v tehle grafice a bez tech zhovadilosti.

    Vrtulnik tak maximalne na konci s pocitem uspokojeni.

    DO HRDELE PROOOOC TOHLE?
  • Ocelot23
    Když prezentovali tu COD službu tak říkali několik desítek!! Nehorázný už
  • tipuji podobně jako u BO
  • Jazz
    No vidíš, já zas nemůžu vystát ten blbej multiplayer.
    Nechci machrovat, ale v BO/MW2 jsem byl skoro pořád 1. v tabulce a tady mám problém nebýt poslední...
    Jako je normální, abych do někoho mydlil celej zásobník, aby padl a ostatní do mě naperou 3 náboje a je po mě ? A podotýkám z identické zbraně, co mám já.. *6*
    Co to je za hru ?!

    Kampaň mě bavila a Pražská mise je naprosto luxusní, dokonce tam mluví česky.
  • Tak to jsi četl asi blbě, protože v recenzi na eurogamer.cz se jasně píše, že Battlefield 3 nad MW3 znovu vítězí kvalitou ozvučení!
  • přesně tak :-D
  • Další cod yeahhh aspoň budu zas si moc koupit pořádnou supermaní hru ! :D A na vaše kecy že cod je sr*čka kašlu !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit