Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a mezitím spousta DLC pro BF. Jak je na tom vlastně CoD a DLC?
  • jj návykový to je na těch minimapách - ihned jsem i vzpoměl jak mě kdysi bavil Quake 3 :-) následovalo vypnutí MW3 a instalace Quaka :-)
  • U recenze jsem se kralovsky pobavil. Nevim kde se to ve me vzalo ale mistama mi bylo MW3 az lito. Ale jinak to proste nejde, autor pojmenoval vsechny neduhy a ted uz jen zalezi na jednotlivych hracich nakolik to pro ne bude problem. Jako vlastnik predchozich dilu tak trochu z povinosti dam i zaverecny singl ale rozhodne ne driv nez hra znatelne zlevni. Protoze MP v CoD neholduji aktualne by to nebyla moudra investice. To co autor nejvic ztrhal paradoxne na Eurogameru vynaseli do nebes.
    Pane Smutny Vám to bastim, Eurogamer je jen rozesmal. *3*
  • Trol.diskuzni
    Přesně, to číslo dodává článku šťávu... kontroverzi... náboj a dynamiku do diskuze. *3*
  • pro tebe: tobě je kolik?
  • Já osobně mám nahráno u BF i u CoD několik dní a hrál sem více jak jeden díl od každého. BF3 si 9/10 zaslouží, stejně jako MW3 7/10.
    Je to dobrá hra, ale o proti jiným dílum žádná inovace. Krom SP a pár zbraní + nějaký ten mod, jinak hra je na chlup stejná, jako předchozí díly. U jiných her by za tohle recenzenti normálně dávali nižší hodnocení, u MW3 se k tomu odhodlali snad jen tady na games.cz
    CoD mám rád, hraju ho a hrát budu, ale vyšší hodnocení si nezaslouží.
  • Ubohost 7 ! Vypadalo by to divně že kdyby jste daly zas 10 co ? Si myslíte že 10 naházíte nějakým 5 píčo*inám předtím a mw 3 dáte 7 ? Jn banda koko*ů co mají odpor vůči modern warfare ! Nadávejte na odpůrce bf ale uvědomte si že jste stejní jen nadáváte na mw ! :/
  • ale ne příští rok - to bude pravděpodobně další MoH od Danger Close
  • konečně pořádná recenze !! kampan je fakt hrozna ,musím se hodně přemahat abych se dostal aspon do ty pražsky mise - tu chci vidět! Ale multák je fakt dobrej ,parádně se člověk u toho vyřádí a je to fakt návykové.
  • Neni nic lepsiho,nez vyňumnutej jebák. Oba posty plus
  • BF4 už taky řekli, že bude...
  • Ocelot23
    Myslím, že si měl nejlepší konec co můžeš v MW3 dosáhnout :D
  • Za to ty jsi chytrý, hru sis stáhl, zahrál a proto nám teď můžeš psát svá moudra otom jak je ta hra debilní.
  • je sranda jak tu hodne lidi breci:-) no kazdopadne k recenzi,myslim ze je pekne napsana,nechtel jsem se ovlivnit negativnim facem pred vydanim,ale proste to co recenzent popisuje by vadilo i me,i kdyz si umim predstavit ze to nekomu nevadi. u me vyhrava BF3 ale ne tou jejich silenou medialni masazi ani debilni kampani,ale tim MP. neni to jen copy paste zdrojak s 5 novymi texturami. takze diky za recenzi.

    pro deti: 7 neni spatne,je to nadprumer,takze snad neni tak zle:-)
  • Ano - konecne KLID
  • za co? kdyby měly koule, tak do toho nebudou tahat multiplayer a dají 5-6
  • Helghast1996
    Tohle bude opravdu poslední CoD co koupím a vrchol všeho bylo,když Activision den po vydání oznámil nový díl to je opravdu drzost na tisícátou.
  • Musim pochvalit objektivni recenzi :)
  • Taky se pripojuji k terminu konecne. Hral jsem to do chvile,kdy zachranuji dementniho prezidenta po padu letadla - celou dobu si rikam: PROC MI URVA TA HRA BERE MOJE HRANI?? Proc porad v hektickych chvilich prepne na script. Navic blbej - dementni a co vic - NAD Americkej. Prezidenta jsem nezachranil - zastrelil jsem ho a s vetou,ze mi tohle normalne tolerovat nebudou,jsem to vypl. NEMAM ZAJEM.
  • Ti co umí číst toho chápou mnohem víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit