Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    Games nezklamal!! Konečně pravá recenze na českym webu...po tom co tomu dalo hrej 9 tak jsem s nim skončil úplně.
    Jinak hra je o něco lepší než Black Ops (pro mě), ale stále tak 6-7...Battlefieldu 3 bych dal 8 za lepší vypravování příběhu a celkové pastvě pro smysly...a ted konečně zase na rok klid od podobných her :D
  • Já si myslím, že mohl ještě o bod dva dolů... páč já dneska dohrál SP a MP hrál 2 hodiny a můžu říci jediné... škoda peněz... Stará COD jsem měl rád, ale tohle je výsměch starým Codkařům.....
  • a ti co nechápou význam čísel už vůbec ne *2*
  • Mechwarrior_bw
    teda klobúk dole pred games.cz ...
  • Hairy_Ass
    Třeba by to pak tyhle lenochy číst recenze donutilo. *3*
  • jenze tim prijdou asi tak o 90% komentaru :D a to se urcite projevi na poklesu reklamy s naslednym pomalym zanikem webu ;]
  • Tak ti negramotní ne, to je fakt...
  • GAmes nedostalo déstaky, tak natruc dává 7 *12* *1*
  • Tak po recenzích bez čísel tady volám už hezky dlouho - textem toho vyjádříte mnohem více nž čísly a pokud je recenze dobře napsaná (jako např právě tato) tak je číslo opravdu zbytečnost...
  • no Black Ops je celkem odlišný oproti MW3, ale jak se říká "kdo chce psa býti, hůl si vždycky najde", ale podívejte se na sebe, i kdyby vám DICE příští rok nabídlo BF4 stejnej jako BF3 (jako že nabídne), tak si ho stejně rádi zahrajete a budete dál nadávat na CoD. Já neříkám, že je nejlepší, ale v singlu zkrátka je a multiplayer je o názoru lidí. Buď preferujou rozlehlý mapy s technikou, nebo spíše uzavřenější, ale s perfektní optimalizací. A že má MW3 zastaralej engine? Vždyť u toho vašeho slavného FrostBite 2.0 nejde ani zničit židle pomocí granátu!!!
  • Mustaffa
    Kolik si nahrál hodin v sérii CoD a kolik v BF?
  • a co takhle dělat recenze bez textu? stejně ho nikdo nečte
  • sleepless
    Vecna otazka, ale cim vic bude impulsu, tim vice to bude stat za uvahu, samozrejme.
  • ty kokso normalne nemozem uverit vlastnym ociam mw3 dostalo 7............konecne!!konecne je tu objektivna recenzia!!Chvalim Cechov!
  • Hlavne multiplayerem :)
  • Tohle všechno ale bylo i v BFBC2, BF3 má jen audiovizuální facelift.
  • Jazz
    Já bych tomu dal max. 5-6
    Spec Ops má parádní mise, bohužel střílení a střílení a žádná naháněčka třeba na skůtrech jako v MW2 tam není, což je škoda, ale jinak dost dobrý.
    Singleplayer je taky dobrej, ale moc skriptů a délka a žádná záživnější mise jako v MW2 (Cliffhanger a i další) a MW1 (All Ghillied Up) tam není.
    A multiplayer radši hodnotit nebudu, protože to je zalagovaná, nevyvážená prasárna na hnusných, malých mapách...
  • No, to by mě taky zajímalo, ale nikdo se tu moc nemá k odpovědi, radši klikají mínusy.

    Edit: no tak už ne
  • Len tak z vrecka: hrateľnosť, variabilita, dizajn máp, "dopravné prostriedky ", ozvučenie, slušne vyzerajúci vizuál, engine, ktorý v sebe skĺbuje výbornú fyziku.
    A teraz už len čakám na otázku: "No a čo je tam ešte okrem toho?"
    Monty Python and the life of Brian :)
  • ales.smutny
    Můžete mi najít, kde vyčítám Bf3 v recenzi málo skriptů? Moc by mne zajímalo, co to tam moje podvědomí napsalo, protože si jasně pamatuji, že kritizuji i ty tři nekonečné vlny, na které jsem tam narazil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit