Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    REDAKCE - co takhle prubnout třeba měsíc dělat recenze bez číselného hodnocení? Zajímalo by mě jak by se to odrazilo v diskuzích.
  • Tak to že je CoD hnůj, který je každý rok stejně tupý a debilní je jasné. To že si to každý rok kupují hráči, kteří jsou stejně tupý a debilní (a že jich je!) je taky jasné.

    Nejsem proti této hře zaujatý, ale i tak je 7/10 je nadhodnocení - dost by mě zajímalo co si o této břečce myslí to stádo, které ji každý rok kupuje
  • všeho moc škodí
  • no neví já už přečet hodně recenzí jak na bf3 tak na mw3 a nejvíc zaujatý jsou vzdycky proti bf3(viz. EG.cz kde jsem se dočet že je v MW3 lepší zvukj :-D)
  • Ellendway
    V MW3 je jich až moc.
  • Aj tady to teď bude vypadat, jako když ze školky ukradnete všecky hračky. *15*
  • U BF 3 se vyčítá v SP málo skriptů a tady je to "de*ilní"prvek :D. Aleš Smutný už při zapnutí těchto dvou her měl v hlavě jasné hodnocení *1*
  • Zdravím, přestože jsem ještě neměl čas si zahrát žádný MW, jedno se Activisonu nedá upřít. Dokázal zpopularizovat hraní her a přitáhnout masy a tím pozvednout herní průmysl na úroveň filmových blockbusterů. PS:Profitovat z toho budeme jednou všichni. Od investorů k tvůrcům, obchodníkům, hráčům. Herní průmysl potřebuje hnací sílu, bez peněz se hry dělat nedají. *3*
  • Ehm co sem to slyšel, že MW3 bude lepší jak Battlefieldy 3? A vono houňo 7/10 pro COD a 9/10 pro BF3 smůla co :D
    A teď mě všichni codkaří sežerte, najděte mě, pobíte celou rodinu a mučte =D
  • Mustaffa
    Už jsem se ptal... Čím?
  • JohnyTheZik
    i tohle je sranda :D ..
    http://i.imgur.com/LK8df.jpg
  • JohnyTheZik
    napriklad?
  • Bože můj, takhle zaujatou recenzi jsem dlouho nečetl, vtipné co se tu vyčítá CoD se u BF tiše přechází.
  • Pokud člověk hodnotí BF3 objektivně, tak ano.
    Ještě na něco by ses rád zeptal?
  • Mw3 prý opět trhá rekordy v prodejnosti :-D Jak je tohle vůbec možné ? !
  • Mustaffa
    Tak proto když zůstaneme u číselného hodnocení a sečteme SP a MP, tak si zaslouží 9/10?
  • Jazz
    Musel jsem se o to s váma podělit, protože to nemá chybu. *1*
    http://dl.codgame.cz/userimg/2/230.jpg

    Alias 'We won't die' a Google translator v akci *1*
  • Mustaffa
    A čím?
  • Helghast1996
    ja se tesil ze kdyz se zapoji nove studio, coz bylo sladgehammer games nebo jak se to pise,ze CoD bude jiny lepsi a tak podobne vite jak to myslim a ono je to uplne stejny jako driv? *16* To neni normalni Activision asi musel zakazovat novinky, ktere tvurci navrhli a tohle bude posledni CoD, ktery koupim a to jen proto, protoze me zajima zakonceni pribehu.Na dalsi CoD v roce 2012,ktere je opet potvrzene se v****u.Ja tohle nebudu podporovat *16*
  • Jazz
    Já jsem v něm strávil 300 hodin minulej rok.
    Jak ?! Mám stroj času ?!
    Ne... hrál jsem předešlý díl CoD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit