Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a opět se podivuji nad tím, jak někdo může vynést verdikt a zanést do něho i multiplayer, když v něm strávil ani ne desítku hodin...
  • JohnyTheZik
    jo.. U sp nikdo necekal bombu, ale multak je, prominte, bozi :)..
  • Jazz
    Opravdu to není na úrovni téhle '10x a stále stejně' sraččky...
  • Mustaffa
    A Battlefield 3 si 9/10 jako zaslouží?
  • Souhlasím s recenzí je to takové jaké to hold je..:(
  • Taky se mi líbí závěrečné hodnocení hry, která vychází každý rok a je pokaždé stejné... ale přitom ji stále kupuje více a více hráčů...

    Battlefield 3 forever *7*
  • JohnyTheZik
    vsak to taky moc neberu v potaz ;).. byla to jen sranda..
    nicmene je fakt, ze s 0 hodne ukazujou rozhorceni.. 0 je moc malo, ale aspon si toho vyvojari vsimnou (viz proseni o zvyseni user ratingu od toho activision borce)..
  • Zklidni hormon, konečně se někdo odvážil tomu dát rozumnější hodnocení. Ty se spíš podívej na hodnocení Metacritic od skutečných hráčů, pak kde je chyba??? A když už zmiňueješ Battlefield, tak ten si své vysoké hodnocení zaslouží. Je tam vidět mnohem, ale mnohem větší kus odvedené práce.
  • Redakcia, máte môj rešpekt a obdiv, v časoch, keď sa tejto hre z nejakého nevysvetliteľného dôvodu dávajú hodnotenia, ktoré majú od objektivity ďaleko ako tučniak od úpalu, je príjemné čítať recenziu, ktorá sa tomuto trápnemu trendu vyhýba a dáva hre také hodnotenie, aké si zaslúži.
  • mirekdusinojc
    Jsou podplacení, ale od EA! To jen, aby mě nepředběhl s reakcí někdo, kdo to bude myslet vážně :P
  • Jazz
    SP: 8/9
    MP: 4
    ________
    Celek: 5/6
  • No ja nevim, uživatelská hodnocení MW na Metacritic se značne liší :-D
  • jindra.veliky
    singleplayer kampan a coop ma o o hodne lepsi mw3 a klsicky MP je lepsi zase v BF3.
  • JohnyTheZik
    MW3 ma na metacritic 81 ze 100 (http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3), coz od 70 neni tak daleko ne :)?.. (btw hraci tomu dali svejma 0 hodnoceni 1.9 - ja bych jim vsem zakazal internety)
    Je to uplatny BF3 fanboy, pan recenzent! OTRESNY MULTIPLAYER!! Jezdi se tam s autama a lita ve stihackach! Co si to DICE vubec dovoluji?!!

    Jeste mi tu chybi uzivatel s profilovkou Horsta Fuchse, jestli nam neco nepovi o tom, ze kdyz je ve hre Praha, tak si hra automaticky zaslouzi 10 bodu..

    Jinak recenze paradni, mp je celkem sranda (ikdyz mw1 je podstatne lepsi), sp stara stejna tragedie..
    A koho bavil spec-ops v mw2, tak vas bude bavit i v mw3.. co-op s kamosem je proste lepsi, nez solo a tady to plati obzvlast..
  • Konečně někdo s objektivnějším hodnocením. Díky Games.cz!!!
  • A čemu se divíš? Už měsíce před vydáním přeci všichni z reakce věděli, že to bude sračka, trapně to komentovali snad ve všech podcastů. A na BF3 měli exkluzivní recenzi, tak nějaký ten bodík na víc se musí dát. Takže konečná 7 se mi zdá na games.cz docela vysoká.
  • Konečně hodnotný argument *7*
  • Pete.palis
    Troll-face.jpg
  • ono je to jedno ze len 7.... activision si aj tak vrecka nabalilo...
  • Cahir
    Nebreč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit