Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně jako Fabie bude vždycky prodávanější než Alfa.
  • Len to nie, to by som ich musel čítať a dozvedel by som sa vždy koniec predošlej časti, ako to je v tejto recenzii, alebo aj Assassin's Creed Broderhood.
  • A mezi nejlepší hry tohoto roku řadím i NBA2K12 které v našich končinach nedostavá vubec prostor. Ano chapu basketbal není u nas moc popularní ale pozornost by si to zasloužilo protože je to nejlepší sportovní simulator.

    Prostě už mě nezaujmou ty hry co jsou jen na efekt ale nemají žadnou hloubku viz. Rage. Má ti 25 giga svět poloviční o proti skyrim které ma jen 5 giga hoši z ID se placají po zadech.


    Sem hodně zvědav na recenzi skyrimu. Protože na PC je skyrim v dobách Fallout 3. No na Skyrimu mi nejvice vadí ty komické souboje. macham macham mimo a najednou animace že mu sekde měč do krku:) ale to už je off topic
  • conflig
    přesně
  • Abych se přiznal, tak sem si z recenze nepřečetl ani písmeno, stačilo mi vidět tu sedmičku, a hned sem se prostě z principu musel smát =)
    Sice urážim COD protože BF je prostě lepší! ale jinak mě MW2 a MW bavili, i COD world at war mě bavili a užil jsem si je, ale prostě BF.. je BF =)
  • Singleplayer me opet celkem potesil. Sice sbesile tempo, ale oproti BF3 od zacatku do konce zabava.
    MP je tu vylepsena verze ze sestky a bonus dedicovany servery, takze take spokojenost. Neprinasi nic inovativniho, ale osvedcenou zabavu. Takze u me 8/10...
  • Popravdě ti to zavidím :) Asi jsem na to už moc starý.

    Velice fandim Vávrovi ikdyž taky toho plno nakecá myslím že si tohle uvědomuje že dnešní hry jsou v podstatě stejné a hlavně je to samé pokračovaní (což by nebylo až tak špatné ale víme že jen malo pokračovaní překoná zažitky originalu)....
  • conflig
    Teda musím se přiznat že v BO jsem hrával z kámošem ZOMBIES a to je paráda a říkal sem si že COOP v MW3 bude nuda, ALE omyl je to naprostá paráda a návykové (myslím SURVIVE)
  • Prosím acitvision aby singleplayer u CoD už nebyl hrou, ale pouhým filmem. Ve výsledku je to to samé akorát to zabere míň místa na disku *5*
  • píše ten, kterej neumí česky, měl by jsi používat mozek :-) píše se prosím tě *3*
  • taky fakt.. to mi trochu uletělo. tak nepřijde nikdo a ti stávající možná i odejdou :D
  • ano pokud se hry (ne)vyvíjely tvým způsobem, tak jsme nyní někde na úrovni prvního DOOMa. Tam to taky fungovalo tak proč to menit...
  • O kulihraskovi je moje oblibena
  • Mne rozesmalo ono PS.: a ruzova zahrada. I kdyz ted si rikam.....Ales je muj novej smer. Dokonale se mi trefil do vkusu a to nejsem fan ani jedny z tech turbo her. Jen o nej zacinam mit strach - aby nahle nesesel ze sceny.

    Je pravda,ze si dovolil moc. A to ho u me udelalo lepsim clovekem.
  • A hodnota tvého?

    Nebo jsi nám sem musel jako všichni BF3 fanboys napsat tvé rozhořčení s toho, že dostal ve světě MW3 podobné hodnocení jako BF3.

    Velmi úsměvné.
  • Kdyby přišel kouzelník, znamenalo by to, že by v COD bylo něco novýho, vývojáři by museli udělat změnu, takže asi nic *1*
  • ježiš fail, to měla bejt reakce :D sorry
  • mamka ti přečte tvoji oblíbenou o Kulihráškovi a hned ten svět bude barevnější :D
  • Jazz
    Vidíš pro mě ne...
  • Hoši pardón ale podle meho jediná hra ktera si zasloužila dat za to ty prachy pro mne zustava Zaklinač 2 a Fallout: NW. Jinak s prominutím vychazejí ted samé recyklované sra*ky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit