Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohráno...nové Call Of Duty se dá popsat slovy: akčnější, dynamičtější, šílenější, neuvěřitelnější...filmy Michaela Baye vypadají vedle CoD X jako filmy nezávislého autora, jinak celkem spokojenost...dostal jsem co jsem očekával a to co jsem neočekával tam nebylo, novátorský postupy se nekonaj a nepřátel je zase o pár tuctu (tisíců) víc až mi to přijde naprosto šílený...pokud jsem označil midlení Rusů v MW2 za genocidu, tak tady vymlátíte Rusko, Ukrajinu a Kazachstán do posledního muže...ke konci už mi to ani nepřišlo zábavný ale hrací doba neni z nejdelších..."potěší" taky fakt, že věc která mne na hře potěšila i naštvala nejvíce je k vidění v Praze...i když nevim jestli to neni spíše zápor, tak mne opravdu nejvíce ohromily textůry Karlova mostu...jak reálné a nejvíc naštval fakt, že Stanislav Souček, člen Českého odboje mluví rusky...
  • Trol.diskuzni
    Já s tebou souhlasím, nemyslím, že bych svým příspěvkem myslel něco nekorespondujícího s tvým názorem... Spíše jsem chtěl podotknout, že kdyby Call of Duty byla ve všech ohledech "dokonalá" hra, určitě by nebyla tolik diskutovaná a její stín by se tak rychle a účinně nešířil herním světem.

    Protože jak už Martin Bach jednou správně podotknul - kontroverzní a provokující názory jsou tím, co pohání diskuze, ne několikastránkové elaboráty na téma dokonalosti té či oné hry... Ta hra prostě budí kontroverzi a ta lidi přitahuje a nutí je se tou hrou zabývat, nutí je k interakci s ostatními lidmi, což dohromady vytváří mohutný mechanismus, který prostě funguje. I tebe ta hra přitáhla do diskuze, ať už z jakéhokoliv důvodu, a ať chceš nebo nechceš, budeš si herní sérii Call of Duty pamatovat a to velmi dobře, i kdybys ji považoval za to nejhorší, co jsi kdy zkoušel hrát. *4*
  • Cahir
    Takže házíš horkou bramboru do rukou vývojářům ? Hráči jsou jen chudáci oblbnutí "ďábly z Activisionu a jejich masterplanem"? To je trochu nefér, řekl bych. Většina lidí západního světa je svéprávných a jestli jsou ochotni si tuhle sérii do zblbnutí kupovat, je to jen a pouze jejich věc a padá to na jejich hlavu.

    Ale víš, co je na tom nejvtipnější? Kdyby se vývojáři pokusili o inovaci a měli možnost vybočit z kravaťáky nalinkované cesty, jsem si naprosto jist, že by fóra byla plná vypatlanců, kteří by se oháněli zcestnými a zpátečnickými hesly typu: "Neměňte něco, co dobře funguje."

    Já osobně vidím příčinu v nenáročnosti a povrchnosti hráčů - to jejich přístup je zrcadlem herním studiím. Jen naivní a krátkozraký hlupák si může myslet, že se bude měnit něco, čeho se prodají miliony kusů.
  • Trol.diskuzni
    No, je pravda, že ten počet příspěvků je až obludný na to, co je to za hru... Jak je vidět, Activision dosáhl (i tady na games.cz) svého - každý si diskuze s rekordním počtem příspěvků všimne a i ten nejobyčenější herní uživatel si z toho odnese minimálně název hry, která TAKHLE zaujala - Call of Duty.

    A o to přece jde, ne? Byznys a posílení onoho momenta žhavé a diskutované hry, která hýbe herním světem...
  • Cahir
    Badas: Mluvil jsem o hodnocení BF. Ten má podle recenzentů MP na devítku a jelikož je to hlavně mp hra, u níž kampaň tvoří spíš jakýsi bonus, je hloupé používat aritmetický průměr. Podle této logiky by pak hra byla hodnocena lépe, kdyby žádnou kampaň neměla, což je blbost.

    "Pretože do toho zapadá aj MP, ktorý je ďalšie plus lebo je dobrý" - Takže je u CoD dobrý (7), nebo úžasný (9)?? Nemyslím si, že je správné hru hodnotit z hlediska kvantity obsahu, ale jeho kvality. A jsou-li všechny složky této hry nadprůměrné (o čemž já osobně pochybuji, myslím, že hra je to průměrná každým coulem), pak z toho devítku prostě neuděláš.
  • U ovcí se nejedná o dav ale stádo. A kritika něčeho tak dokonalého jako je CoD to přece není možné! *16*
  • Hlavně že ty ses pernamentně nasr_nej jako chlap *12*
  • tady si někdo neuvědomuje, že v tomhle jde jen o peníze.. hold games.cz si nikdo neplatí tak můžou dělat objektivní recenze *1*
  • JohnyTheZik
    je tam i Leos Mares :D
    tyhle vtipky jsem cenil :D
  • Pretože do toho zapadá aj MP, ktorý je ďalšie plus lebo je dobrý
  • Mechwarrior_bw
    Badas: tak potom naozaj neviem na čo sa sťažuješ, tá kampaň je reálne za 6, max 7 takže ak ti ide hlave o SP sa nemáš dôvod sťažovať.
  • u CoD o SP vždy išlo, u BF nie, takže CoD sa nezameriava len na MP :) ... BF v prvých dieloch SP vôbec nemali, až neskôr ju pridali a u CoD sa mi kampaň v MW1 a 2 neskutočne páčila ... u MW3 trochu zaostáva, ale oplatí sa ju prejsť ... CoD som hrával skôr kvoli SP, aby som sa dozvedel čo sa ďalej stane :)
  • Mechwarrior_bw
    z davu ? z akého davu ? myslíš tých pár desiatok ľudí na games.cz čo už toho majú dosť alebo tých pár tisíc na metacritic ktorý MW3 poslali do čerta ? ... nie je dav skôr tých 9 miliónov ludí čo majú cod natolko radi, že si ho znovu kúpilo ?
  • Cahir
    Na druhou stranu je ale podle mě zcestné průměrování mp + sp u v podstatě multiplayerové hry. Spousta lidí vnímá kampaň u obou titulů jen jako zajímavé rozptýlení, nikdo si to kvůli tomu nekupuje. A teď přemýšlej, kdyby BF žádnou kampaň neměl, dal bys tomu větší známku, než když kampaň má, ale slabší? U těchto titulů se postě počítá hlavně s hrou více hráčů, a tak je třeba je hodnotit hlavně z tohoto hlediska.
  • bacil veď ok ja nikomu neberem názor :) ... a Cahir ... tak keď sa pozrieš že BF3 dostalo 9/10 a to malo kampaň horšiu, mp lepší, tak môj názor vychádza tak na 8/10-8,5/10 :)
  • Tyhle diskuze uz nema ani cenu cist... Nekdo ani nezkusi COD a z principu na to plive, jedni fanousci nedokazi ocenit nic na druhe hre, ikdyby je to oslovilo, pac to neni jejich COD nebo BF, ale proste konkurence, proste hruza, des, bes...
  • Cahir
    " ja som SP prešiel, celkom ma bavil, aj keď to nebola žiadna výhra ... a MP je dobrý" Tvůj popis naprosto přesně vystihuje průměrnou, až lehce nadprůměrnou hru. Tzn. 5-7 maximálně.
  • Ses pochlapil :)
  • nemyslim som o tom presveceny. Nedostatok guraze a zdravej zurnalistickej kritiky urobil svoje nehajim postoj ludi ktory davaju codu 0/10, 1/10 a podobne ale toto si naozaj nezasluzi ani 6/10 pretoze to uz je lachky nadpriemer.Vyvojari ponukli svojim fanusikom presne to iste co pred rokom a pred rokom a pred rokom.....a ja tvrdim ze nieje mozne aby to za kazdim predavli za plnu cenu a este aj za to iste fasovali vysoke znamky to je naprosto neripustne.
  • Cahir
    Od kdy je 7 málo? *7* 7 je vysoce nadprůměrná hra. A redakce Games.cz několikrát potvrdila, že za průměrnou hru považují 5/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší