Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, málokdy mám potřebu se vyjadřovat k názorům a hodnocením, které jsou řečeny na účet herních pecek. Mám dohraný BF3 včetně nějaké té hodiny v MP a z MW3 cca 40% single playeru a pár hodin v MP. Obě hry jsou tématicky stejné, ale zároveň je každá jiná. Celkový dojem: obě hry jsou nádherné vizuální divadlo (vše hráno na max.) -nedělal bych až takový rozdíl v uměleckém dojmu a fyzice (v MW3 mě několikrát dostali přes průstřelný materiál jako v BF3). Hratelnost SP: BF3 popravdě nic moc (čekal jsem víc a výrobce nereagoval ani na častou výtku hráčů o herní době), MW3 tuto část zvládá lépe - oční pastva je tu a tam v něktrých scénách horší, jindy zase lepší, ale celkově úžasné (jestli někdo ví o lepším divadle ať mi dá avízo, rád to porovnám). No a nakonec MP: jako již jednou řečeno-stejné téma, ale jiné provedení. Kdybych to měl ohodnotit tak BF3 je seriózní pán za 9 z 10 a MW3 je veselá novicka za 7,5 z 10. Záleží čemu kdo dá přednost. Jinak celkově: obě hry mají proti té druhé něco pro a proti (což je dobře - jinak kdo by kupoval stejné hry?). Kdo si koupí obě a není konzervativní v MP, tak má zábavu v maximální možné porci, kterou je současný herní průmysl v tomto žánru nabídnout.

    Mějte se *1*
    • Mustaffa
      Díky chlape, konečně snad první normální komentář na téma MW3/BF3... Párkrát jsem se tady hráčů ptal v čem je lepší BF3 než MW3 když na něho tak všichni nadávají a recenze jsou jaksi opačné vesměs spíš pro MW3. Tak jsem se dočkal jen mínusů a odpovědí typu MW3 je srajda. Nehraji ani jednu, ale chci si jednu z nich koupit a pořád nevím jakou, tak jsem doufal, že mi tady "hráči" ve výběru pomůžou, ale jaksi jsem se nedočkal...
      • ZvacA
        Jdi do toho, co uznáš za vhodný dle svýho, ať už z jakéhokoliv důvodu. Házet bobek v těchto záležitostí na názory ostatních...
  • MP pohoda kupujem mozem hrat na extra + 4x AA a mam peknych 60fps kdezto BF na minimum a etste to ide napicu :P
    • Chce to lepsi kalkulacku.
    • Hairy_Ass
      Ještě aby byl CoD náročněj, to by byl opravdu hřebíček do jeho rakve. *4*
      • Helghast1996
        No náročnej bejt nemůže,protože novej engine nikdy nebude a proto to bude furt stejný.
        • Hairy_Ass
          No právě. *3*
    • Jazz
      A divíš se ? Vždyť je to 6 let starej engine..
  • Hih stejně i kdyby jste si utrhly koule tak cod bude prodávanější =D
    • Stejně jako Fabie bude vždycky prodávanější než Alfa.
  • To vypada za na MW3 je nejlepsi ten trailer *1*
    • MrSanta
      Ale tak jako béčkový akčňák se to docela nechá sledovat třeba na YT. Když to hraje někdo schopnější...
  • Jak tu nemainstrýmovi nerdï, vylézající z nor, onanují ... zábavné. *1*
    • hlavně že ti mainstreamoví ona*ují nad MW3
      • onanují nad hrou, zatímco ty onanuješ nad tak trochu škodolibým pocitem z nízkého hodnocení .. *1* *14* Tak kdo je na tom hůř *15*
    • Hairy_Ass
      Na onanování máme všichni právo, chceš nám ho snad upírat puritáne?! *15*
  • To mi chcete říct že kampaň v BF je lepší *1*, to si děláte srandu ?
    • v bf3 je aj kampan? *2*
    • Kampaň bf je sr*čka :D
      • Ale patrně lepší sr*čka.
  • 7 je moc...já bych tomu dal tak 3-4.... jiný textury, který ale vypadají hůř než v COD4, malý mapy kde je to face-to-face, plno hráčů na YT si na to stěžuje... absolutně otřesný zvuky zbraní, ty zvuky jsou fakt na poblití a nereálně znějící. Převzaté chyby ve hrách, kterí jsou tam už od cod4 (např když střelíte auta do předního skla, tak to sklo do kterého střílíte to na 3 rány zničí a zadní sklo v sobě bude mít 3 rány bez toho aniž by se zničilo, když to zopakujete v úhlu aby kulky šly opět na zadní sklo např přes boční okýnko tak tam bude děr 6 ale zaadní okno bude pořád držet..to je jedna celkem nepodstatná chyba, ale je to chyba)...další chyba - v misi v Praze je na zdi napsáno "Nebudeme zemřít" místo nezemřeme , prostě hodili do google translate text "we will not die" a google to mimochodem fakt přeloží jako nebudeme zemřít...mapy přes kopírku, vypadá to v postatě stejně jako mw2, dokonce se na YT rojí videa s budovami které jsou ctrl+c controll+v z cod4 a cod6...je to sprostá kopie a to se EA báli že je pro BF3 tohle nehorázný HO*NO nějakou konkurencí...kdyby TO prodávali jako mappack za 300 Kč (což by bylo i tak moc), tak OK, ale oni za to chtějí přes litr a ještě je na obalu v každý věte "awesome" a nějakej superlativ..teď jsem mluvil převážně o mulťáku, single dohraju jen kvůli příběhu ale takováhle hra si nezaslouží takový hodnocení...na gamecritics přece má 2,5 bodu z 10 (od uživatelů)..od stupidních recenzentů většinou 9/10. Tahle hra je hold jen pro omezený americký děcka, který nepoznají, že ta hra za to nestojí.
  • U recenze jsem se kralovsky pobavil. Nevim kde se to ve me vzalo ale mistama mi bylo MW3 az lito. Ale jinak to proste nejde, autor pojmenoval vsechny neduhy a ted uz jen zalezi na jednotlivych hracich nakolik to pro ne bude problem. Jako vlastnik predchozich dilu tak trochu z povinosti dam i zaverecny singl ale rozhodne ne driv nez hra znatelne zlevni. Protoze MP v CoD neholduji aktualne by to nebyla moudra investice. To co autor nejvic ztrhal paradoxne na Eurogameru vynaseli do nebes.
    Pane Smutny Vám to bastim, Eurogamer je jen rozesmal. *3*
    • Tak zajímalo by mně, jak by vypadalo hodnocení, kdyby to bylo opačně a TG mělo exkluzivitu pro recenzi.... *3*
    • Jestli budeš čekat na slevu, tak ti doporučuji se obrnit velkou trpělivostí *3*
      • Jenže než MW3 sleví na normální cenu, tak to už tu budou další 2 nebo 3 díly *1*
        • To mozna ano ale jak uz jsem rekl MW3 si zahraju jen proto abych vedel jak ta "Ruzovka" dopadne. Jinak do dalsich dobrodruzstvi se s CoD nehodlam poustet, to by museli autori zcela zmenit pristup a navic pristi dil bude od "umelcu" s Treyarch a to je uplne pase.
      • Zadny problem, fronta je dlouha a pred prichodem adekvatni ceny me ceka jeste spousta jinych "levnych" titulu, takze obavou ze bych nemel mezitim co hrat netrpim. *5*
      • 450 Kč za klíč ...
    • přesně tak :-D
  • Ubohost 7 ! Vypadalo by to divně že kdyby jste daly zas 10 co ? Si myslíte že 10 naházíte nějakým 5 píčo*inám předtím a mw 3 dáte 7 ? Jn banda koko*ů co mají odpor vůči modern warfare ! Nadávejte na odpůrce bf ale uvědomte si že jste stejní jen nadáváte na mw ! :/
    • Hairy_Ass
      Možná si BF3 10ku nezasloužil, ale v recenzi je jasně napsáno v čem BF3 tuhle hru poráží a proč, takže asi logicky nemůže mít stejnou známku. Nemusíš být hned tak agresivní, dej si horkou čokoládu a bude ti líp. *3*
    • re garbus
      garbus otvor si oci a prestan byt zaslepenym,pravda sa tazko pocuva(cita)ja viem
    • MishKonn
      Hahaha, čekal jsem, že se tady rozbrečíš.
    • Jojo, ono když dají 7, tak budou víc cool a stránky budou více navštěvované s komentáři typu "máte můj respekt" nebo "konečně objektivní recenze" a nebo" jste nejlepší" a hlavně budou teď v očích BF3 fanboyů opravdový frajeři. Jojo games.cz je hrozná .....
    • Troll detected.
  • konečně pořádná recenze !! kampan je fakt hrozna ,musím se hodně přemahat abych se dostal aspon do ty pražsky mise - tu chci vidět! Ale multák je fakt dobrej ,parádně se člověk u toho vyřádí a je to fakt návykové.
    • Jazz
      No vidíš, já zas nemůžu vystát ten blbej multiplayer.
      Nechci machrovat, ale v BO/MW2 jsem byl skoro pořád 1. v tabulce a tady mám problém nebýt poslední...
      Jako je normální, abych do někoho mydlil celej zásobník, aby padl a ostatní do mě naperou 3 náboje a je po mě ? A podotýkám z identické zbraně, co mám já.. *6*
      Co to je za hru ?!

      Kampaň mě bavila a Pražská mise je naprosto luxusní, dokonce tam mluví česky.
    • jj návykový to je na těch minimapách - ihned jsem i vzpoměl jak mě kdysi bavil Quake 3 :-) následovalo vypnutí MW3 a instalace Quaka :-)
      • To mě Quake3 nikdy neoslovil ,to už je na mě moc rychlí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit