Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helghast1996
    Vlastně za celej život co hraju jsem nebyl ani z jedný hry zklamanej,kterou jsem si pořídil a to díky právě recenzím.
  • http://www.youtube.com/watch?v=0wfSg_-61FU&feature=channel_video_title Samozřejmě že nejsou žádní hakeři v 1. den spustění hry to by bylo hloupé :)
  • Jinak to PS nakonec, zato Vám, pane redaktore, patří uznání, že jste to sem dal. Na jednom anglickém fóru jsem to sice včera našel, ale spoustě lídí to, aspoň do té doby než přijde patch, bude dělat problémy....
  • Ryba9
    Já zůstanu u Mw 2, tam aspoň na mapách netrpim klaustrofobií. *4*
  • Helghast1996
    Já bych bral CoD za 1.světové války.
    • Co třeba Necrovision? Nejni to ani moc první světová(díky těm painkilerovským protivníkům), ale jinak je to super řežba.
    • Mechwarrior_bw
      ja bych bral kvalitnú akčnú hru z 1. svetovej války.
      • Cahir
        Já bych celkově bral mnohem větší pozornost ze strany kultury k 1. světové válce. I filmů je minimum.

        Co se týče hry, zprvu mě nenapadá, jak přesně to koncipovat. Jak bys udělal akční hru ze zákopové války??
        • Tikov
          Ono by to nechtělo cílit jen na západní frontu, ale na východ, kde byla fronta poměrně pohyblivá. Navíc by se dal hrdina posléze nacpat k bílým/rudým/zeleným/černým/Polákům.
          • Cahir
            Pravda! Bohužel to asi pro vývojáře není atraktivní téma.
      • Kr.Pa
        ta prvni svetova valka, je to posledni, co jeste z vetsich konfliktu 20. stol., nebylo pouzito, ta chybi, doufejme ze to docvakne i autorum, na to bych se hrozne tesil
        • A co bys v takové hře dělal? Dva měsíce sedět v zákopu, pak uběhnout sto metrů, než tě zabijí?
          • Mechwarrior_bw
            tak to máš veľmi úzký pohlad na WW1, z tej vojny sa dá urobiť taký dej, že človek nebude vedieť kam skôr skočiť. Mnohé zbrane sa tam objavili prvý krát, tá vojna bola v mnohých ohladoch revolučná, stačí trochu čítať príbehy veteránov.
            • No přece jen něco o první světové vím a tak budu opakovat, že tvé přání udělat kvalitní akční hru z této doby, je protimluv. Můžeš buď udělat kvalitní hru vystihující atmosféru této války, ale to by byla nuda. Nebo akční děj, á la CoD, že nebudeš vědět kam dřív skočit, ale jako obvykle velmi přehnaný a nereálný. Nové zbraně, jako tanky jedoucí rychlostí 6 km/h, nebo letadla to nezachrání. Na to mi bohatě stačí Rise of Flight... *4*
  • Parada...adekvatni hodnoceni... konecne se zaslepenym fanouskum zabre pu*a...je to proste jiz (pod)prumerna znacka...
    • ZvacA
      Hráči, který to bude chtít hrát, je poněkud u řiti recenze i názor ostatních. To nezměníš chlapče.
      • Asi jsi to nepochopil, nerikam nikde aby to nikdo nehral...jen rikam ze je to prumerna az podprumerna strelnice ktera nikoho delsi dobu bavit nebude, novy hryc si MP zamiluje, clovek co hral MW2 (nebo kterykoliv starsi dil) bude litovat penez, je to jen mappack + nejake zbrane... nehlede na to, ze tak do mesice tutove prijde DLC ktere prida 3 mapy za 500 *11* *11* *11*
        • ZvacA
          Peněz litovat nebudu, já tu hru nepotřebuju hned, až spadne cena, tak pořídím kvůli singleplayeru a pohoda.
        • To nemáš pravdu :-) já těch peněz litovat nebudu ale za BF3 bych je nikdy nedal!
      • Helghast1996
        Když já si chci koupit nějakou hru tak se nejdřív kouknu na recenzi a názory,abych pak nebyl zklamanej jako právě u MW3,které jsem ještě nekoupil.
        • ZvacA
          To, že to tak praktikuješ je čistě tvoje věc panáčku. Člověk si dokáže udělat názor na hru i bez recenze a hordu žvatlalů. Jestliže si budu chtít koupit daný titul, tak si ho pořídím, žádná věda.
          • *7* To ze se bavis s anonymama neznamena ze se je muzes snazit urazit uz jen oslovenim *13*
            • ZvacA
              Místní přispěvovatelé si zde už vyměnili tolik mnohem "laskavějších" oslovení a tebe pohorší 'panáček', případně 'chlapec' ? Ale jinak, tleskám k tvému morálnímu postoji...
          • Helghast1996
            To já samozřejmě také dělám,ale recenzi si přečtu radši.
          • Uklidni si slovnik chlapče, nikdo tu neni zvědavej na tvoje oslovování...už mě tim docela nudíš
            • ZvacA
              Omluva kolego, přesto dovol, abych v tom pokračoval. Nebavíme se tu s lidma tváří v tvář, mluvím tu s bandou anonymů, takže tvůj postoj vůči mému používání oslovení, je mi upřímně někde...
        • Recenze jsou o ničem, pokud si to dřív nezahraješ než přečteš... zlomíš hůl nad tou hrou dřív než ji nainstaluješ *3*
  • libi se mi jak si BF3 fanboyove zvedaji ego tim jak ma CoD zde horsi hodnoceni reknete mi dela vam to hodne dobre hosi? *4*
    • a ty seš smutnej co ?! že MW porád sucks *13* neboj v dalším díle možná.. přijde i kouzelník!
      • Kdyby přišel kouzelník, znamenalo by to, že by v COD bylo něco novýho, vývojáři by museli udělat změnu, takže asi nic *1*
        • taky fakt.. to mi trochu uletělo. tak nepřijde nikdo a ti stávající možná i odejdou :D
          • Třeba děda Price by mohl už jít pod kytičky nebo klidně do důchodu, už přece jenom je v COD od prvního dílu *15*
    • JohnyTheZik
      a nebyli jste to prave vy, kteri jste vyzdvihovali, jaky je bf3 sh.t a ze si 9 ani zdaleka nezaslouzi?

      Ja ti nevim, ale to je porad sranda s cislama.. at tak ci onak..
      • Nenapadlo tě, že prostě může existovat i třetí skupina lidí, kterým připadne, jak CoD, tak jeho napodobitel BF3, stejně stupidní?
    • MishKonn
      Spíš mi dělá zle z toho, že tohleto mohlo dostat někde ve světě stejný hodnocení, jako BF3.

      A jinak...hodnota tvého příspěvku? Nebo tě racionální argument ve prospěch MW3 už nenapadl? :)

      Úsměvné.
      • A hodnota tvého?

        Nebo jsi nám sem musel jako všichni BF3 fanboys napsat tvé rozhořčení s toho, že dostal ve světě MW3 podobné hodnocení jako BF3.

        Velmi úsměvné.
        • MishKonn
          Mluvil jsem za sebe a za nikoho jiného. Dobrým porovnáním těchto dvou her by byly recenze tady na games.cz, které víceméně odpovídají tomu, co si o obou myslím.

          Že se snažíš mi to zoufale natřít, nic nemění na tom, že se CoD fandové chytají stébel :)
          • Zatímco ty, se to svou poslední větou snažíš natřít všem CoD fandum. *7*
    • Přesně tak, každej se z BF3 může zbláznit... Krom lidí, kteří mají rádi styl COD :-) *9*
  • ale prinieslo aj nieco stare...ale za to dobre a v novom osateni :P...Back to Karkand...dum dum dududum :Dbzz bzzz bzzzzzz ;)
    • hmm zle to postlo...patrilo inam :D
  • No po dohrani SP bez hrani MP protože to je celkem zmatek. Tak bych dal taky 7. Je tam až moc velka reciklace. Při hraní jsem si několikrat uvědomil že tohle jsem už hrál jen to mělo trošku jiné prostředí.

    Ale tak stejně bych dal 7 BF3. Protože tam je kampan zase vyloženě nudná....

    Tedy na poli vyborné hry nevyhral nikdo....v prodejích to bude nejspíše CoD a to hlavně kvuli tomu že dokaže strhnout hrače kteří hrají minimalně.....to se BF nemuže nikdy povést to každého nehrače celkem odradí...
    • Hrají minimálně? já jsem u MW2 multiplayeru strávil dost dní a nikdy mě to nepřestalo bavit a hraji dodnes, až spadne cena WM3 koupím a budou další strávené dny u mulťasu :-)
      • Bylo to myšleno že i ty hrače kteří hrají minimalně.

        To u BF není. Tam těžko někdo kdo si zahraje dvakrat za měsic se bude učit "realičnost" BF3 ikdyž pokud si dame ruku na srdce tak bych řekl že BF3 je o proti BF2 a i Bad Company krok zpět.
    • Jde také vidět že na tom dělalo jiné studio které hlavně recyklovalo. Doufam že si řeknou 3x a dost tak jako tomu bylo u druhé světové...Ohlědně tak byl i koncept CoD vždy tři dily z něakého období. Trilogie jsou hold v módě:)
  • Helghast1996
    Kam se poděli ty skvěly první díly to co z CoD udělaly nemá nic s předevšími díly nic společnýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit