Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úsměvné jak Vám sypou do hlavy samý BF3 a jak ovečky jim to žerete :-) BF3 jsem dohrál, krom destrukčního modu a stínování je to ubohost! Zbraně vypadají jak nakreslený pastelkama, v MW3 ta zbraň vypadá jako zbraň! Všechny "neduhy", které byly zmíněné v recenzi jsou mi úplně volné, kampaň mě bere už od začátku, ne jako u BF3, kde jsem to dohrál, protože jsem to začal hrát. Je to pokračování série MW, tak proč měnit vše, na čem ta hra stojí od začátku... Je to jako v seriálech... Krok za krokem 7. sérii, pořád stejné kulisy (jejich dům), stejný herci... a nikdo si nikdy nestěžoval... COD BO mě nějak nechytlo, kvůli jiným tvůrcům ale Infinity Ward příběhy dělat umí! COD pro mě vždy bude jednička a BF? zahraju, dohraju ale nic to ve mě nezanechá *3*
    • ano pokud se hry (ne)vyvíjely tvým způsobem, tak jsme nyní někde na úrovni prvního DOOMa. Tam to taky fungovalo tak proč to menit...
    • tak si taky nakou tu hru kup a pak hodnot :-) singl stojí zaprd u obou, a kdyz dojde nalámání chleba u MP, tak Bf letos vyhrává, a COD pokud nepříde s něčím novím zase pres rok tak asi moc dlouho existovat nebude, ikdyž COD by si lidi kupovali i kdby to byl jen prazdnej obal
      • Četl jsi můj příspěvek? BF3 jsem dohrál a MW3 hraji...
    • gratuluji, dohral jsi BF3 tutorial a srovnavas ho s CoD :D pouzivej mozek prosimte, nez vypustis takovejhle paskvil
      • píše ten, kterej neumí česky, měl by jsi používat mozek :-) píše se prosím tě *3*
      • BF3 hráč se ozval :D Jako 90% co dává nelíbí na týhle diskuzi... Je vtipný, jak tuhle recenzi navštěvujou hráči BF3 a líbí se jim ta kritika recenze... Musí to dokazovat i v diskuzi a myslí si, že skalní fandy COD to dostane na kolena :D

        Můžete si to kritizovat jak chcete ale radši místo psaní tady s BF3 zaslepencema si půjdu zahrát MW3 *2*
        • jj bez si zahrat mrtvou hru - resp. kazdy CoD je hra presne na den. Zije ode dne vydani do druhyho dne, kdy oznamej novy CoD, cimz se tenhle dil stava starym a naprosto postrada smysl si ho vubec kupovat, kdyz vim ze za rok opet bude novy.
  • http://www.youtube.com/watch?v=4tPNUhtOVLM&feature=channel_video_title WTF je Modern Warfare 3
  • Helghast1996
    Activision jsou fakt ostuda herního průmyslu,protože takhle se nikdo nechová tak jako oni EA jsou ostokrát lepší a to je co říct.
  • zeLOL
    hmm.. z recenziou fakt niesom spokojny.. nemozem popriet tie chyby, ktore boli opisane, ale niektore "chyby" k tej hre podlamna fakt patria.. napriklad take nekonecne hordy nepriatelov - mna osobne niekedy bavi prestat zbesilo utekat a jednoducho sa zakempit a nejaku dobu a krmit olovom nepriatelov, ktori je pravda, ze inteligencie moc nepobrali. Alebo "patosovost", ja osobne americky patos neznasam no MW seria je jedina vynimka kde sa na neho tesim... trochu ma mrzi to neustale porovnavanie so spotenym Battlefieldom.. ja mam jednoducho taky pocit, ze MW si ide svojou cestou, BF svojou. BF mam pocit je len MW v trochu krajsom kabatku.. oba ponukaju singleplayer na dva-tri dni a spickovy MP. Zatial co MW sa nesnazi tvarit nejak velmi vynovene a ponuka stare, zauzivane a FUNGUJUCE mechanizmy hrania, tak BF vsetko toto schovava za novsi engine, ktory ma podla mna akurat tak krajsiu grafiku a animaciu postav...ja viem, ze kopa "dospelych" deti tvrdiacich ze MW je pre deti, BF nie, by ma rado ukamenovalo ale nemozem si pomoct, kto proste ocakaval od MW nieco ine, nejaku zmenu, je na zlej adrese.. inac ten samy patos n shit, kde vas hra vedie za rucicku. *16*
    • MishKonn
      A přesně ti zákazníci, kteří jsou jako ty ochotní zaplatit 60€ za DLC, jsou fodderem tu nehoráznost jménem marketingová politika společnosti Activision.

      V jedný věci narážíš - MW3, ať už podle této recenze, či zahraničních (doporučuji 45-minutové multiplayerové dojmy od člověka jménem TotalBuiscit na YouTube), nabízí akorát zrecyklovaný shit, který zabil poslední kapky taktiky a inteligence a udělal z multiplayeru MW3 střelnici pro bezmozky.

      Špičkový zážitek nenabízí obě hry, ale pouze BF3.
      • zeLOL
        nikto nehovori ze som ochotny zaplatit 60€... cele to hodnotenie je moc potlacene battlefieldom.. .. ale ja mam pi*i.. mne osobne sa skratka ten "americky patos pre americke deti" hraje lepsie nez bf, ktory je teda istotne hrou pre mudrych europskych dospelych..
  • MishKonn
    Strašně se mi líbí, jak Aleš vyjadřuje, že sám za sebe by té hře dal tak čtverku (plus mínus bod), ale "netroufá" si kritizovat určité části hry, což je jasná reakce na to, že svérázná rozhodnutí ohledně hodnocení už si párkrát dovolil a těžce se netrefil.

    No, velmi ti děkuju alespoň za tu 7 a pro všechny, kteří umí číst, také za recenzi, která vypovídá o výrazně nižším čísle, které tomuto recyklovanému brakovému produktu vyprodukovanému marketingovým oddělením poprávu náleží...
  • conflig
    Tak jako z recenzí ve většině bodů souhlasím ale pro mě je prostě MW srdcovka a SP MW3 se mi hrozně líbí. MW je prostě filmová hra a je třeba brát to jako když se díváte na film. A některé skripty jsou prostě dech beroucí. Grafika se mi líbí, ale příští COD by si zasloužilo pořádně od základu přepracovaný ENGINE

    pro mě osobně je hra za 10/10
    ale pokus bych měl být objektivní a přihlédnout k mnoha chybám a srovnat z ostatníma hrama tak minimálně 8/10 by si hra zasloužila

    BF3 měl SP celkem dobrý některé nápady byly opravdu povedené, ale není to tak oslnivé jako MW3

    MP BF3 je hrál jenom BETU a líbil se my
    MP MW3 ten jsem nehrál ale nahrál jsem desítky hodin v MW,MW2,BO takže si to dokážu představit *1* Jestli IW vydají MOD tool do MW3 tak exportuju mapy z MW,MW2 a budu jako doma
    • zeLOL
      jednoducho kto ocakaval od MW3 nejaku obrovsku zmenu a zazrak tak bude sklamany.. MW jednoducho chce ist vo svojej starej cesticke typu "AAAA STRIELAJ ZACHRAN SVET BEEEZ", zatial co BF sa snazi tvarit tak torosku ako pre dospelych
  • http://www.youtube.com/watch?v=0wfSg_-61FU&feature=channel_video_title hmm multiplayer vypada skvele :D
    • this is possibly best pleje *1*
  • Konečně nazaujatá recenze co té sra**e dá hodnocenní co jí patří, neříkam že je to špatná hra, ale era COD skončila a král je BF, otázka kolik těch traparen po BO a ted MW3 ty poslušné ovečky potřebují nez si uvědomí ze COD už nikdy nebude co bylo, serie skončila MWdvojkou
    • poopravim ta trosku,seria cod skoncila hlavne co sa tyka MP dielom MW2! Inak suhlas. *4*
  • A víte co se mi na modern warfare 3 líbilo nejvíc ? Ten konec jak se s price stal vlastně novej duke nukem zapálil si doutník a oddych si jak duke *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hairy_Ass
      Ona ta poslední mise byla dost WTF - trochu jsem si připadal jak v DOOMovi, kdy jsem šel jen pomalu kupředu (v pyrotechnickém obleku!!!) a kulometem kosil nabíhající vlny nepřátel jednu za druhou. A zatímco v MW2 byla mise na letišti prý hrozně kontroverzní, tak tady klidně můžu střílet do hotelových hostů a nikomu to moc nevadí. WTF! *15*
  • chyby sa najdu v kazdej hre ak chceme,ide o to ze pri ktorej hre sa bavis lepsie.kazdy z nas ma na vyber.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit