Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se stejnou lehkosti pristupovali k banovani cheateru, glitcheru atd :) Aneb ti co meli nej rank po par hodinach hrani jej maji porad, na serverech se to u BF3 hemzi cheaterama jak mouchama nad zdechlinou a jedine co je muze postihnout je ban na serveru, ktery stejne muzete dostat od toho, kdo si server pronajme treba jen za kill atd :) No jsem zvedav, kdy to nejaky pravnik specialne v US zacne resit, protoze v tom uvidi zlatou zilu ....
    • Taky že jo, na BF3.cz je o tom článek že EA banuje učty těm co dělaj padding nebo cheatujou. Dle mího názoru z toho chtěj jenom vytřískat prachy a nedělaj to pro hráče.. Nesouhlasím s originem, globálním banovaním a mazání účtů jsou to zmr**di.. Když už si koupím hru tak mi ji nemaj co krást.. vykopnout ze serveru třeba na měsíc třeba, ale tohle je svinárna..
      • No zrovna hackery v mp bych klidně nechal banovat fest, páč to zkazí seblepší hru. *3*
        • Souhlasim. Hackerum klidne at daji dozivotni ban. Snad si to uz potom uvedomi ze je blbost kazit hru ostatnim a pokud hrat sami neumi tak at si hru ani nekupuji. Vsem bych useknul ruce *16*
  • proč ty jejich sra.ky vůbec hrajete?Vždyť ty jejich hry jsou jen pozlátko,co po měsíci nebaví,ať už je to fifa,nhl,bf a prostě nevzpomenu si na jedinou dobrou hru od EA.
    • Erien
      Tak začni žrát GinkoPrim to prý na paměť pomáhá.
    • troll on ....
  • H4wk
    Mozem tu daco napisat ? Ci radsej nie ? Nechcem ban na origin :D
    • Ty se nemusis bat.
      Kdyby neco, posli jim tvoje prispevky z doby marketingove kampane na BF3 a mozna dostanes i par EA her zdarma. Jineho takoveho zaryteho fanouska, ktery tak vytrvale branil jejich hru pred "haterama", snad ani nenajdou... *2*
      • Souhlas,vetsiho EA boye aby clovek pohledal. *1*
  • Kdyby EA spojila svoje značky s péčí o komunitu ala Valve(i když trochu vypočítavá péče) tak si myslím že by slavili mnohem větší úspěch. No co, jejich chyba. *3*
  • Ryba9
    Mluviti stříbro, mlčeti zlato...
  • Od EA mám dvě hry a mám u nich účet. Taky jsem přemýšlel o koupě BF3, ale potom, co jsem si přečetl tento článek, na to kašlu. Za ty peníze nemám ani jistotu, že si to budu moci hrát. Naštěstí vychází tolik jiných her, a ne jenom od EA.
  • Docela bych rad zhlednul aspon jeden pripad za co byl pisalek zabanovan. Jedina rada je chovej se jako clovek ne jako opice :)
  • No to by z toho clovek blil... Jeste, ze pisu maximalne sem *2*
  • To: games.cz -> Děkuji už asi 3 dny váhám nad tím jestli upsat svou duši Origin a zakoupit BF3, či se na to vykašlat. Myslím že jsem se díky vám konečně rozhodnul.
    S přáním krásného dne

    Michal
    • tak di na steam jestli se nemilim je take casto pod utokem hackeru takze nevim no
      • A kdo nebo co dneska neni? :D všude kde je plno informací se to hemží hackerama :)
    • Na EA fora nechodim, radeji venuji svuj cas hrani a pokud jo potrebuji neco probrat zajdu na ceskou fan stranku. A co se tyce Originu stravim v jeho spolecnosti jen nezbytne nutnou dobu, podobne jako se Steamem. Rozhodne to nepovazuji za adekvatni duvod proc si nekoupit BF3. *6*
    • Upiš ji radši STEAMU :-)
      • jo a za pul roku ho treba koupi Activision-Blizzard *11* *3*
        • :D to se neboj :-) to je pravděpodobnost jako že ty vyhraješ sportku :D
          • calwin
            steam už pojde maximálne tak googlu :D :D
            • Já jsem si celkově Steam oblíbil. Origin mi připadá, jako takový jiný Games for Window Live, který mi doteď neběží jak má a musí si člověk kvůli němu dělat acc pro X360, ikdyž ho ani nevlastním *1*. Na Steam se koukám docela často a mám přes něj koupeno hodně her. Možná časem půjdu i do BF3... ale rozhodně nebudu nic psát na EA forum, nejsem sebevrah *15*. Jinak mám tedy Origin v PC taky a to kvůli BFBC2... ale když to neumí ani stáhnout patch?! díky nemám zájem... zatím *4*
  • keigi
    Jsem zvědavej, jak se to vyvine. Ač nemíním hájit takový moloch jako EA, nepřekvapovalo by mě, kdyby za tím byla klasika známa z jakýhokoliv jiného oboru. Aktivní blb na nízký pozici s jednou jedinou speciální pravomocí (tady banování), co dostal pocit, že je na čase vykazovat nějakou činnost.
    • jj třeba je za tím klasickej Zm*d ve vedoucí pozici to by odpovídalo krátkodobě vykázaná maximální činnost a dlouhodobě firma přichází o leta střádané zákazníky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit