Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opět se ukazuje že je chudák ten co platí a pirát se směje
    • Platim, hraju MP a nepripada mi, ze pirat co hraje spatny singl se smeje
      • Piráti neplatí, taky hrajou MP a singl je navíc většinou náplní všech her...
        Proto se můžou smát pitomečkům co platí a ještě jsou omezováni... mě je to jedno protože hry stejně nehraju *15*
        • zadny pirat si BFBC2 a s velkou pravdepodobnosti ani BF3 nezahral a nezahraje
          • Jóó, já jich znám několik, co hrají BFBC2 a BF3.
  • Hlavne ze placu aki su pirati zli. A robia toto. K*koti poj*bani skurv*ni. Ja som uz davno hovoril ze EA nebudem podporovat, po tom ako sk*rvila vsetky herne studia co ma pod sebou. A ked zacali vnucovat origin tak ma len utvrdili. Neviem co by som robil keby som prisiel o legalne zakupene hry, asi by som im to tam podpalil. Takze ak vyde nejaka hra od EA co bude mat uroven, tak jedine co mi ostane je piratit. A nebudem mat vobec ziadne vycitky. Este ze jedine co taka byt moze je ME3.

    Proste sedlaci. Dufam ze prominentni ludia z hernej oblasti rozbehnu nejaku anti EA kampan a povedia hracom "nic si od EA nekupujte kym nenapravia co napachali" a dufam ze ludia uposluchnu a nekupia si nic. Ani SW TOR, ani ME3 ani nove trapne NFS ani nic ine.

    Nech zbankrotuju, k*rvy prasive
    • Zajímavý názor.

      Ale lidi neposlechnou. Touha prosté zábavy i přes buzeraci od EA zvítězí.

      Všichni přece chceme vědět s kým se Shepard ještě vyspí a co udělá když dorazí do prastarého centra vesmíru, jestli porazí Reapery, jestli se s nimi spojí nebo jestli je nechá poničit vesmír...
      • Joha
        Tak Mass Effect bude aspoň cez Steam... dúfam. Na Steame mám jedotku aj dvojku a ak nie trojku tak ma asi trafí..
  • BF3 jsem si nekoupil jen z důvodu EA. tečka.

    Jak si tu ku*va představují? Když někdo blbě "ťápe" na fóru, tak mu dám ban na fórum.

    Zablokovat přistup do hry je MOC silná káva!

    Nechť shoří EA v Pekle! *16*
    • Jůůůů a kdyby Valve koupilo DICE *14*
    • Zajímavé. Takže firma a její praktiky se má zohledňovat v rozhodnutí o nákupu hry?
      Ano, jsem pro.

      Ale jak si pak vysvětlíme, že se CoD tak prodává? To ho kupují jen, no, méně přemýšlející lidi, kterým praktiky Activisionu nevadí?
    • Když shoří v pekle, nebude BFko :-(
      • Ghost47
        Proč by ne ? Producentů je spousta, případně si příští verzi DICE můžou vydat sami, třeba na Steamu *3*
        • vydat jo, ale co produkovat?
    • Sdílím tvůj názor...a především poslední větu.
  • To tam musia v EA robit na forach moderatorov teda pekni zakomplexovani retardi ktori si zrejme niekde vypustaju paru ked takto doslova bezdovodne banuju a okradaju ludi o hry a teda ich peniaze. *9* *11* Teraz som sa naozaj len utvrdil v tom ze Origin nikdy nenainstalujem ani nekupim ziadnu hru ktora by vyzadovala jeho instalaciu.

    STEAM je priatelska sluzba narozdiel od tohto diktatorskeho a sikanoidneho pristupu EA.
    Navyse ma STEAM rozdelene konta, jedno konto pre uzivatela STEAMu a jeho hry a druhe pre forum, takze sa tam nic podobne nemoze stat.
  • Presne ktomuhle se dneska smeruje, svadi to na pirateni pritom chteji jenom uplnou kontrolu nad vasima hrama jak na konzolich tak na PC. Jeto smutny, kde jsou ty casy kdy jsem naistaloval hru a v klidu si hral bez registrace, v menu jsem dal multiplayer zadal si nick a hral jsem :)
  • A to na origine mam 3 hry. Na ich fórum radšej nič nenapíšem.
  • A pak si stěžujou na pirátství....
  • Me by hlavne zajimalo, jak to bude treba s Old Republic. To si jako predplatis na rok, pak ti nekde ujede neco, co se EA nelibi a prijdes krome hry i oty predplaceny mesice? Tak to je teda dost soda...
  • Doufám, že už se do toho konečně někdo opře a půjde cestou hromadných žalob.
    Znemožnění používání legálně zakoupené věci kvůli nekorektnímu chování na fóru je absurdní.
    Můžou ho zabanovat na fóru, ale ne celý účet.
    Každopádně je to další krok k tomu aby lidi přestali legálně kupovat. Blahopřeji EA.
    • Úplně souhlasím, akorát si myslím, že u soudu tohle moc neuspěje právě kvůli souhlasu s tou EULA smlouvou. Je to svinstvo, ale bohužel si to pojistili. Doufám, že za tohle dostane EA ban od hráčů, tohle je vážně vrchol opovrhování zákazníkem - jak psali v článku servis Steamu vs tahle korporátní politika... nemám slov...
      • obchodní právo není nadřazeno trestnímu a ústavnímu právu. Těžko třeba bude platná smlouva o tom, že pokud pomluvíš firmu která ti prodala auto, tak ti ho zabaví. Zajímalo by mě, jak by tou soud řešil. Podle mě by verdikt zněl, že i přes Eula nemají právo zamezit ti přístup k tvému majetku.
        • Nj. jenže ta hra není tvým majetkem, ty máš jen nějaký to právo pro její užívání - užívání v mantinelech, které vymezuje eula.
  • To: games.cz -> Děkuji už asi 3 dny váhám nad tím jestli upsat svou duši Origin a zakoupit BF3, či se na to vykašlat. Myslím že jsem se díky vám konečně rozhodnul.
    S přáním krásného dne

    Michal
    • tak di na steam jestli se nemilim je take casto pod utokem hackeru takze nevim no
      • A kdo nebo co dneska neni? :D všude kde je plno informací se to hemží hackerama :)
    • Na EA fora nechodim, radeji venuji svuj cas hrani a pokud jo potrebuji neco probrat zajdu na ceskou fan stranku. A co se tyce Originu stravim v jeho spolecnosti jen nezbytne nutnou dobu, podobne jako se Steamem. Rozhodne to nepovazuji za adekvatni duvod proc si nekoupit BF3. *6*
    • Upiš ji radši STEAMU :-)
      • jo a za pul roku ho treba koupi Activision-Blizzard *11* *3*
        • :D to se neboj :-) to je pravděpodobnost jako že ty vyhraješ sportku :D
          • calwin
            steam už pojde maximálne tak googlu :D :D
            • Já jsem si celkově Steam oblíbil. Origin mi připadá, jako takový jiný Games for Window Live, který mi doteď neběží jak má a musí si člověk kvůli němu dělat acc pro X360, ikdyž ho ani nevlastním *1*. Na Steam se koukám docela často a mám přes něj koupeno hodně her. Možná časem půjdu i do BF3... ale rozhodně nebudu nic psát na EA forum, nejsem sebevrah *15*. Jinak mám tedy Origin v PC taky a to kvůli BFBC2... ale když to neumí ani stáhnout patch?! díky nemám zájem... zatím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit