Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Ukazuje se, že ta březnová kauza asi opravdu nebyla způsobená přílišnou horlivostí jednoho moderátora, ale že za ní stojí směr politiky EA. Patrně si spočítali, že přes bouřlivé protesty některých hráčů a novinářů přinese loajální a zkrocené fórum firmě větší zisk.

    A to je na tom to nejsmutnější – že věří, že negativní PR lze časem pohodlně vyžehlit a celkový dopad kritiky nevygeneruje ani takovou ztrátu, aby dosáhla finančního významu přepraného a čistoskvoucího fóra. Nebo možná hodili návnadu v podobě pár zabanovaných chudáků a čekají na rozsah škod. V případě potřeby pak někdo z vedení zase zařadí zpátečku.

    Že by se skutečně čekalo na nějaký budoucí precedenční proces, který by softwarovým firmám a jejich eulám, "pronajímání licencí" a celkovému výkladu digitálních práv na úkor zákazníků přistřihl křídla?
  • Od EA mám dvě hry a mám u nich účet. Taky jsem přemýšlel o koupě BF3, ale potom, co jsem si přečetl tento článek, na to kašlu. Za ty peníze nemám ani jistotu, že si to budu moci hrát. Naštěstí vychází tolik jiných her, a ne jenom od EA.
  • obchodní právo není nadřazeno trestnímu a ústavnímu právu. Těžko třeba bude platná smlouva o tom, že pokud pomluvíš firmu která ti prodala auto, tak ti ho zabaví. Zajímalo by mě, jak by to soud řešil. Podle mě by verdikt zněl, že i přes Eula nemají právo zamezit ti přístup k tvému majetku.
    • blbý je, že hra vlastně není tvůj majetek... je to jen licence, kterou si pronajímáš...
      • no to je pak jiná..hm.. no, zajímalo by mě jestli sou teda v eule napsaný přesný podmínky "pronájmu". Bejt totiž já právník *1* šel bych na to tak, že bych zpochybnil ten pronájem jako nedostatečně definovanej a tudíž, že je to majetek a spadá pod vlastnický právo. Otázka je jak dobře to maj ošéfovaný. Nikde jsem,ale neslyšel nic o době pronájmu, nebo tak něco.
        • Pronájem je spatny pojem, jedna se o licenci, tedy opravneni program za urcitych podminek pouzivst. A cely tento koncept je osetren autorskym zakonem.
        • Vsak oni si muzou dovolit cele tymy pravniku, aby si to osefovali. CO pro ne je vyhodit par milionu, jen za to, aby pravnici zkontrolovali, jestli v danem odstavci euly nejsou nejaky zadni vratka.
  • keigi
    Jsem zvědavej, jak se to vyvine. Ač nemíním hájit takový moloch jako EA, nepřekvapovalo by mě, kdyby za tím byla klasika známa z jakýhokoliv jiného oboru. Aktivní blb na nízký pozici s jednou jedinou speciální pravomocí (tady banování), co dostal pocit, že je na čase vykazovat nějakou činnost.
    • jj třeba je za tím klasickej Zm*d ve vedoucí pozici to by odpovídalo krátkodobě vykázaná maximální činnost a dlouhodobě firma přichází o leta střádané zákazníky...
  • Na ejdnu stranu bannování chápu. S některými lidmi se ani snad jinak jednat nedá, ale kvůli takovým kravinám ? Tak to je tedy síla :-/ EA EA, měl sem tě rád, ale čím dál více si zatloukáš hřebíků do rakve.
    • BAN na foru by se pochopit dal ale kompletni ban i na neco co si clovek koupil?
      • Problém je v tom, že je to jeden a ten samí account, takže pokud ho dají na forum a nemají tam ěnjaké rozlišování, tak smůla :-/
        • no jasne oni nemaji zadne programatory, kteri by jim to upravili tak, ze by slo zakazat prispivani do fora....
      • Bohuzel lidi, co se chovaji jako blbci na oficialnim foru hry se pak jako blbci chovaji i v samotne hre.
        • Takze vsem trollum pujdem domu zabavit krabicky s hrama?
          • Nastesti v dnesni dobe uz neni treba chodit k nim a staci rozdat bany :)
  • IWKYN
    Konec. BF3 byla poslení hra od lidí, co si takhle váží svých zákazníků!
    Nevážíte si nás? Nejednáte s námi upřímně? Tak nashle, konkurence není příliž daleko!
    • bohužel BF3 nemá žádnou konkurenci a to je prostě fakt. COD je z jiné kategorie her.
      • jaka ina kategoria? co to je strategia alebo RPG? :D ved to je ta ista hra len ma niektore veci co nema BF3 a naopak,ale stale tam ide o to iste
        • LOL az tam o to iste pujde v tanku nebo vrtulniku a castecnou destruci prostredi tak si o tom muzeme popovidat...
  • hehe to je krásný, jak si gigantický firmy hrajou na všemocný... Já takhle přišel k BANu na Uplay od ubisoftu, protože jsem si dovolil do fóra napsat, že hry na nichž se jakkoliv podílí už nikdy nehodlám finančně podporovat (ne je však nehrát!) :) - pozvedla mě k tomu anabáze s demem settlerů 7... Napsal sem to ubíkum, napíšu to i tady ... !!!LONG LIFE TO THE SCENE!!! *5* *1* p.s. - Ostatně za ubohosti typu NFS the run je stejně hřích zaplatit :) Je potřeba aby tyhle velký firmy vychcípali a hry zase začli dělat "hráči pro hráče" a ne manažéééři pro peníze.
    • ucho
      no tak to jsi ban dostal právem, tak nechápu, proč máš potřebu se tím chlubit :D
  • Zrovna jsem přemýšlel, jestli už není konečně čas jít do BF3, takže díky za echo. Po zkušenostech s B P4F můžu říct, kéž by radši banovali ty debily, co na základně střílej do vlastní techniky, takže se musí opravovat nebo ideálně rovnou bouchne a zabije půlku týmu. Teď už nezbejvá než doufat, že na BF3 trénují nějací teroristi, jak to ukazovali tuhle v tý bedně s obrázky, a po zabanování jejich účtu jim jebne a pošlou k zemi celou slavnou centrálu EA. Ježíšek je za chvíli, jen popadnou papír a tužku děti *16*
  • Kdyby EA spojila svoje značky s péčí o komunitu ala Valve(i když trochu vypočítavá péče) tak si myslím že by slavili mnohem větší úspěch. No co, jejich chyba. *3*
  • Bohužel, EA je mi poslední dobou hodně proti srsti. Co se týče her, tak vydává solidní kousky, ale jinak její počínání vůči hráčum není zrovna nejlepší.
    S tou jejich EULOU se můžou jít zahrabat.... Příšerné podmínky jen co je pravda (nepročítal jsem).
    Za sebe musím řící, že mě hodně naštvali s Battlefilem 3, kdy je nutné mít ORIGIN, který je no... těžko hledat slova :)..... slušně úplně nahouby.
    Mít takového čmuchala v PC není zrovna příjemná záležitost----- doporučuji přečíst komentáře na Britském Amazonu ohleně B3. Mě po tom opravu přešla chuť na nový B3 a to jsem se hodně těšil. Dokonce jsem byl ochotný koupit W7(stále mám XP).
    Co se týče DMR, tak s ním díru do světa také zrovna neudělali :). Ano jasně píráti za to můzou..... Spíše se jedná o omezení bzaru, tak to opravu funguje.
    Spíše by se měli porozhlédnou u konkurence a zjistili by, že kvalitní hra s bonusovým obsahem je to na co zákaznici slyší. PŘIDANÁ HODNOTA např. Zaklínač.
    Prodejní úspěch B3 je samozřejmě zasloužený a hra je to velmi dobrá.
    Jinak by mohly ty bany už zrušit, jsou s tím trapný. Přeji mnoho zdaru v komunikaci s podporou EA. Sam jsem zažil menší potíže s účtem v jedné F2P MMORPG (zmizel mi account) a hádejte co..... jo jo řešíme a řešíme a řešíme a raději už neodpovídáme.... :(.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit