Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hrůza. A co dělá zákazník? Kupuje si od EA vesele dál. EA si mne ruce a směje se pod vous "muhaha, to se nám to daří". No né? Jak jsem teď rád, že jsem zůstal u BC2.
  • BF3 je dobra hra,plna(zatim)nedodelku.Stabilni neni vubec a ten jejich priblblej origin je prisernej.Je absurdni,ze kdyz jsem si chtel zahrat singl bf3 musel sem si stahnout warez,protoze z pocatku nesla origo hra vubec nainstalovat,origin padal a nebyl schopnej dokoncit autorizaci.Je na hlavu postaveny,ze clovek co si koupi origo hru se sere se vsema moznejma vecma(origin,steam...) a clovek co stahne warez jen nainstaluje,zkopiruje slozku s crackem a frci....
  • hehe to je krásný, jak si gigantický firmy hrajou na všemocný... Já takhle přišel k BANu na Uplay od ubisoftu, protože jsem si dovolil do fóra napsat, že hry na nichž se jakkoliv podílí už nikdy nehodlám finančně podporovat (ne je však nehrát!) :) - pozvedla mě k tomu anabáze s demem settlerů 7... Napsal sem to ubíkum, napíšu to i tady ... !!!LONG LIFE TO THE SCENE!!! *5* *1* p.s. - Ostatně za ubohosti typu NFS the run je stejně hřích zaplatit :) Je potřeba aby tyhle velký firmy vychcípali a hry zase začli dělat "hráči pro hráče" a ne manažéééři pro peníze.
    • ucho
      no tak to jsi ban dostal právem, tak nechápu, proč máš potřebu se tím chlubit :D
  • Tady mate stranku na FB, muzete se tam pridat :))

    http://www.facebook.com/pages/Fuck-ea-banning-us-for-their-mistakes/185028788244186
  • kdiž vás zabanovali, tak si zahrejte cod, je to mnohem lepší a ješte jim podekujete *12*
    • Joo nekdo odmítne kýbl zvratek a ty mu nabídneš hromadu hoven *1*
    • rovnaký odpad, dobrý tak pre ovce
  • ja jako pravnik rikam ze na to nemaj pravo, i kdyby to bylo napsany v eule, rika se tomu neprimerene smluvni podminky a klidne by ten spor vyhrali, ani by je to nic nestalo protoze porazena strana plati trovy i pravni zastoupeni. klidne se na to zeptejte nejblizsiho pravnika kteremu rika neco spotrebitelske pravo
    • Taky se mi moc nezdá že Joe je opravdu právník...představuje si to jak Hurvínek válku...něco jiného je když se soudíš se svým sousedem, než s takovým gigantem jako je EA.
      • v čem je jine když se soudiš se sousedem a s gigantem?
        • Zkus se soudit s právníky EA a uvidíš ;)
    • Hele, zas tak jednoduchý to asi nebude. Jestli ty náhodou nejsi JUDr. z Plzně, a proto si myslíš, že máš pravdu *1* Každopádně je to od nich sviňár**
  • NA Battlefield BC2 je potřeba taky ORIGIN? CHtěl jsem si to pořídit jako nahradu za B3....
    • Nebo možnost koupit přes steam. Tam je taky.
      • ne na steamu BF3 není
        • Ghost47
          Ptal se na Bad Company 2 a ta na Steamu je.
    • Ne ne, teda pokud si ho poridis krabicove coz je obcas levnejsi, jak ho mam ja tak nemusis origin mit, ale pokud ho chces pres net tak asi jo no...
  • EA: Nevim,co k tomu dodat nechci opakovat,to co vsichni rekli ..
    Jen si proste reknu svoje a to je ,ze EA jsou takovy svin* az to neni hezky
    Co oni dokazou to je az nelidsky..
    Zlatej steam nikdy jsem nemel problem a kdyz byl stacilo napsat a vse v klidu vyresit
  • Bohužel, EA je mi poslední dobou hodně proti srsti. Co se týče her, tak vydává solidní kousky, ale jinak její počínání vůči hráčum není zrovna nejlepší.
    S tou jejich EULOU se můžou jít zahrabat.... Příšerné podmínky jen co je pravda (nepročítal jsem).
    Za sebe musím řící, že mě hodně naštvali s Battlefilem 3, kdy je nutné mít ORIGIN, který je no... těžko hledat slova :)..... slušně úplně nahouby.
    Mít takového čmuchala v PC není zrovna příjemná záležitost----- doporučuji přečíst komentáře na Britském Amazonu ohleně B3. Mě po tom opravu přešla chuť na nový B3 a to jsem se hodně těšil. Dokonce jsem byl ochotný koupit W7(stále mám XP).
    Co se týče DMR, tak s ním díru do světa také zrovna neudělali :). Ano jasně píráti za to můzou..... Spíše se jedná o omezení bzaru, tak to opravu funguje.
    Spíše by se měli porozhlédnou u konkurence a zjistili by, že kvalitní hra s bonusovým obsahem je to na co zákaznici slyší. PŘIDANÁ HODNOTA např. Zaklínač.
    Prodejní úspěch B3 je samozřejmě zasloužený a hra je to velmi dobrá.
    Jinak by mohly ty bany už zrušit, jsou s tím trapný. Přeji mnoho zdaru v komunikaci s podporou EA. Sam jsem zažil menší potíže s účtem v jedné F2P MMORPG (zmizel mi account) a hádejte co..... jo jo řešíme a řešíme a řešíme a raději už neodpovídáme.... :(.
  • Věčná škoda, že pod nima vychází BF3. Dobrá hra a také jsem ji zakoupil. ...nebýt EA, alespoň jsem to mohl mít na Steamu mezi ostatními :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit