Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno pokud nebudete prudit na ea foru - ja to parkrat delal a nic - tak bf 3 urcite stoji za to mit origin v pc. je to sice krumpl a velmi spatna kopie steamu ale ta hra je bomba. ja to parim od vydani bez problemu a nic uz nikam nepisu.. protoze na podpore mi stejne neporadej.
  • IWKYN
    Konec. BF3 byla poslení hra od lidí, co si takhle váží svých zákazníků!
    Nevážíte si nás? Nejednáte s námi upřímně? Tak nashle, konkurence není příliž daleko!
    • bohužel BF3 nemá žádnou konkurenci a to je prostě fakt. COD je z jiné kategorie her.
      • jaka ina kategoria? co to je strategia alebo RPG? :D ved to je ta ista hra len ma niektore veci co nema BF3 a naopak,ale stale tam ide o to iste
        • LOL az tam o to iste pujde v tanku nebo vrtulniku a castecnou destruci prostredi tak si o tom muzeme popovidat...
  • MickeyMutant
    Ukazuje se, že ta březnová kauza asi opravdu nebyla způsobená přílišnou horlivostí jednoho moderátora, ale že za ní stojí směr politiky EA. Patrně si spočítali, že přes bouřlivé protesty některých hráčů a novinářů přinese loajální a zkrocené fórum firmě větší zisk.

    A to je na tom to nejsmutnější – že věří, že negativní PR lze časem pohodlně vyžehlit a celkový dopad kritiky nevygeneruje ani takovou ztrátu, aby dosáhla finančního významu přepraného a čistoskvoucího fóra. Nebo možná hodili návnadu v podobě pár zabanovaných chudáků a čekají na rozsah škod. V případě potřeby pak někdo z vedení zase zařadí zpátečku.

    Že by se skutečně čekalo na nějaký budoucí precedenční proces, který by softwarovým firmám a jejich eulám, "pronajímání licencí" a celkovému výkladu digitálních práv na úkor zákazníků přistřihl křídla?
  • Jak jsem psal předtím pápá BF3 pokud budeš na Originu. Politika kolem softwaru je fraška. Jak říkám pořád, že žijme v moderním světě s pravidly středověku, tak pro software to platí 100x ba i 1000x.
  • Jeste ze mam konzoli, at si kdo chce co chce rika, sony se ke svym zakaznikum chova dobre a i ea je na konzolove hrace kratky. Horsi je uz snad jen eurogamer, upozornil jsem je na par chyb na webu a misto omluvy za neprijemnosti a podekovani mi smazali ucet.
  • Jak jsem jeste nedavno mel radost,ze EA speje ke svetlym zitrkum,v porovnani s jeho "temnejsi" minulosti,tak ted se zase ocividne vraci ke svemu staremu ja.
    Kdyz uz si mam vybrat nejakou distribucni sluzbu,tak pro me je jasna volba steam a gog.
    Ti si svych zakazniku docela vazi a nedelaji takovehle podrazy jako EA s tim jeho slavnym originem.
    Ta jejich eula je taky dobry vysmech.
    • Nejlepsi je gamersgate.
  • No však ja som dobre vedel, čo robím, keď som si pred pár rokmi povedal, že od EA už žiadnu hru nekúpim *7*

    Ale toto je fakt sila, normálne na facku *10*
  • Nacistická totalita
    • Mám chuť s tebou souhlasit i nesouhlasit. Demokracie neznamená, že se člověk může chovat jako prase. Ale tohle mi opravdu přijde nefér.
  • obchodní právo není nadřazeno trestnímu a ústavnímu právu. Těžko třeba bude platná smlouva o tom, že pokud pomluvíš firmu která ti prodala auto, tak ti ho zabaví. Zajímalo by mě, jak by to soud řešil. Podle mě by verdikt zněl, že i přes Eula nemají právo zamezit ti přístup k tvému majetku.
    • blbý je, že hra vlastně není tvůj majetek... je to jen licence, kterou si pronajímáš...
      • no to je pak jiná..hm.. no, zajímalo by mě jestli sou teda v eule napsaný přesný podmínky "pronájmu". Bejt totiž já právník *1* šel bych na to tak, že bych zpochybnil ten pronájem jako nedostatečně definovanej a tudíž, že je to majetek a spadá pod vlastnický právo. Otázka je jak dobře to maj ošéfovaný. Nikde jsem,ale neslyšel nic o době pronájmu, nebo tak něco.
        • Pronájem je spatny pojem, jedna se o licenci, tedy opravneni program za urcitych podminek pouzivst. A cely tento koncept je osetren autorskym zakonem.
        • Vsak oni si muzou dovolit cele tymy pravniku, aby si to osefovali. CO pro ne je vyhodit par milionu, jen za to, aby pravnici zkontrolovali, jestli v danem odstavci euly nejsou nejaky zadni vratka.
  • A pak si stěžujou na pirátství....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit