Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi je uz nacas se vys**t na hry a vratit se do cteni knih... uz jsem prestal hrat WoW, ted' hraju BFBC2 a sice jsem chtel koupit BF3 ale uz hodne vaham... stejne je to pitomy surogat a neda mi nic k zivotu... *7*
    • ucho
      raději vzít švihadlo a trochu potýrat tělo.
      • Já každé ráno cvičím Jogu *5* A je to velice příjemné, tak i trápím své tělo bez pomůcky, jako je švihadlo, které nemám rád *1* *1* Vždy se do něho zamotám nebo zapomenu počítat, kolikrát jsem skočil *1*
  • Ale no tak , to je určitě útok několika facebookových spamerů najatých konkurencí . EA přece vždycky myslí na hráče , zvlášť tedˇpřed vánoci ....nechme se překvapit oficiálním vyjádřením ;)
    • Přesně tak, EA jde přece jen o dobro hráčů /irony off
  • nebo budem protestovat 1. nikdo nebude psat na jejich forum. 2. vsihni se dohodnou vytvorej si ruzne nicky a budem do prispevku psat nesmyslne texty (dsffdsfdsf), ale zase se muze stat ze bloknou celou ip. 3. jediny kam ea nema pravo zasahovat je facebook kde ma i ona stranky tak vytvorit imaginární stranky a psat tam co si oni lidi mysli.
  • Je spoustu jinejch způsobů, jak pořídit hru... sice neni multiplayer ale na ty je spoustu jinejch lepších her. Pokud EA jde směrem bannování, hráčům nezbyde než jít cestou nesměřující k EA produktům v obchodech :-)
    Pokud oni jsou k*rvy, tak já budu hrát zadarmo *3*
  • Permanetně zabanovat naše peněženky a nekupovat od nich nikdy víc!

    http://www.youtube.com/watch?v=VtSLh3Yq0Lw
    • Já mám "Enemy Authority" už zablokované. Dokud nepřilezou na kolenou a nebudou prstíčkem hrabat, neuvidí ani káču.
      A když si to neuvědomí a krachnou, aspoň se začnou lidi víc věnovat RL.
  • calwin
    už dlhšiu dobu EA nepodporujem ani ich hry... a s istou dávkou sarkazmu dodávam že ma to ani netankuje že sú po krk v "hnoji?" ... len im to prajem pretože to oni začali s ryžou na recyklácii hier, trápnych ochrán DRM, online passoch a koniec koncov skrývajú sa za nemalým počtom štúdií ktoré kúpili a tie následne pustili do obehu už iba odpad... a tieto bany? :D keď jednoducho nevedia robiť biznis nech ho nerobia... manažérom asi nedošlo aký je rozdiel medzi kvalitou a kvantitou...

    ano samozrejme zhadzovať niektoré štúdiá ktorým očividne EA až tak nešliape na krk robia dobrú robotu (mass effect) ale jednoducho vystupovanie spoločnosti samotnej ju degraduje už veľmi dlho... je to hamba
  • Presne ktomuhle se dneska smeruje, svadi to na pirateni pritom chteji jenom uplnou kontrolu nad vasima hrama jak na konzolich tak na PC. Jeto smutny, kde jsou ty casy kdy jsem naistaloval hru a v klidu si hral bez registrace, v menu jsem dal multiplayer zadal si nick a hral jsem :)
  • Když mne EA zabanuje , tak mne vlastně sprostě okrade ? Teda to chce protiakci a ukázkovou zákaznickou neposlušnost !
    • Ne, EA tě neokrade.

      Prostě ti vezme právo hrát jejich hru. Protože to je za co jsi zaplatil. Jen za právo hrát.
      A to všechno má EA 100% ošetřené v smluvních podmínkách.

      A představ, že by byla obrovská zákaznická neposlušnost je absurdní. Lidi si ME3, WoW2 atd, koupí i kdyby bůhvíco.
      • Pokud mi někdo svévolně vezme to za co jsem zaplatil , tak mne okradl . Na tom faktu nezmění nic sebelepší smluvní podmínky - já nic nepodepsal a k odstranění obalu mne sprostě donutili .

        Ovce samozřejmě budou dál bečet , my ostatní budeme EA s Originem ignorovat ;)
        • To máš jako když si zaplatíš cestu vlakem z Prahy do Ostravy a chováš se jako kkt a průvodčí tě vyhodí z vlaku v půlce cesty.

          Může? Jasně že jo. Je to v přepravních podmínkách.

          Koupíš si licenci k hraní BF3, chováš se jako kkt a licence je pryč.
          Může ti ji EA odebrat? Jasně, může, je to v podmínkách.

          Donutili tě podepsat podmínky? Jasně! Dráhy tě taky nutí příjmou přepravní podmínky tím, že nastoupíš.

          Řešení? Nekupuj hry a nenastupuj do vlaků. Jenže ostatní budou nakupovat hry i nastupovaz do vlaků. A pak to končí takto.
          • Ghost47
            A vyhodí tě z vlaku i za to, že jsi napsal na blog, že ve vlacích z Prahy do Ostravy často nejde klimatizace a jsou špinavý záchody ?
            Když někdo dělá problémy ve hře, tak ať ten banán dostane, ale zrušit účet se všema nakoupenýma hrama od EA za post na fóru (a navíc podle všeho ani ne urážlivý) bez možnosti odvolání je trochu overkill...
          • A zároveň ti navždy zakázal cestovat vlakem, že...
            • .) A vyhodí vás z vlaku znovu, když si zakoupíte další jízdenku a vaše cesta započne tam , kde vás rozhněvaný průvodčí vystrčil z vozu ?

              Tím že vás vystrčí doufá že se vás zbaví , v případě nové licence k softwaru bych ovšem uvažoval o úmyslném navýšení ceny . Tak nějak nám to srovnávání s vlaky začíná haprovat ;)
            • Co já vím, každopádně vždy máš možnost se obrátit na Úřad pro ochranu spotřebitele. Ten má vždy možnost zasáhnout proti podobným praktikám, pokud je shledá neetické nebo nekalé.
            • Ale EA ti nezakazuje koupit si hru ještě jednou na nový účet. Nebo jo?
          • :) Zapomínáš , na kouzelné slůvko konkurence .
            Mimochodem EA o možnosti banu v případě nelichotivého vyznění příspěvku do fóra své zákazníky ve smluvních podmínkách skutečně neinformuje a ani jiným zpúsobem nemohou od zákazníků vyžadovat loajálnost firmě .
          • Já se zítra zeptám na hodině právní nauky. Učí nás bývalá advokátka, která se zabývala mezinárodními smlouvami a obchodem. A zeptám se jak to vidí ono s tím permanentním zablokováním. I když jsi podepsal smlouvy, i tak existují různé odbočky a finty. Uvidíme poté vám napíšu co a jak *16* *16*

            PRAVDA A LÁSKA ZVÍTĚZÍ ! *1* *1*
            • Doufam ze to nezapadne v hromade balastu...
            • Zpytaj sa zpytaj sa.
          • Paulcz
            problém je v tom, že lidi jsou hloupý a pokud jsou někde striktní podmínky tak musí být i stejně skriktní zákazník ve svých požadavcích
      • Proto existují Úřady pro ochranu spotřebitele (alespoň u nás).
  • opět se ukazuje že je chudák ten co platí a pirát se směje
    • Platim, hraju MP a nepripada mi, ze pirat co hraje spatny singl se smeje
      • Piráti neplatí, taky hrajou MP a singl je navíc většinou náplní všech her...
        Proto se můžou smát pitomečkům co platí a ještě jsou omezováni... mě je to jedno protože hry stejně nehraju *15*
        • zadny pirat si BFBC2 a s velkou pravdepodobnosti ani BF3 nezahral a nezahraje
          • Jóó, já jich znám několik, co hrají BFBC2 a BF3.
  • A není u nás (popřípadě v EU) celkem jedno, co za nesmysly si napíší do EULA? Stačí nahlásit na úřady a ty se u podobných případů příliš nerozpakují vydat nařízení o náhradě škody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit