Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna jsem přemýšlel, jestli už není konečně čas jít do BF3, takže díky za echo. Po zkušenostech s B P4F můžu říct, kéž by radši banovali ty debily, co na základně střílej do vlastní techniky, takže se musí opravovat nebo ideálně rovnou bouchne a zabije půlku týmu. Teď už nezbejvá než doufat, že na BF3 trénují nějací teroristi, jak to ukazovali tuhle v tý bedně s obrázky, a po zabanování jejich účtu jim jebne a pošlou k zemi celou slavnou centrálu EA. Ježíšek je za chvíli, jen popadnou papír a tužku děti *16*
  • Hlavne ze placu aki su pirati zli. A robia toto. K*koti poj*bani skurv*ni. Ja som uz davno hovoril ze EA nebudem podporovat, po tom ako sk*rvila vsetky herne studia co ma pod sebou. A ked zacali vnucovat origin tak ma len utvrdili. Neviem co by som robil keby som prisiel o legalne zakupene hry, asi by som im to tam podpalil. Takze ak vyde nejaka hra od EA co bude mat uroven, tak jedine co mi ostane je piratit. A nebudem mat vobec ziadne vycitky. Este ze jedine co taka byt moze je ME3.

    Proste sedlaci. Dufam ze prominentni ludia z hernej oblasti rozbehnu nejaku anti EA kampan a povedia hracom "nic si od EA nekupujte kym nenapravia co napachali" a dufam ze ludia uposluchnu a nekupia si nic. Ani SW TOR, ani ME3 ani nove trapne NFS ani nic ine.

    Nech zbankrotuju, k*rvy prasive
    • Zajímavý názor.

      Ale lidi neposlechnou. Touha prosté zábavy i přes buzeraci od EA zvítězí.

      Všichni přece chceme vědět s kým se Shepard ještě vyspí a co udělá když dorazí do prastarého centra vesmíru, jestli porazí Reapery, jestli se s nimi spojí nebo jestli je nechá poničit vesmír...
      • Joha
        Tak Mass Effect bude aspoň cez Steam... dúfam. Na Steame mám jedotku aj dvojku a ak nie trojku tak ma asi trafí..
  • Mám jen tu na vás otázku. Jak je možné nebo by bylo lépe říci. Jak se EA může dovolit zabránit využívat věc za kterou jsi zaplatil ? To mi hlava nebere ? Ano, když člověk nadává na foru Ea tak mu zablokujeme možnost psát na našem foru. To je logický krok, ale že zamezí hráči, který má účet na jiném serveru a na něm má své hry, které si zaplatil ! A poté produkt, který se zakoupil již neplný svůj účely ( po blokaci ). Tedy již neplný svojí hlavní funkci, kterou by měl produkt splňovat, jak je to možné to mi hlava nebere. To je jako kdyby k vám domu (myšleno EA) přišli a vzali jsi vaší poctivě koupenou hru. Já v tom vidím šikanu zákazníka, ale bohužel EA je již tak velký kolos, který to mám ohlídané. A nebojí se žalob.

    A teď k nám hráčům. Kdo si z vás čte smluvní podmínky ke hře? Které jsou nudné a často pro lidi, kteří nemají právní vědomí jsou jeto jen plynulý text bez hlavy. Inu, jsou tu dvě možnosti nekupovat hry od EA či jiných společností napojených na EA. Nebo poslat petici, dopisy či jinak se angažovat, aby bylo slyšel že komunita PC hráčů nejsou jen děti. (Nechci urazit mladší osazenstvo či vyvolávat konflikty. Je to myšleno obrazně.) Jednoduše ukázat, že jsem nakupující kteří platí za určitý standart, který chceme mít.

    ! MY, SE NENECHÁME ŠKUBAT JAKO SLEPICE !

    PS: za případné chyby a překlepy se omlouvám.
    • Dovolit si to můžou velice jednoduše. Prostě jsi nekoupil hru, ale prostě jen právo ji hrát. A to právo se dá vzít/zablokovat. Odsouhlasil jsi jim to v EULAách.

      No a máš pravdu. EULu nikdo nečte. No a pak to takhle končí. A prakticky s tím uděláš prd.
  • Ví někdo, jak to bude s Mass Effectem 3? Mám předobjednáno, ale jestli bude jen na Origin, tak to ruším. Už od začátku jsem s tím klientem nechtěl mít nic společného, ale tohle je vrchol.
    • Ano ME3 bude samozřejmě vyžadot ten s(z)***enej Origin.
      • No tak to je v řiti. Podělaný online služby - může mi někdo zakázat hrát Max Payne, Oblivion, Alpha Protocol, Neverwinter Nights nebo tuny dalších her, co jsem si koupil? Ne, a to proto, že nevyžadujou žádnej smradlavej kus softu, jehož zdá se jediným účelem je akorát s platícími hráčit vyje*at.
    • zruz to, nedaj im ani korunu
  • Tleskám EA, ukazují, že jim nejde jen o tahání peněz, ale že i morálka dle stanovených firemních pravidel je důležitá.. tedy EA nezajímají jen vaše prachy, ale jde jim i o to, co jste vlastně zač vy osobně.
    • .) Ještě aby se spolčili s Google a na zahrádku vám přiletí kontrola z US army či jen pošlou Predátora aby vám pomohl s rytím .
    • Nepochopils.
      Pravý význam je: "kupuj co děláme, říkej co si přejeme slyšet. Pokud něco uděláme špatně a ty koupíš šmejd, nesmíš si stěžovat".
      Tady v článku jsou citace vytržené ze souvislostí. Není to o sprostých slovech, ale o tom co haní.
  • Hoďte tohle téma do Fight klubu. Celkem by mě zajímalo jak se k tomu názorově postaví ten člověk z EA co tam byl. A předem prosím o konkrétní názor a ne obecné blablabla nebo předčítání tiskové zprávy a oficiálí vyjádření EA. Mě zajímá jak to vnímají lidi uvnitř EA. Protože tohle firmě (s prominutím) "zatraceně nas*re na hlavu".
    • Ke svým zaměstnancům se dá předpokládat, že bude EA krutá jako ke svým zákazníkům. Nečekal bych "na plnou hubu".
      • To je ostatně v každé firmě. Máš právo pracovat, ale právo myslet a vyjadřovat své názory platí pouze pro ředitele / jednatele.
        • S tímhletím přístupem se nikdy nic nezmění... Po pravdě řečeno by mělo platit "náš zákazník náš pán"... vím o čem mluvím, jelikož se toho musím držet, i když v jiném než herním průmyslu.

          PS:A to, že nesmíš myslet už vůbec není pravda.... stačí dobře formulovat stížnost,myšlenku návrh a své myšlenky a ten ředitel i s jednatelem si tě rádi poslechnou...
  • Me by hlavne zajimalo, jak to bude treba s Old Republic. To si jako predplatis na rok, pak ti nekde ujede neco, co se EA nelibi a prijdes krome hry i oty predplaceny mesice? Tak to je teda dost soda...
  • Mnohem horší mi příjde, že se tím nadále odmítají zabývat.
    Tohle nechci podporovat.
  • na fora netreba chodit, treba sa len hrat, a pokial nebudu banovat za to ze v hre ti ujde nejake to slovko tak s tym nikdy problemi mat nebudem.
  • Battlefield 3 byla poslední hra, kterou jsem od nich koupil. Tohle dál podporovat už fakt nehodlám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit