Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ze všech důvodů proč hry nekupovat, ale pirátit je tento každopádně nejpádnější *1*
  • kostejnesmrtelny
    Jsem přesvědčen, že za současného stavu věcí si jakoukoliv hru navázanou na Origin může koupit jenom blb, nebo opravdu hodně velký fanoušek. Jak kvůli banům, tak kvůli tomu, co všechno si může Origin z vašeho PC podle EULA zjišťovat.
  • už jsem to psal jednou.. EA = Activision *11* si ten neuvěřitelně jednoduše debilní beta klient Origin můžou strčit kamsi!
    zlatej Gabe a Steam!
    • přesněji Activision-Blizzard
    • www.youtube.com/watch?v=hf0smmJ9Sf4

      Edit: A, sorry špatný video. Tady je to, co jsem chtěl postnout.
      http://www.youtube.com/watch?v=Im6yRpQrsaY
  • To tam musia v EA robit na forach moderatorov teda pekni zakomplexovani retardi ktori si zrejme niekde vypustaju paru ked takto doslova bezdovodne banuju a okradaju ludi o hry a teda ich peniaze. *9* *11* Teraz som sa naozaj len utvrdil v tom ze Origin nikdy nenainstalujem ani nekupim ziadnu hru ktora by vyzadovala jeho instalaciu.

    STEAM je priatelska sluzba narozdiel od tohto diktatorskeho a sikanoidneho pristupu EA.
    Navyse ma STEAM rozdelene konta, jedno konto pre uzivatela STEAMu a jeho hry a druhe pre forum, takze sa tam nic podobne nemoze stat.
  • Doufám, že už se do toho konečně někdo opře a půjde cestou hromadných žalob.
    Znemožnění používání legálně zakoupené věci kvůli nekorektnímu chování na fóru je absurdní.
    Můžou ho zabanovat na fóru, ale ne celý účet.
    Každopádně je to další krok k tomu aby lidi přestali legálně kupovat. Blahopřeji EA.
    • Úplně souhlasím, akorát si myslím, že u soudu tohle moc neuspěje právě kvůli souhlasu s tou EULA smlouvou. Je to svinstvo, ale bohužel si to pojistili. Doufám, že za tohle dostane EA ban od hráčů, tohle je vážně vrchol opovrhování zákazníkem - jak psali v článku servis Steamu vs tahle korporátní politika... nemám slov...
      • obchodní právo není nadřazeno trestnímu a ústavnímu právu. Těžko třeba bude platná smlouva o tom, že pokud pomluvíš firmu která ti prodala auto, tak ti ho zabaví. Zajímalo by mě, jak by tou soud řešil. Podle mě by verdikt zněl, že i přes Eula nemají právo zamezit ti přístup k tvému majetku.
        • Nj. jenže ta hra není tvým majetkem, ty máš jen nějaký to právo pro její užívání - užívání v mantinelech, které vymezuje eula.
  • Píšete, že po perma banu si už žádnou hru na originu nezahrají.
    Založit nový Origin ACC a koupit novou hru nejde?
    • no to sice urcite ide ale ak mas kupenych 10 hier na zabanovano macounte tak chcem vidiet toho kto by este daco kupil od EA cez origin. fail EA jak nikdy toto. banovat herne ucty kde si hraci nadavaju 10x viac nez na forach.
    • Samo že jde, ale udělal by si to, kdyby ti tohle provedli ? Já bych byl nas*aný jak ....
      • To jo, je to radikální řešení. Vulgarity na foru či ve hře by se měly řešit v řádech dnů až týdnů v případě opakování.
        Přesto by si ten člověk měl uvědomit, že nahlásit chybu, nebo vyjádřit nesouhlas s nějakým krokem vývojářů jde i bez výkřičníků a sprostých slov.
  • tak aspon vim na jakym forum a diskuzím se vyhnout obloukem ))
    • proc? ty nedokazes diskutovat bez toho, aby jsi vsem okolo nadaval?
      • dokážu, ale nehodlám riskovat, že nějakej trouba mě smaže za to že sem řekl něco co se mu nelíbí nebo kritizoval třeba něco na hře a za to dostal banán...
      • No to možná jo, ale když někdo dostane doživotní ban za to, že uvede link na blog, kterej sami někde uváděli, tak to je co? .... ---následuje komentář, kterej se bez vulgarit nejhrubšího zrna neobejde a tak ho radši nebudu publikovat----
  • ako, banovanie je potrebne, a pri robeni accountu podpisujeme ze nebudeme nadavat a drbat na EA a nikoho z nich ale aj v clanku dobre pisali ze e-penis je zakazany, ale vojak pri zabiti druheho v poho moze povedat Fuck you you Fuck ... :) taktiez tu bol jeden dobry comment ze ako sa clovek sprava v zivote, tak aj na forach a potom napodobne aj v hre, takze mi ich az tak luto nieje :) ak si niekto kupi Lamborghini a ide po dialnici 300 s 1promile alkoholu tak mu vezmu vodicaka a strcia ho do basy na cely zivot a uz na tom svojom aute nikdy jazdit nebude (tak by to malo byt, skoda ze existuje korupcia, a je pekne ze v EA korupcia zjavne ziadna nieje kedze hraci maju ban navzdy :) )
    • Banovani je potrebne. Napsal jsi slovo na E a jeste slovo na F takze doufam dostanes ban brzo i tady.
      • presne tak, taketo necudnosti sa nesmu tolerovat.
  • Pak se divěj, že si pak mi hráči radši tu hru někde zpirátíme.
  • Řekl někdo EA že je rok 2011 a ne 1950? Sakra...doufam ze nedostanu ban na muj Battlefield... OMLOUVAM SE! *11* *11* *11*
    • To napiš tam a né sem :-) , ale bacha,a by to nevzali jako podmět k vyšetřování ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit