Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekl někdo EA že je rok 2011 a ne 1950? Sakra...doufam ze nedostanu ban na muj Battlefield... OMLOUVAM SE! *11* *11* *11*
    • To napiš tam a né sem :-) , ale bacha,a by to nevzali jako podmět k vyšetřování ;-)
  • Mám jen tu na vás otázku. Jak je možné nebo by bylo lépe říci. Jak se EA může dovolit zabránit využívat věc za kterou jsi zaplatil ? To mi hlava nebere ? Ano, když člověk nadává na foru Ea tak mu zablokujeme možnost psát na našem foru. To je logický krok, ale že zamezí hráči, který má účet na jiném serveru a na něm má své hry, které si zaplatil ! A poté produkt, který se zakoupil již neplný svůj účely ( po blokaci ). Tedy již neplný svojí hlavní funkci, kterou by měl produkt splňovat, jak je to možné to mi hlava nebere. To je jako kdyby k vám domu (myšleno EA) přišli a vzali jsi vaší poctivě koupenou hru. Já v tom vidím šikanu zákazníka, ale bohužel EA je již tak velký kolos, který to mám ohlídané. A nebojí se žalob.

    A teď k nám hráčům. Kdo si z vás čte smluvní podmínky ke hře? Které jsou nudné a často pro lidi, kteří nemají právní vědomí jsou jeto jen plynulý text bez hlavy. Inu, jsou tu dvě možnosti nekupovat hry od EA či jiných společností napojených na EA. Nebo poslat petici, dopisy či jinak se angažovat, aby bylo slyšel že komunita PC hráčů nejsou jen děti. (Nechci urazit mladší osazenstvo či vyvolávat konflikty. Je to myšleno obrazně.) Jednoduše ukázat, že jsem nakupující kteří platí za určitý standart, který chceme mít.

    ! MY, SE NENECHÁME ŠKUBAT JAKO SLEPICE !

    PS: za případné chyby a překlepy se omlouvám.
    • Dovolit si to můžou velice jednoduše. Prostě jsi nekoupil hru, ale prostě jen právo ji hrát. A to právo se dá vzít/zablokovat. Odsouhlasil jsi jim to v EULAách.

      No a máš pravdu. EULu nikdo nečte. No a pak to takhle končí. A prakticky s tím uděláš prd.
  • H4wk
    Mozem tu daco napisat ? Ci radsej nie ? Nechcem ban na origin :D
    • Ty se nemusis bat.
      Kdyby neco, posli jim tvoje prispevky z doby marketingove kampane na BF3 a mozna dostanes i par EA her zdarma. Jineho takoveho zaryteho fanouska, ktery tak vytrvale branil jejich hru pred "haterama", snad ani nenajdou... *2*
      • Souhlas,vetsiho EA boye aby clovek pohledal. *1*
  • A není u nás (popřípadě v EU) celkem jedno, co za nesmysly si napíší do EULA? Stačí nahlásit na úřady a ty se u podobných případů příliš nerozpakují vydat nařízení o náhradě škody.
  • calwin
    už dlhšiu dobu EA nepodporujem ani ich hry... a s istou dávkou sarkazmu dodávam že ma to ani netankuje že sú po krk v "hnoji?" ... len im to prajem pretože to oni začali s ryžou na recyklácii hier, trápnych ochrán DRM, online passoch a koniec koncov skrývajú sa za nemalým počtom štúdií ktoré kúpili a tie následne pustili do obehu už iba odpad... a tieto bany? :D keď jednoducho nevedia robiť biznis nech ho nerobia... manažérom asi nedošlo aký je rozdiel medzi kvalitou a kvantitou...

    ano samozrejme zhadzovať niektoré štúdiá ktorým očividne EA až tak nešliape na krk robia dobrú robotu (mass effect) ale jednoducho vystupovanie spoločnosti samotnej ju degraduje už veľmi dlho... je to hamba
  • Permanetně zabanovat naše peněženky a nekupovat od nich nikdy víc!

    http://www.youtube.com/watch?v=VtSLh3Yq0Lw
    • Já mám "Enemy Authority" už zablokované. Dokud nepřilezou na kolenou a nebudou prstíčkem hrabat, neuvidí ani káču.
      A když si to neuvědomí a krachnou, aspoň se začnou lidi víc věnovat RL.
  • Je spoustu jinejch způsobů, jak pořídit hru... sice neni multiplayer ale na ty je spoustu jinejch lepších her. Pokud EA jde směrem bannování, hráčům nezbyde než jít cestou nesměřující k EA produktům v obchodech :-)
    Pokud oni jsou k*rvy, tak já budu hrát zadarmo *3*
  • Jak jsem psal předtím pápá BF3 pokud budeš na Originu. Politika kolem softwaru je fraška. Jak říkám pořád, že žijme v moderním světě s pravidly středověku, tak pro software to platí 100x ba i 1000x.
  • Battlefield 3 byla poslední hra, kterou jsem od nich koupil. Tohle dál podporovat už fakt nehodlám.
  • No to by z toho clovek blil... Jeste, ze pisu maximalne sem *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit