Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Jsem přesvědčen, že za současného stavu věcí si jakoukoliv hru navázanou na Origin může koupit jenom blb, nebo opravdu hodně velký fanoušek. Jak kvůli banům, tak kvůli tomu, co všechno si může Origin z vašeho PC podle EULA zjišťovat.
  • Nacistická totalita
    • Mám chuť s tebou souhlasit i nesouhlasit. Demokracie neznamená, že se člověk může chovat jako prase. Ale tohle mi opravdu přijde nefér.
  • Hoďte tohle téma do Fight klubu. Celkem by mě zajímalo jak se k tomu názorově postaví ten člověk z EA co tam byl. A předem prosím o konkrétní názor a ne obecné blablabla nebo předčítání tiskové zprávy a oficiálí vyjádření EA. Mě zajímá jak to vnímají lidi uvnitř EA. Protože tohle firmě (s prominutím) "zatraceně nas*re na hlavu".
    • Ke svým zaměstnancům se dá předpokládat, že bude EA krutá jako ke svým zákazníkům. Nečekal bych "na plnou hubu".
      • To je ostatně v každé firmě. Máš právo pracovat, ale právo myslet a vyjadřovat své názory platí pouze pro ředitele / jednatele.
        • S tímhletím přístupem se nikdy nic nezmění... Po pravdě řečeno by mělo platit "náš zákazník náš pán"... vím o čem mluvím, jelikož se toho musím držet, i když v jiném než herním průmyslu.

          PS:A to, že nesmíš myslet už vůbec není pravda.... stačí dobře formulovat stížnost,myšlenku návrh a své myšlenky a ten ředitel i s jednatelem si tě rádi poslechnou...
  • Tady mate stranku na FB, muzete se tam pridat :))

    http://www.facebook.com/pages/Fuck-ea-banning-us-for-their-mistakes/185028788244186
  • EA: Nevim,co k tomu dodat nechci opakovat,to co vsichni rekli ..
    Jen si proste reknu svoje a to je ,ze EA jsou takovy svin* az to neni hezky
    Co oni dokazou to je az nelidsky..
    Zlatej steam nikdy jsem nemel problem a kdyz byl stacilo napsat a vse v klidu vyresit
  • Tak ze všech důvodů proč hry nekupovat, ale pirátit je tento každopádně nejpádnější *1*
  • Mnohem horší mi příjde, že se tím nadále odmítají zabývat.
    Tohle nechci podporovat.
  • Ví někdo, jak to bude s Mass Effectem 3? Mám předobjednáno, ale jestli bude jen na Origin, tak to ruším. Už od začátku jsem s tím klientem nechtěl mít nic společného, ale tohle je vrchol.
    • Ano ME3 bude samozřejmě vyžadot ten s(z)***enej Origin.
      • No tak to je v řiti. Podělaný online služby - může mi někdo zakázat hrát Max Payne, Oblivion, Alpha Protocol, Neverwinter Nights nebo tuny dalších her, co jsem si koupil? Ne, a to proto, že nevyžadujou žádnej smradlavej kus softu, jehož zdá se jediným účelem je akorát s platícími hráčit vyje*at.
    • zruz to, nedaj im ani korunu
  • No však ja som dobre vedel, čo robím, keď som si pred pár rokmi povedal, že od EA už žiadnu hru nekúpim *7*

    Ale toto je fakt sila, normálne na facku *10*
  • Ale no tak , to je určitě útok několika facebookových spamerů najatých konkurencí . EA přece vždycky myslí na hráče , zvlášť tedˇpřed vánoci ....nechme se překvapit oficiálním vyjádřením ;)
    • Přesně tak, EA jde přece jen o dobro hráčů /irony off

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit