Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebo budem protestovat 1. nikdo nebude psat na jejich forum. 2. vsihni se dohodnou vytvorej si ruzne nicky a budem do prispevku psat nesmyslne texty (dsffdsfdsf), ale zase se muze stat ze bloknou celou ip. 3. jediny kam ea nema pravo zasahovat je facebook kde ma i ona stranky tak vytvorit imaginární stranky a psat tam co si oni lidi mysli.
  • No hrůza. A co dělá zákazník? Kupuje si od EA vesele dál. EA si mne ruce a směje se pod vous "muhaha, to se nám to daří". No né? Jak jsem teď rád, že jsem zůstal u BC2.
  • ja jako pravnik rikam ze na to nemaj pravo, i kdyby to bylo napsany v eule, rika se tomu neprimerene smluvni podminky a klidne by ten spor vyhrali, ani by je to nic nestalo protoze porazena strana plati trovy i pravni zastoupeni. klidne se na to zeptejte nejblizsiho pravnika kteremu rika neco spotrebitelske pravo
    • Taky se mi moc nezdá že Joe je opravdu právník...představuje si to jak Hurvínek válku...něco jiného je když se soudíš se svým sousedem, než s takovým gigantem jako je EA.
      • v čem je jine když se soudiš se sousedem a s gigantem?
        • Zkus se soudit s právníky EA a uvidíš ;)
    • Hele, zas tak jednoduchý to asi nebude. Jestli ty náhodou nejsi JUDr. z Plzně, a proto si myslíš, že máš pravdu *1* Každopádně je to od nich sviňár**
  • kdiž vás zabanovali, tak si zahrejte cod, je to mnohem lepší a ješte jim podekujete *12*
    • Joo nekdo odmítne kýbl zvratek a ty mu nabídneš hromadu hoven *1*
    • rovnaký odpad, dobrý tak pre ovce
  • Jeste ze mam konzoli, at si kdo chce co chce rika, sony se ke svym zakaznikum chova dobre a i ea je na konzolove hrace kratky. Horsi je uz snad jen eurogamer, upozornil jsem je na par chyb na webu a misto omluvy za neprijemnosti a podekovani mi smazali ucet.
  • Docela bych rad zhlednul aspon jeden pripad za co byl pisalek zabanovan. Jedina rada je chovej se jako clovek ne jako opice :)
  • mno pokud nebudete prudit na ea foru - ja to parkrat delal a nic - tak bf 3 urcite stoji za to mit origin v pc. je to sice krumpl a velmi spatna kopie steamu ale ta hra je bomba. ja to parim od vydani bez problemu a nic uz nikam nepisu.. protoze na podpore mi stejne neporadej.
  • Pak se divěj, že si pak mi hráči radši tu hru někde zpirátíme.
  • ako, banovanie je potrebne, a pri robeni accountu podpisujeme ze nebudeme nadavat a drbat na EA a nikoho z nich ale aj v clanku dobre pisali ze e-penis je zakazany, ale vojak pri zabiti druheho v poho moze povedat Fuck you you Fuck ... :) taktiez tu bol jeden dobry comment ze ako sa clovek sprava v zivote, tak aj na forach a potom napodobne aj v hre, takze mi ich az tak luto nieje :) ak si niekto kupi Lamborghini a ide po dialnici 300 s 1promile alkoholu tak mu vezmu vodicaka a strcia ho do basy na cely zivot a uz na tom svojom aute nikdy jazdit nebude (tak by to malo byt, skoda ze existuje korupcia, a je pekne ze v EA korupcia zjavne ziadna nieje kedze hraci maju ban navzdy :) )
    • Banovani je potrebne. Napsal jsi slovo na E a jeste slovo na F takze doufam dostanes ban brzo i tady.
      • presne tak, taketo necudnosti sa nesmu tolerovat.
  • Píšete, že po perma banu si už žádnou hru na originu nezahrají.
    Založit nový Origin ACC a koupit novou hru nejde?
    • no to sice urcite ide ale ak mas kupenych 10 hier na zabanovano macounte tak chcem vidiet toho kto by este daco kupil od EA cez origin. fail EA jak nikdy toto. banovat herne ucty kde si hraci nadavaju 10x viac nez na forach.
    • Samo že jde, ale udělal by si to, kdyby ti tohle provedli ? Já bych byl nas*aný jak ....
      • To jo, je to radikální řešení. Vulgarity na foru či ve hře by se měly řešit v řádech dnů až týdnů v případě opakování.
        Přesto by si ten člověk měl uvědomit, že nahlásit chybu, nebo vyjádřit nesouhlas s nějakým krokem vývojářů jde i bez výkřičníků a sprostých slov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit