Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem jeste nedavno mel radost,ze EA speje ke svetlym zitrkum,v porovnani s jeho "temnejsi" minulosti,tak ted se zase ocividne vraci ke svemu staremu ja.
    Kdyz uz si mam vybrat nejakou distribucni sluzbu,tak pro me je jasna volba steam a gog.
    Ti si svych zakazniku docela vazi a nedelaji takovehle podrazy jako EA s tim jeho slavnym originem.
    Ta jejich eula je taky dobry vysmech.
    • Nejlepsi je gamersgate.
  • Asi je uz nacas se vys**t na hry a vratit se do cteni knih... uz jsem prestal hrat WoW, ted' hraju BFBC2 a sice jsem chtel koupit BF3 ale uz hodne vaham... stejne je to pitomy surogat a neda mi nic k zivotu... *7*
    • ucho
      raději vzít švihadlo a trochu potýrat tělo.
      • Já každé ráno cvičím Jogu *5* A je to velice příjemné, tak i trápím své tělo bez pomůcky, jako je švihadlo, které nemám rád *1* *1* Vždy se do něho zamotám nebo zapomenu počítat, kolikrát jsem skočil *1*
  • Věčná škoda, že pod nima vychází BF3. Dobrá hra a také jsem ji zakoupil. ...nebýt EA, alespoň jsem to mohl mít na Steamu mezi ostatními :-/
  • už jsem to psal jednou.. EA = Activision *11* si ten neuvěřitelně jednoduše debilní beta klient Origin můžou strčit kamsi!
    zlatej Gabe a Steam!
    • přesněji Activision-Blizzard
    • www.youtube.com/watch?v=hf0smmJ9Sf4

      Edit: A, sorry špatný video. Tady je to, co jsem chtěl postnout.
      http://www.youtube.com/watch?v=Im6yRpQrsaY
  • Když mne EA zabanuje , tak mne vlastně sprostě okrade ? Teda to chce protiakci a ukázkovou zákaznickou neposlušnost !
    • Ne, EA tě neokrade.

      Prostě ti vezme právo hrát jejich hru. Protože to je za co jsi zaplatil. Jen za právo hrát.
      A to všechno má EA 100% ošetřené v smluvních podmínkách.

      A představ, že by byla obrovská zákaznická neposlušnost je absurdní. Lidi si ME3, WoW2 atd, koupí i kdyby bůhvíco.
      • Pokud mi někdo svévolně vezme to za co jsem zaplatil , tak mne okradl . Na tom faktu nezmění nic sebelepší smluvní podmínky - já nic nepodepsal a k odstranění obalu mne sprostě donutili .

        Ovce samozřejmě budou dál bečet , my ostatní budeme EA s Originem ignorovat ;)
        • To máš jako když si zaplatíš cestu vlakem z Prahy do Ostravy a chováš se jako kkt a průvodčí tě vyhodí z vlaku v půlce cesty.

          Může? Jasně že jo. Je to v přepravních podmínkách.

          Koupíš si licenci k hraní BF3, chováš se jako kkt a licence je pryč.
          Může ti ji EA odebrat? Jasně, může, je to v podmínkách.

          Donutili tě podepsat podmínky? Jasně! Dráhy tě taky nutí příjmou přepravní podmínky tím, že nastoupíš.

          Řešení? Nekupuj hry a nenastupuj do vlaků. Jenže ostatní budou nakupovat hry i nastupovaz do vlaků. A pak to končí takto.
          • Ghost47
            A vyhodí tě z vlaku i za to, že jsi napsal na blog, že ve vlacích z Prahy do Ostravy často nejde klimatizace a jsou špinavý záchody ?
            Když někdo dělá problémy ve hře, tak ať ten banán dostane, ale zrušit účet se všema nakoupenýma hrama od EA za post na fóru (a navíc podle všeho ani ne urážlivý) bez možnosti odvolání je trochu overkill...
          • A zároveň ti navždy zakázal cestovat vlakem, že...
            • .) A vyhodí vás z vlaku znovu, když si zakoupíte další jízdenku a vaše cesta započne tam , kde vás rozhněvaný průvodčí vystrčil z vozu ?

              Tím že vás vystrčí doufá že se vás zbaví , v případě nové licence k softwaru bych ovšem uvažoval o úmyslném navýšení ceny . Tak nějak nám to srovnávání s vlaky začíná haprovat ;)
            • Co já vím, každopádně vždy máš možnost se obrátit na Úřad pro ochranu spotřebitele. Ten má vždy možnost zasáhnout proti podobným praktikám, pokud je shledá neetické nebo nekalé.
            • Ale EA ti nezakazuje koupit si hru ještě jednou na nový účet. Nebo jo?
          • :) Zapomínáš , na kouzelné slůvko konkurence .
            Mimochodem EA o možnosti banu v případě nelichotivého vyznění příspěvku do fóra své zákazníky ve smluvních podmínkách skutečně neinformuje a ani jiným zpúsobem nemohou od zákazníků vyžadovat loajálnost firmě .
          • Já se zítra zeptám na hodině právní nauky. Učí nás bývalá advokátka, která se zabývala mezinárodními smlouvami a obchodem. A zeptám se jak to vidí ono s tím permanentním zablokováním. I když jsi podepsal smlouvy, i tak existují různé odbočky a finty. Uvidíme poté vám napíšu co a jak *16* *16*

            PRAVDA A LÁSKA ZVÍTĚZÍ ! *1* *1*
            • Doufam ze to nezapadne v hromade balastu...
            • Zpytaj sa zpytaj sa.
          • Paulcz
            problém je v tom, že lidi jsou hloupý a pokud jsou někde striktní podmínky tak musí být i stejně skriktní zákazník ve svých požadavcích
      • Proto existují Úřady pro ochranu spotřebitele (alespoň u nás).
  • Ryba9
    Mluviti stříbro, mlčeti zlato...
  • tak aspon vim na jakym forum a diskuzím se vyhnout obloukem ))
    • proc? ty nedokazes diskutovat bez toho, aby jsi vsem okolo nadaval?
      • dokážu, ale nehodlám riskovat, že nějakej trouba mě smaže za to že sem řekl něco co se mu nelíbí nebo kritizoval třeba něco na hře a za to dostal banán...
      • No to možná jo, ale když někdo dostane doživotní ban za to, že uvede link na blog, kterej sami někde uváděli, tak to je co? .... ---následuje komentář, kterej se bez vulgarit nejhrubšího zrna neobejde a tak ho radši nebudu publikovat----
  • BF3 je dobra hra,plna(zatim)nedodelku.Stabilni neni vubec a ten jejich priblblej origin je prisernej.Je absurdni,ze kdyz jsem si chtel zahrat singl bf3 musel sem si stahnout warez,protoze z pocatku nesla origo hra vubec nainstalovat,origin padal a nebyl schopnej dokoncit autorizaci.Je na hlavu postaveny,ze clovek co si koupi origo hru se sere se vsema moznejma vecma(origin,steam...) a clovek co stahne warez jen nainstaluje,zkopiruje slozku s crackem a frci....
  • proč ty jejich sra.ky vůbec hrajete?Vždyť ty jejich hry jsou jen pozlátko,co po měsíci nebaví,ať už je to fifa,nhl,bf a prostě nevzpomenu si na jedinou dobrou hru od EA.
    • Erien
      Tak začni žrát GinkoPrim to prý na paměť pomáhá.
    • troll on ....
  • Kdyby se stejnou lehkosti pristupovali k banovani cheateru, glitcheru atd :) Aneb ti co meli nej rank po par hodinach hrani jej maji porad, na serverech se to u BF3 hemzi cheaterama jak mouchama nad zdechlinou a jedine co je muze postihnout je ban na serveru, ktery stejne muzete dostat od toho, kdo si server pronajme treba jen za kill atd :) No jsem zvedav, kdy to nejaky pravnik specialne v US zacne resit, protoze v tom uvidi zlatou zilu ....
    • Taky že jo, na BF3.cz je o tom článek že EA banuje učty těm co dělaj padding nebo cheatujou. Dle mího názoru z toho chtěj jenom vytřískat prachy a nedělaj to pro hráče.. Nesouhlasím s originem, globálním banovaním a mazání účtů jsou to zmr**di.. Když už si koupím hru tak mi ji nemaj co krást.. vykopnout ze serveru třeba na měsíc třeba, ale tohle je svinárna..
      • No zrovna hackery v mp bych klidně nechal banovat fest, páč to zkazí seblepší hru. *3*
        • Souhlasim. Hackerum klidne at daji dozivotni ban. Snad si to uz potom uvedomi ze je blbost kazit hru ostatnim a pokud hrat sami neumi tak at si hru ani nekupuji. Vsem bych useknul ruce *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit