Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidí napište mi na e-mail rafnoas@seznam.cz prosím jak se mám zbavit upírá i když jsem nakazenej. Díky. Strašně to komplikuje hru
  • prosim vas napis te mi na email commandoss@pokec.skchcel by so msa zbavit upirstva lebo to mam plnezubi uz mam skorokoneic hry aked idemdonaikehom estavnoci zacnu ma vsetci zapijat lebo som upirprosim dajte mi postupna znicenie nemoci
  • Vsichni si vymislite vy nejste upiri ani vampiri vydeli jste nekdy doopravdickeho upira? Nevideli ani vas nekousl tak si nevimislejte ani nevite co je to za proces byt upirem na svete existuji upiri , ale vi jimi nejste !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10*
    • Oni mluvijou o skyrimu
  • ja sem upir a neni to dobry vsichnik po me dou *16*
  • nevíte někdo kde najdu tu jeskyni s tím oltářem abych nebyl upír? nebo kde najdu Skingradskýho hraběte? díky.... *3* *9*
  • sakra jak se mam zbavit upirstvi ve skyrimu???? sem se vyspal a najednou se mi uplne ubiraji zivoty stamina atd...:((( poradte pls
  • Čuzz co mám prosím dělat kdyš mě kousl upír a jsem upír a nechci být pír kamkoli jdu tam pomě střli luky nebo mě chtějí zabít :D
    • mam stejnej problem
  • Tak to vypadá, že upíři budou až v DLC *10*
    • To soudíš podle čeho ?
      • http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/konzole/upiri-az-v-stahovatelnem-obsahu-tes-v-skyrim-f3u-/clanek.A110827_095801_bw-zurnal-konzole_osk.idn

        Dál jsem se po tom ale nepídil, takže je možný, že původní smysl téhle novinky se stratil ,,někde v překladu,,. Na BW by to nebylo poprvé.
      • Selský rozum cynického čecha.... :D
  • Juhů už se těším až budu dělat linii temného bratrstva za upíra.
    A vlkodlaci ? Jako že se budete v noci přeměnovat na vlka ? To by bylo úplně super !
    • Temné bratrstvo mělo rozhodně nejzábavnější mise. *5*
    • Hairy_Ass
      V Bloodmoonu to bylo docela povedené, i když k moji představě o Nerevarinovi to kapánek nesedělo, takže jsem to jen zkusil a pak loadnul zpět.
  • MidnighT91
    Jsem rád, v oblivionu jsem měl postavyčku s šedými vlasy která po změně v upíra vypadala dost drsně, neměl jsem problém s tím hru dohrát, a to že po přeměně byla hra příliš lehká je hloupost nemáte to hrát na easy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit