Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V osumnacti promenit prosim
  • --
    Mé jméno je LUIS FERAGO.

    Jsem zde, aby své svědectví o tom, jak jsem se stal před čas vampire.Long, můj přítel mi řekl, že upíři jsou skutečné a já jsem o tom pochyboval na prvním místě, a to až do přiznala se mi, že je to jedna z them.She řekl mi, že důvod, proč musela se stal upírem, na první pohled jsem měl strach z ní, ale později se mi pochopit, že i nemusí bát a že se stal upírem bude mi jen žít déle, než se očekávalo, se stal slavným a být schopen bojovat proti všem svým nepřátelům, které jsem později souhlasil stát, nikdy jsem si myslel, že to bylo skutečné teprve nedávno.
    Jsem velmi hrdý na to, být jedním z nich teď, nemám důvod se bát dát své svědectví k případu world.In, které Vás zajímá, kontaktujte níže uvedený e-mail.

    E-mail: vampiretransformationgroup@gmail.com
  • DUSI PROVASS JMENUJUSE DEJMON *16* *16* *16* *16* *16*
  • Nechtěj být upír! Později by si toho mohla litovat...
  • Pls napiste sem kde.najdu upiri potkal sem dva zabili mne a kdys sem tam sel znova tak tam nebili pls
  • Oni mluvijou o skyrimu
  • Ahoj, prosím potřebuju pomoct, chci se stát upírem, a nevim kde sehnat nějakeho upíra k pomoci... jestli tu je doopravdy nějakej upír který by mi mohl pomoct, tak at mi napíše na email terikuc30@seznam.cz ....... hrozně moc prosím pomozte mi!!!
  • jsou za upíry nejake mise? help
  • jak se zbavit upírství?
    když jste nakaženi moc dlouho,tak už se uzdravit nejde(myslím)
    jestli jde,napište to sem pls
  • byt upirem je super vzaly me do klanu a mam kruty zbrane
  • Chci se jen zeptat kde se dá narazit na Upíri ?
  • poratde pls jsem upir a nejde se mi napit krve prijdu k obeti a tam mam akorat vykrast kapsu poradte pls
  • ahoj lidi nevíte jak se swtát upírem díki
  • Lidí napište mi na e-mail rafnoas@seznam.cz prosím jak se mám zbavit upírá i když jsem nakazenej. Díky. Strašně to komplikuje hru
  • prosim vas napis te mi na email commandoss@pokec.skchcel by so msa zbavit upirstva lebo to mam plnezubi uz mam skorokoneic hry aked idemdonaikehom estavnoci zacnu ma vsetci zapijat lebo som upirprosim dajte mi postupna znicenie nemoci
  • Vsichni si vymislite vy nejste upiri ani vampiri vydeli jste nekdy doopravdickeho upira? Nevideli ani vas nekousl tak si nevimislejte ani nevite co je to za proces byt upirem na svete existuji upiri , ale vi jimi nejste !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10*
  • ja sem upir a neni to dobry vsichnik po me dou *16*
  • nevíte někdo kde najdu tu jeskyni s tím oltářem abych nebyl upír? nebo kde najdu Skingradskýho hraběte? díky.... *3* *9*
  • sakra jak se mam zbavit upirstvi ve skyrimu???? sem se vyspal a najednou se mi uplne ubiraji zivoty stamina atd...:((( poradte pls
  • mam stejnej problem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit