Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tvůj problém. Začátek upírství je obyčejná nemoc, která je do dvou dnů lečitelná o libovolnýho oltáře (pokud jsi kladná postava, jinak ti Devítka nepožehná), nebo lektvarem na léčení nákaz. Při nakažení touhle nemocí se ti zobrazí varování a zároveň je vidět v efektech působících na postavu. Varováním jsou rovněž noční můry. Pokud necháš vše zajít až do poslední fáze, i tak není nic ztracenýho. Léčba je součástí jednoho questu, kterej se poměrně sám vyrojí, jakmile o léčbu projevíš zájem. Stačí se obrátit na Skingradskýho hraběte a splnit menší sérii questů. Takže žádná zkažená hra. Navíc hrát za upíra má i svý výhody. Slunce je blbý, to ano. Ale zvýší se tím něterý statistiky a přibyde nová schopnost.

    A teď otázka k redakci. Byli jste u stánku s Risen 2, nebo ne?
  • Vyléčit se dá, je to sice těžší, oltář pomůže jenom když ještě máš tu nemoc, ale ještě ses nevyspal, ale vyléčit se to dá, žádnej konec hry, někdo se sám dobrovolně nechal nakazit (včetně mě) protože to přináší nový schopnosti a bonusy, i na to slunce se dá jít, když jseš čerstvě nacucanej a nic se ti nestane, jenom se musíš pravidelně krmit, což po vloupání se v noci do jakýhokoliv baráčku ve Waterfront District jde dost lehce.....
  • Ja si naopak myslim, ze to je dobre. V Oblivionu to bylo zajimavy zpestreni a vylecit to byl proste jeden z questu ;-)
  • SA-reg
    Jo, ale vyléčit se to dá. Ne tak jednoduše, ale dá. Žádnej "konec hry".
  • upiri jen to ne. kdyz hral oblivion tak ho kousnul upir a on se stal upirem a tim padem mel zkazenou hru protoze nesmel na slunce. jenom sem se docet ze se da vylecit v kostele u oltare ale to neslo.
  • Teď je to skoro každej den nějaká novinka ohledně Skyrim. Neměli by si něco nechat i na pozdějc ? Přec jen do vydání ještě skoro čtvrt roku. *4*
  • mně nepřišel zase tak špatný, ale bylo málo daberů a hodně se ty hlasy opakovaly.. to nemluvim o tom, že jsem pak slyšel stejný hlasy, právě ve Falloutu 3.. ale teď jich má být víc, tak uvidíme
  • upiři já rád
  • mě přišel v pohodě ale už sem viděl že si an to lidi stěžovaly
  • Dabingu se asi bojim nejvíc.
    Protože jak u Oblivion tak u Falloutu 3 je dabing příšernej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit