Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože si stěžujete ,že jste tak blbí necháte se kousnout a nevyléčíte se.

    Já se dal kousknout naschvál, abych to zjistil jaký to je být upír a musím rict, že supr
    pomalé se měníte, vysávat lidi , noční můry , lepší zrak , atd a nesmíte na slunce když se nenakrmíte = proste dokonalá atmosféra upíra.
    Vyléčit se dá i po nákaze, sám jsem ty ukoly dělal a i pribehove kdy hrabe a hrabenka jsou upiri a vy jim pomáháte je supr.

    Takže jsem neuveritelně rád, že tam jsou i ted a opět si za nej zkusím zahrát
    *14*
    • Přesně. Je to neodmyslitelná součást atmosféry celé hry. Taky jsem se nechal kousnout a občas to sice bylo otravný,ale stálo to za to. Je pak docela ještě vtipný když máte oblíbenost na maximum u lovce upírů a v klidu se na něj díváte rudýma očima a ptáte se ho na rummors . *15*
  • Juhuu, upiri! Jinak myslim ze byli zatim v kazdem dile (Arenu jsem nehral) ? A vlkodlaci by se tam sakra hodili kdyz cela hra vypada jako datadisk Bloodmoon :)
  • Pls napiste sem kde.najdu upiri potkal sem dva zabili mne a kdys sem tam sel znova tak tam nebili pls
  • Juhů už se těším až budu dělat linii temného bratrstva za upíra.
    A vlkodlaci ? Jako že se budete v noci přeměnovat na vlka ? To by bylo úplně super !
    • Temné bratrstvo mělo rozhodně nejzábavnější mise. *5*
    • Hairy_Ass
      V Bloodmoonu to bylo docela povedené, i když k moji představě o Nerevarinovi to kapánek nesedělo, takže jsem to jen zkusil a pak loadnul zpět.
  • jsou za upíry nejake mise? help
  • upiři já rád
  • ja sem upir a neni to dobry vsichnik po me dou *16*
  • Tak to vypadá, že upíři budou až v DLC *10*
    • To soudíš podle čeho ?
      • http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/konzole/upiri-az-v-stahovatelnem-obsahu-tes-v-skyrim-f3u-/clanek.A110827_095801_bw-zurnal-konzole_osk.idn

        Dál jsem se po tom ale nepídil, takže je možný, že původní smysl téhle novinky se stratil ,,někde v překladu,,. Na BW by to nebylo poprvé.
      • Selský rozum cynického čecha.... :D
  • Jediný důvod, proč by ve Skyrimu nebyli upíři, by byla kilometr vysoká česneková stěna na hranici s ostatními provinciemi. Protože taková stěna neexistuje, je zpráva o existenci upírů ve Skyrim poněkud nadbytečná a budící dojem nutnosti napsat něco za každou cenu.
    • Souhlasím. Upíři jsou tradiční součástí TES. Jiné je to u vlkodlaků - tam bych tu zprávu pochopil.
    • Vzhledem k další zprávě od Bethesdy, myslím, že od samotného Howarda, že to, co bylo v předchozích dílech nemusí být automaticky ve Skyrimu si to nemyslím......
      • Nemyslím si, že by si dovolili až takovou nelogičnost.
        • Máš pravdu. Nechápu, proč máš tolik mínusů. Musej přece zachovat konzistenci světa.
  • Teď je to skoro každej den nějaká novinka ohledně Skyrim. Neměli by si něco nechat i na pozdějc ? Přec jen do vydání ještě skoro čtvrt roku. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit