Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • --
    Mé jméno je LUIS FERAGO.

    Jsem zde, aby své svědectví o tom, jak jsem se stal před čas vampire.Long, můj přítel mi řekl, že upíři jsou skutečné a já jsem o tom pochyboval na prvním místě, a to až do přiznala se mi, že je to jedna z them.She řekl mi, že důvod, proč musela se stal upírem, na první pohled jsem měl strach z ní, ale později se mi pochopit, že i nemusí bát a že se stal upírem bude mi jen žít déle, než se očekávalo, se stal slavným a být schopen bojovat proti všem svým nepřátelům, které jsem později souhlasil stát, nikdy jsem si myslel, že to bylo skutečné teprve nedávno.
    Jsem velmi hrdý na to, být jedním z nich teď, nemám důvod se bát dát své svědectví k případu world.In, které Vás zajímá, kontaktujte níže uvedený e-mail.

    E-mail: vampiretransformationgroup@gmail.com
    • V osumnacti promenit prosim
  • DUSI PROVASS JMENUJUSE DEJMON *16* *16* *16* *16* *16*
  • Pls napiste sem kde.najdu upiri potkal sem dva zabili mne a kdys sem tam sel znova tak tam nebili pls
  • Ahoj, prosím potřebuju pomoct, chci se stát upírem, a nevim kde sehnat nějakeho upíra k pomoci... jestli tu je doopravdy nějakej upír který by mi mohl pomoct, tak at mi napíše na email terikuc30@seznam.cz ....... hrozně moc prosím pomozte mi!!!
    • Nechtěj být upír! Později by si toho mohla litovat...
  • jsou za upíry nejake mise? help
  • jak se zbavit upírství?
    když jste nakaženi moc dlouho,tak už se uzdravit nejde(myslím)
    jestli jde,napište to sem pls
  • byt upirem je super vzaly me do klanu a mam kruty zbrane
  • Chci se jen zeptat kde se dá narazit na Upíri ?
  • poratde pls jsem upir a nejde se mi napit krve prijdu k obeti a tam mam akorat vykrast kapsu poradte pls
  • ahoj lidi nevíte jak se swtát upírem díki

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit