Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože si stěžujete ,že jste tak blbí necháte se kousnout a nevyléčíte se.

    Já se dal kousknout naschvál, abych to zjistil jaký to je být upír a musím rict, že supr
    pomalé se měníte, vysávat lidi , noční můry , lepší zrak , atd a nesmíte na slunce když se nenakrmíte = proste dokonalá atmosféra upíra.
    Vyléčit se dá i po nákaze, sám jsem ty ukoly dělal a i pribehove kdy hrabe a hrabenka jsou upiri a vy jim pomáháte je supr.

    Takže jsem neuveritelně rád, že tam jsou i ted a opět si za nej zkusím zahrát
    *14*
    • Přesně. Je to neodmyslitelná součást atmosféry celé hry. Taky jsem se nechal kousnout a občas to sice bylo otravný,ale stálo to za to. Je pak docela ještě vtipný když máte oblíbenost na maximum u lovce upírů a v klidu se na něj díváte rudýma očima a ptáte se ho na rummors . *15*
  • Juhuu, upiri! Jinak myslim ze byli zatim v kazdem dile (Arenu jsem nehral) ? A vlkodlaci by se tam sakra hodili kdyz cela hra vypada jako datadisk Bloodmoon :)
  • Jediný důvod, proč by ve Skyrimu nebyli upíři, by byla kilometr vysoká česneková stěna na hranici s ostatními provinciemi. Protože taková stěna neexistuje, je zpráva o existenci upírů ve Skyrim poněkud nadbytečná a budící dojem nutnosti napsat něco za každou cenu.
    • Souhlasím. Upíři jsou tradiční součástí TES. Jiné je to u vlkodlaků - tam bych tu zprávu pochopil.
    • Vzhledem k další zprávě od Bethesdy, myslím, že od samotného Howarda, že to, co bylo v předchozích dílech nemusí být automaticky ve Skyrimu si to nemyslím......
      • Nemyslím si, že by si dovolili až takovou nelogičnost.
        • Máš pravdu. Nechápu, proč máš tolik mínusů. Musej přece zachovat konzistenci světa.
  • Mě se taky stalo, že mě kousnul upír. Myslim že to bylo v Morrowindu (jistej si nejsem, nejsem skalní fanda této série) a dá se říct, že mi to zkazilo hru. Nepříjemné následky v podobě "citlivosti" na slunce, cestování po svých, protože se s váma lidi nebaví a nepřevezou vás, byli vykompenzovány naboostovanou silou a spoustou dalších vlasností. Stalo se mi to celkem ze začátku a po kousnutí jsem zrubal i typa v krystalový zbroji. Dokázal jsem zabít skoro všechno a to mě přestalo bavit. Žádná výzva. Tak jsem začal řešit, jak se toho zbavit. Ve hře jsem nic nenašel, tak jsem musel na net. Musel jsem najít jeskyni, ve kterém byl oltář. Pomodlil jsem se k jakémusi bohu, objevili se harpie, ty jsem pobil a bylo po nemoci. Jenže pak jsem byl zase totální loser a po takový době už jsem neměl síly hrát dál.....Takže mě vampirismus od hry vlastně odradil, i když nápad je to každopádně výbornej.
  • upiri jen to ne. kdyz hral oblivion tak ho kousnul upir a on se stal upirem a tim padem mel zkazenou hru protoze nesmel na slunce. jenom sem se docet ze se da vylecit v kostele u oltare ale to neslo.
    • To je tvůj problém. Začátek upírství je obyčejná nemoc, která je do dvou dnů lečitelná o libovolnýho oltáře (pokud jsi kladná postava, jinak ti Devítka nepožehná), nebo lektvarem na léčení nákaz. Při nakažení touhle nemocí se ti zobrazí varování a zároveň je vidět v efektech působících na postavu. Varováním jsou rovněž noční můry. Pokud necháš vše zajít až do poslední fáze, i tak není nic ztracenýho. Léčba je součástí jednoho questu, kterej se poměrně sám vyrojí, jakmile o léčbu projevíš zájem. Stačí se obrátit na Skingradskýho hraběte a splnit menší sérii questů. Takže žádná zkažená hra. Navíc hrát za upíra má i svý výhody. Slunce je blbý, to ano. Ale zvýší se tím něterý statistiky a přibyde nová schopnost.

      A teď otázka k redakci. Byli jste u stánku s Risen 2, nebo ne?
      • vasekveselej
        Co Risen 2, hodně mě schází info o GTA V, už to drží pod pokličkou nějak moc dlouho...
    • Vyléčit se dá, je to sice těžší, oltář pomůže jenom když ještě máš tu nemoc, ale ještě ses nevyspal, ale vyléčit se to dá, žádnej konec hry, někdo se sám dobrovolně nechal nakazit (včetně mě) protože to přináší nový schopnosti a bonusy, i na to slunce se dá jít, když jseš čerstvě nacucanej a nic se ti nestane, jenom se musíš pravidelně krmit, což po vloupání se v noci do jakýhokoliv baráčku ve Waterfront District jde dost lehce.....
    • Ja si naopak myslim, ze to je dobre. V Oblivionu to bylo zajimavy zpestreni a vylecit to byl proste jeden z questu ;-)
    • SA-reg
      Jo, ale vyléčit se to dá. Ne tak jednoduše, ale dá. Žádnej "konec hry".
  • Teď je to skoro každej den nějaká novinka ohledně Skyrim. Neměli by si něco nechat i na pozdějc ? Přec jen do vydání ještě skoro čtvrt roku. *4*
  • upiři já rád
  • Dabingu se asi bojim nejvíc.
    Protože jak u Oblivion tak u Falloutu 3 je dabing příšernej.
    • smejki
      nebyl příšernej, ale rozhodně nebyl dobrej, to je fakt.
    • mně nepřišel zase tak špatný, ale bylo málo daberů a hodně se ty hlasy opakovaly.. to nemluvim o tom, že jsem pak slyšel stejný hlasy, právě ve Falloutu 3.. ale teď jich má být víc, tak uvidíme
    • mě přišel v pohodě ale už sem viděl že si an to lidi stěžovaly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit