Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skyrim jsem hral 10 min. a hned jsem to vypnul.prostredi me neuchvatilo a pohyby stali za hov**. Souhlasim s Vavrou. velmi pravdiva recenze. *3*
    • hh demence hodnotit hru, ktera ma potencialni herni dobu 100+ hodin, za 10 minut.... *6*
    • Kde vidiš tu recenzi ? *2*
    • Tak za 1. jsi to stáhl a za 2. za deset minut jsi tak možná dojel dojel první video a vytvořil postavu. Takže jsi napsal opravdové bukake.
  • Naštěsí na pc verzi moc takových bugu není . nejzávažnější bug u mě se jmenuje Louis Letruš :-D kterej se už podruhé naklonoval u stájí bílého prusmyku. Jeden stojí po pás v texturách a dva stojijou nad ním.
    - pak jestě mám probém když v interieru otevřu dveře tak se občas stane že se v místnosti za nimi všechny věci rozhází.
    - V dungeonech mam problém z vodou i když tam žádná není tak jako bych 10x za vteřinu vylezl a ponořil se do vody. je to otravné ale snést se to dá. Jinak klasické bugy jako v jiných rozsáhlých rpg.
  • Pane Vávro.... no comment. Váš názor, ale pokuď chcete tedy kritizovat na Skyrimu první-poslední, nezapomeňte na to až vydáte svojí hru :)
  • 33. Oops, ve Skyrimu vlastně žádné záchody nejsou.

    Tak to si dělá srandu, ne? To musí kadit i ve Skyrimu?!
    • ja som v jednom dungeone nieco ako provizorne kadibutky nasiel - aj ked to boli iba vedra oddelene nejakymi clonami
    • Kdo chce psa bít...
      • smejki
        tím psem je myšlen Dan? je to legitimní výtka k designu
  • To zase bude diskusia. Ale teším sa keď sa objaví pán Vávra v podcaste.
  • Mno s technickými problémy s Vávrou lze souhlasit, ale co dělá svět Skyrimu jedinečný je několik kilometrů herní plochy bez buzerace tohle nesmíš tamhle nelze dojít a tak. Zřejmě ta svoboda co budu ve hře dělat je doslova návyková *14* Vávro nebrblej a žij Skyrim *3*
    • Že jo, Vávra nad vším moc přemýšlí... měl by vypnout hlavu, zahodit svoje zkušenosti jako herní vývojář a nechat se odnést do říše draků panem Howardem!
      • calwin
        na tom nezíde ale tento článok je podľa mňa až príliš subjektívny na to aby patril na herný server tohto kalibru... pán Vávra si tu z toho spravil blog... aj keď aspoň mám čo čítať...
        • Souhlas, tohle je článek hodný nějakýho heního Blesku nebo blogu.
  • Trol.diskuzni
    Jdu si to přečíst, haha! *15*
    • Taky taky, pak se uvidí.
  • Jak dlouho to asi vymýšlel *1*
  • Kori
    Mám stejný názor jako pan Vávra, ale všem vám vaši radost a vytržení samozřejmě přeji!
  • http://images.cheezburger.com/completestore/2011/4/28/ed02a898-8aee-4a7c-9bc3-f4d41f292e57.jpg
    • Tady se budou dít věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit