Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RAAM
    Sice jsem ten článek nečetl chci si ho přečíst až se my bude chtít,protože je fakt dlouhý,ale z toho co jsem slyšel a četl to sedí.
  • terz
    Do článku se jdu teprve pustit. Nicméně věřím, že krom prvenství v délce tento článek překoná i rekordní počet komentářů (obě prvenství do teď držel Danův článek a tak akorát "updatuje" svoje statistiky). Nicméně uvidíme co z toho bude, jdu číst :-D.
  • Nadhera...parkrat sem se pousmal a ted se jen nestacim divit za ty negativni reakce co tu sou, tak nak sem si rikal - jojo, lide oceni ze si nekdo prozmenu troufl zkritizovat nesmyslne prehodnocenou hloupou hru, ale ono ne...skoda...Bethesda proste vi, ze lidi sou hloupejsi a hloupejsi a vubec jim nevadi ze od morrowindu prakticky jen zjednodusujou furt tu samou hru dokola a obiraj ji o vsecko co stoji za zminku. No, ale to je tak dnes se vsim...
    • Tak doba tomu svědčí... úspěch her jako CoD jen vývojáře utvrzuje, že hráči moc nepřemýšlí.
      Pak jim stačí hodin něco na omak dobrého a nikdo nemá moc čas/chuť se pídit po větším a hlubším smyslu a kvalitě.
      • Proc se kazdy odkazuje na COD? Copak tu nemuzou byt hry, u kterych se neprimysli a stejne tak hry u kterych se premysli? To jako nesmi existovat ciste strilecky? Protoze se to nekomu nelibi?
        • Smutné je, že čoskoro sa aj rpg hry budú radiť k hrám, pri ktorých "sa nepremýšľa."
        • Na CoD se odkazuje protože jeho úspěch prostě ovlivňuje všechny.

          Kdyby vycházel sám a byl si jakej je, tak super.

          Ale takhle je kvůli němu DA2 jen mlátička a ostatní střílečky jen tupé skriptované koridory.
  • zipp
    Skyrim hraju a baví mě, ale vic jak 80-85% bych jí nedal. Tou spoustou chyb(hlavně interface) mi nedovolí abych si hru na 100% užil. Nad spoustou z toho co bylo v članku zmíněno sem až tak nepřemýšlel, ale je v tom hodně pravdy.
    • Je v tom hodně pravdy? Je vidět že ty nepřemejšlíš nikdy.
      • Nejsi ten dodo co pracoval v Krkonosich sveho casu jako pingl ci kuchar v jednom z hotelu ci chat?
    • Děláš to správně! Nepřemýšlet!

      Dan Vavra jen vytahuje kraviny, který si ani nevšimnete pokud vás na ně někdo neupozorní!
      • Kr.Pa
        miss click
  • To mas pravdu Zaklinac ten jentak neomrzi
    • RAAM
      Jo už se těším až 2ka vyjde v roce 2012 na Xbox na PS3 bohůžel později.
    • Mě omrzel hned! Nejsou tam žádní draci! To je jak kdyby v CoDku byly jen pistole a žádný sapíky.
      • Kr.Pa
        Ve světě zaklínače je spusta draků. Jen do hry je nedali, přečti si knížky.
        • Spoustu? Zdá se že on není jediný kdo by si je měl přečíst
  • RAAM
    Páni.Nad Skyrimem jsem uvažoval,ale jestli je to takhle vážný.Podle mě je nejlepší RPG Zaklínač.
  • JJ přijde mi to jako poznamky testera te "nejlepší mega ultra RPG hry":)
  • kdyz uz maji vydat hru tak dodelanou a ne ze ji vydaji se 100 bugama na kazdem miste. nevim proc se tydle blbosti furt zastavata to uz bych si radsi sel zahrat dragon age 1 nebo 2.
    • Po nahrání asi 40+ hodin jsem se nesetkal ani s jedním bugem...
    • Z my zkusenosti je Skyrim nejvic vyladenou freeform RPG hrou nejen v ramci Elder Scrolls. Podivejme se jak vypadaji Gtohic po vydani, podivejme se na ostatni takhle velke hry, neexistuje hra toho typu, aby byla po vydani bez chyb.
    • Myslíš Dragon Age: Modern Swordfare?

      Ve Skyrimu je dokonalý soubojový systém a ten v DA2 jasně chybí... vždyť tam ani nejsou animace zabití! Jak pak poznáš kdy se máš cítit drsně?!

      Skyrim vede, DA fůůůj.
    • Mám nahráno 50 hodin. A ani jeden bug jsem nepotkal.
  • Tohle je neco jako Kalusovo Modra, nikoli zelena planeta. Dan Vavra ma svuj nazor, a cim je odlisnejsi od ostatnich, tim vic ho musi vyrvat do sveta. Uprime, kdo tohle precet cely? :) Je to spis takove blogove, kdyby to nebyl Dan Vavra...
  • Pan Vávra by si mel najít manželku a začít neco delat (treba hry). Tímhle článkem se naprosto strapnil ačkoliv jeho recenze na New vegas byla skvela.
    Takováhle tvrdá kritika na hru, kde jeden dungeon je delší než CoD, to je na presdrzku. Dej si facku Vavro.
    • A to jsi necetl recenzi na Fallout 3, kde rozebiral takove veci, jakoze kompl sviti ve vaultu ve vode *1*

      Jenze na to si normalni clovek jednoduse odpovi. Proste cena za skutecnost, ze se snazili pro hrace udelat tak velkou hru. Nebo i klidne tim, ze maj v budoucnosti vodotesny komply *1* Jenze on je proste mimon...
      • s jeho nazory na fallout se ovšem stotožnuju (vratane toho kompu sviticiho ve vode)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit