Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, za hodinku tu mame bratru 120 prispevku ... toto jede, panecku ...
    • Problem officer?
  • Mechwarrior_bw
    Je Dan Vávra egomaniak ? áno je ... lenže tento egomaniak má z veľkej časti pravdu. Vypichol detaily ktoré sú mnohdy zásadného charakteru ale bežný zástupca dnešných más ich jednoducho prehliadne. Radšej sa nechá unášať v prúde jedného veľké divadelného predstavenia, ktoré sa navonok zdá okúzlujúce a rozmanité ale vo vnútri je zhnilé a prázdne.

    Na druhej strane tento Vávrov postoj je ideálne chápať predovšetkým ako opačný extrém proti 100-vkovým recenziám a nezmyselnej glorifikácii hry, ktorá sa ale opakuje rovnako ako u TES4.
  • Jsem zvědavej kdy vyjde hra, která se Danu Vávrovi líbit BUDE... *4* . Myslim si, že je příliš náročnej, asi jako malý rozmazlený děcko... Když se mu nelíbí hry, tak at si zkusí sám vytvořit, podle jeho představ a hezky sám! Bych ho chtěl vidět...
  • V podstatě nesouhlasim jen s jednou věcí, spíš dvěma *15* ...to že vybavení neni levelovaný je pro mě plus, v oblivionu to bylo 1-10/11-19/20 pokud se nepletu, proto byly i krásný unikátní zbraně co jste našli na malym levelu později nepoužitelný. Ve skyrimu se to řídí perkama a mě to vůbec nevadí, že dawnbreaker s mehrunes' razor budu mít až do konce *1*
    Dungy taky nejsou nejhorší, v oblivionu se na ně nedalo koukat, ÚPLNĚ VŠECHNY přez kopírák a jen málokdy mě nějaký vyloženě zaujal. Neříkejte že ve Skyrimu nikoho nezaujal například systém trpasličích pevností a Blackreach.
    Největší mínus je absence humoru... Shivering Isles měly aspoň jistý šílený kouzlo.
    ale ostatních 114 bodů souhlasí a i tak to pořád hraju... hold ty žlutý zuby a kapku odéru přetrpim *2* a až nás z toho ostrova vysvobodí, tak si hold zajdu na urologii *5*
    • 90% dungeonov je skrátka dlhá chodba, ktorá vedie do hlavnej miestnosti s big bossom a z tejto miestnosti vedie potom krátka chodba k východu.
      • Naštěstí se ty chodby kroutí každá jinak a ta místnost je většinou jinak velká a stavěná. Nechtěl jsem ty dungy vychvalovat, jen že některý stojí za zapamatování a oproti oblivionu je to pokrok, malinkej... tam když jsem vlezl do 5. dungu tak sem měl nedbytnej pocit déjà vu, prostě se jen opakovalo 8 vzorů bez sebemenší změny.
  • meatball
    Pevně věřím tomu, že pan Vávra z větší části tímhle seznamem jen trolluje. Bo jestli ne, tak veškerý můj respekt vůči jeho osobě by asi musel klesnout až kajsi do Austrálie.
  • Dan Vávra by se měl vrátit ke Call Of Duty a pořádný hry nechat pořádnejm hráčům
  • Amylee.Anderson
    Výbornej článek, u nečeho jsem umírala smíchy :D I přesto, že jiné hry mají stejné problémy, furt to nejsou "supercool" rádoby desítkové hry. Vávra je bůh :D
  • dan vavra nekdy dodal na trh neco co bylo dodelane a bez chyb ??? aha ...... *1*
  • Ať žije Dan Vávra!
    • Trol.diskuzni
      Přesně, Vávra na hrad! *5*
  • Vsechno jedno, at tu hru milujete jak chcete (a tady je vsechno v poradku), proste neni na absolutni hodnoceni. Ne, neni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit