Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pán Dán Vávra- to nech posudi každý sám že aký je to človek.Ale jedno je iste to sa dá napísať o každej hre , len nech už aj on oznámi tu novú hru , nech je to nejaké poriadne stredoveké fantasy rpg/ adventúra a nech si dajú záležať na príbehu a svete.
    • A doufam že tam budou zachody! Bez nich at to ani nevydava!
  • Dokud sem si tenhle článek nepřečetl, tak sem těmhle negativům nějak nevěnoval pozornost. Ale teď si myslím, že až zapnu Skyrim, tak nebudu myslet na nic jinýho :D
    • ty jo přesně, přesně na to myslím. Naštěstí po 73 hodninách hraní mě nic takového nerozhodí a už vůbec ne konzolista Vávra.
    • Přesně můj pocit! *1*
  • Trol.diskuzni
    Pan Vávra pouze velmi vhodným způsobem nastínil realitu... Přeji si podobných článků více, nejen ke Skyrimu.

    A pro všechny TES-ultras - podívejte se pravdě do očí a hrajte radši to CODko, které si aspoň na nic nehraje. *5*
    • Trollové jsou velcí, neohrabaní, smrdutí a nemají inteligenci a ještě ke všemu jsou to vymyšlené bytosti, tak mi trolle vysvětli co tu děláš a jak ses naučil psát, hrát a provokovat? *7*
      • Teď zníš jako Vávra.
    • No hele to trolování ti už moc nejde vrátil bych se k učení na zkoušku ze statistiky *3*
      • Trol.diskuzni
        Již jsem připraven. *5*
      • Statistika je lehká... minulej semestr jsem měl za 3 a ani jsem se neučil.
        • Opravdu? Na prvním stupni základní školy máte statistiku? No ták, jablka a hrušky to nejsou, raději sem piš jak se učíš Japonštinu.
          • demo watashi wa nihongo to keizaigaku wo benkyoushiteimasu

            でも私は日本語と経済学を勉強しています。
            • A stejně tě mám rád. :D
        • jsi dobry
  • Pán Vávra, vy ste id10t
  • Skoro se vším souhlasím. Ale přesto mě hra baví. Nejsem hnidopich a nehledám detaily, soustředím se na atmosféru a velkej svět, kterej můžu prolejzat. To, že ve Skyrimu nejsou ha.j.z.ly a že jim nepasujou textury, mě nezajímá. Nicméně s většinou souhlasím. Hlavně s kritikou mapy, která je pro mě skoro nepoužitelná (zlatej oblivion, kde byla mapa krásně 2D a vypadala rozhodně líp, než tenhle šedivej nepřehlednej rádobyplastickej paskvil). Interface je zprzněný taky solidně, jen jsem si na něj, narozdíl od mapy, zvykl. Uznávám, že je zdouhavé najít předmět, který chci. Quick menu se fakt nepovedlo, naštěstí se dá namapovat pod number klávesy, ale i tak se v ní ztrácím (hlavně díky rozdělení na pravou a levou ruku). Questy mi přidou v rámci možností dobrý, některé se mi líbily hodně. Kůň - to že kůň uběhne deset metrů a pak se zadejchá je docela fail, navíc u něj nevidím staminu. abych si byl jistej, že můžu zase dalších 10 metrů běžet plným klusem. To, že ve vodě nevidím dech (tedy tu lištu) je mi jedno, protože hraju za Argoniana (umí dýchat pod vodou), ale chápu, tohle je taky docela fail. Jinak, mám 16lvl, takže jsem poměrně nazačátku, možná se mé pocity ještě změní, zatím bych tomu dal tak 9/10.
  • No Dan Vávra, přeci jen lepší než ten psychopat Radek Hulán...
  • Vávra vůbec neví co blekotá.

    Ve Skyrimu se mu nelíbí koně, ale v Mafii 2 ani žádný koně nejsou!
    • Ale v Mafii jsou zase záchody.
      • Ale sral pes na záchodech!
  • No ono prvnich 5 je vlastně to samý... a tak to jde i dál:) Roztáhnout větu do dvou bodů aby jich bylo 100 je šikovné... ani Bethesda by to neudělala líp!:D no co, něco je pravda, něco ne. Holt Dan Vávra je na druhý straně, takže zase vidí všechno špatně, a to se stává pokaždý když má něco vysoký hodnocení. Holt jenom on to moh napsat protože má kam...
  • Ani jsem to nečetl, nechci kritizovat myšlenku ale PANE VÁVRA, takhle si představujete profesionální článek! Měl byste se zamyslet, jestli Vaše vlohy neleží někde jinde. Nechci tu rozebírat potenciál hry a její chyby. Nelíbí se mi, co všechno za humus se prezentuje veřejnosti.
    • Trol.diskuzni
      Pan Vávra je jediný, kdo má "koule" na to tu hru veřejně kritizovat... A má na to plné právo - i kdyby už nikdy nic nevydal, stejně pro mě bude daleko větší frajer než ten Howard se svými generovanými plošinovkami TES. *5*
  • Amim
    Některé důvody ve mně budí dojem, že se jen nějak potřeboval dostat přes 100 důvodů. Nicméně s ostatními asi 90 důvody naprosto souhlasím. Skyrim rozhodně není dokonalá hra (i když velice dobrá). Rozhodně není dokonalá, aby dostala 10/10, nicméně jaká hra pak dokonalá je? Všichni jásají, jak je Skyrim super. Já si myslím, že je to způsobeno tím, že moc opravdu dobrých her v poslední době nevychází. Snad to spasí Trine 2.
    • A kdo tě nutí to hrát? Pust si Risen, Gothic nebo Baldurs Gate 2, to je to takovej problém? Potřebujete mít eno nuno grafiku aby ekonomick trh HW měl z čeho žít?

      Příklad. Mám audi 80. Miluju ji, je dokonalá. Co natom, že je to 18 let starý auto? Přece nepoběžim každej rok kupovat nový model.
      • Lebo na nové nemáš prachy heh. *2*
      • Amim
        Jak to říct. Risen, Gothic a dokonce i Baldurs Gate časem omrzí. Už samotný fatk, že hraju na nejmenší možné detaily a dohledem staženým na minimum (kromě viditelnosti postav - není zrovna super, když na Vás někdo střílí a Vy ho ani nevidíte), vypovídá o tom, že opravdu nepotřebuju eno nuno grafiku.

        A jak říkám, já to hraju rád, nicméně nechápu, jak tomu někdo může dát deset.

        A srovnávat hry s autem je trochu ...k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit