Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No takhle... Po precteni par bodu z clanku, se na Skyrim budu divat stejne, porad me bude bavit, protoze se mi libi, to je to hlavni. Nejsem si jistej, jak se ale ted budu divat na Dana Vavru :)
    • ten článek je ale o tom, že Skyrim není desítková hra, pokud to někomu a "profesionálním recenzentům" zvláště pořád připadá na deset, tak by se měl jít léčit
  • Hairy_Ass
    Tak Vávra nasadil kvalitu hodně vysoko, jsem zvědav na tu hru, co na ní spolupracuje (studio Warhorse). *4*
  • michaliuz18
    jediny fail je to ze neviete nic ine len kritizovat tuto super hru, tolko chyb co ste popisali som si v hre ani nevsimol a aj ked hej som ich prehliadol , len same bugy vsade bud tu alebo na sectore len nadavat na to viete, no a co ze ma tolko chyb aj fallout ich mal a obe su to uzasne hry ktore sa hrali az do konca a nevedel som ich prestat hrat, tak tolko nepindajte:) ale dobre ide vam o to o hre napisat kolko ma chyb , ale mna to osobne uz nezaujima a uz je to trapne
  • RavenHolm
    V některých bodech musím souhlasit a některé jsou vycucané z prstu.
  • :D tak na pobavení dobrej článek, ale jinak pan Vávra je tedy pěknej trapák, at se nejdřív koukne na svoje dílka(dělá jako by to měl vždy dokonalé) a včítat že tam nejsou dobře udělané autosave to je vrchol-než vlezu do průseru zmáčknu F5, ale pro někoho je to asi moc složité.. nečetl jsem všechny ty žvásty-jen sem tam něco.. po fiasku z mafii 2 by měl držet hubu a šoupat nohama.. -jojo on vlastně utekl před vydáním, tak to ho omlouvá tedy.. *11*
    • Ano. On utekl pred vydanim, jeho scenar se predelal, pac byl nerealnej a predpoved byl 14lety vyoj. Od ty doby se od toho distancuje. *2*

      Samozrejme i o tom jeho scenari by se dalo dlouze polemizovat. Clovek, kterej lita po prednaskach, ze herni grafik musi umet zaklady architektury, pritom tam mel uplny bludy vcetne zcestneho popsani prostoru, kterym se dokonce museli ridit grafici v 2k... Nepocitam takove spymy, jako neco ve stylu "budeme mit vleky svet, bude realny a lide to budou chtit"
      *2*
    • Pan Vávra má s výsledkem projektu Mafia II společného velmi málo. Je to překvapivé, ale je to tak.

      Apropo jako moder jsem nahlédl pod pokličku a vězte že všechno o čem kdy pan Vávra mluvil ve spojitosti s Mafií II existuje, byť většinou ve formě pahýlu. Tudíž on nekecal, ale jaksi někdo dostatečně mocný nasměroval vývoj Mafie II poněkud jiným směrem, než se původně plánovalo.
  • Ta hra me vtahla uz na tolik hodin, ze jsem prestal vnimat realny zivot a po vypnuti stale myslim na skyrim, takze te hre prave patri 10/10. Neumim se od toho odtrhnout!!! :D
  • u tohoto clanku sem se opravdu hodne nasmal :D
  • Ten pán je zakomplexovaný chudák.
  • ネメススはバカです。

    A teď i něco pro google translate:
    でも私は日本語と経済学を勉強しています。
  • srackaaa vravra si stezuje i na takovou picovinu jako ze tam nejsou zachody ....dpc ve ktery hre jsou zachody?
    • Paulcz
      z RPG třeba Fallout
    • Amim
      Jako sorry, ale tohle je velkej kiks, aby se v designech budov nemyslelo na záchody. Skutečnej význam to nemá, jen to prostě nevypadá dobře.
      • mirekdusinojc
        Ale tak já si myslim, že na tom severu to moc neřeší, prostě vyjdou ven, do hodiny jim to zmrzne a pak se s tim zatopí /ať žije fekální humor.
        A nebo mají prostě magické konečníky a další vylučovací orgány, které automaticky teleportují obsah do zářivého světa Vylučování. Určitě je to popsáno v jedné ze těch knih, které si ve hře můžeš přečíst.
        • zasmál sem se :) taky se už těším jak Vávra pořeší ve své hře fekálie
      • Vy..víš co se můžeš i za chatkou a udělat to bodlákem. Je to fantasy a navíc ze středověku. Vlastně..třeba tam ani lidi neserou.
    • mirekdusinojc
      V husitské hře od Warhorse studia, kde bude realistický model trávicího traktu a zároveň nutnost sbírat dostatek mechu, protože když se po vykonání potřeby neutřete, bude vám hrozit nákaza morem.
      • Tve dobrý, takhle dobře jsem se dlouho nezasmál. *1* Každopádně se teším, až to uvidím v té hře. *1*
    • V Silent Hillu treba, a pekne zadelany ;) Ale ve fantasy se chodi proste do lesa, ne?
    • Trol.diskuzni
      Tak ale přece ve Skyrimu je VŠECHNO, VŠECHNO, VŠECHNOOOO... Tak jaktože tam nejsou záchody a toaleťák? *5*
      • Kaď na záchod, radši se probjehni po ňáky danžnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit