Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozná recenze i moje babička by to napsala líp doporučuju to přerecenzovat jelikož to je snad nejhorší recenze co jsem viděl
  • No jméno recenzenta jsem tu předtím nikdy neviděl a taky doufám že už neuvidím...Vyhoďte to hovado! *8*
  • Zayl
    No recenze děs a hrůza, skoro jako bych ji psal já ... ale co se týče samotné hry- mě vydržela přesně jeden den, jelikož jsem zjistil že další scénář je ta samá mapa, se stejným placementem budov, sousedů a se stejnými questy. Jestli je všech těch 20 nebo kolik jich je takhle podobných, nemá 90% hry smysl hrát. Krom toho teda některé prvky by potřebovaly domyslet a dodělat.
  • Jedním slovem zhrnu tuto recenzi..... Nehoráznost!!!!!
  • Navíc, nezlobte se na mě, ale alespoň ty screenshoty mohly být vytípané s větší úrovní detailů než minimální. Stoprocentně vím, že ta hra vypadá o dost lépe.
  • Tak tohle je i na mě moc... Ubohá úroven textu, k tomu za pět z gramatiky! *11*
  • Snad nejhorší recenze co jsem kdy čet - popsat kurzívou tutorial, to je fakt apríl
  • Amylee.Anderson
    Recenze mi řekla totální bobek, a to jsem na nějakou čekala. Ale stejnak si asi procvičim angličtinu...
  • Sims už mně nebaví pamatuju na skvělý sims 2 ale další díly už mně nebavili... v doplňkách neni skoro nic nový ho zábava vždy na 2 hodiny... kravina odpad Sims Medievel (Nebo jak se to píše) 4/10 grafika jak z roku 2006 a recenze hrůta hrůza! *10*
  • Mě u tohoto skvostu mrzí jen to že už není česky lokalizován což je škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit