Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mám plnit questy..
  • Prosím pomoc zajímalo by mě jak se rozrůstá ten hrad nebo celý to království a jak se tvoří jiní simíci než jen monarchové
  • Blbý je to že musíš plnit úkoly abys za ně postavil 1 budovu *13*
  • Ahoj. Chci se zeptat... Mohou se v the sims medieval stavět ty hrady a různý domy, nebo to hned dostanu a už s tim nic nemohu dělat??
  • V medieval jsem dostala za úkol dát někomu jed . Mám ho v inven. Ale nejde z něj vyndat a já nevím jak ho mám těm simíkům dát tak aby se otrávili. *13*
  • Ahoj všem hračum The sims medieval potřebuji poradit Stárne se ve hře a umirá se jak v Sims 2 a Sims 3 myslím přirozenou smrtí či na nake nemoci děkuji kdyžtak pište na jirka.zalud@seznam.cz *3* *3* *3*
  • Jojo jasne kdyz uz ta hra stoji za vyliz tak se serete do pisalka...tady na internetu se vazne projevuje cesky duch ....je mi z vas na bliti a tahnete do pekel horoucich
  • Tohle je celkem zajímavé - http://www.youtube.com/watch?v=0F50xuorpn8
  • U hry tohoto typu by se mi líbil i nějaký sand-box nebo nějaká jiná možnost free play režimu. Questy jsou jistě fajn, ale nelze se jim vyhnout. Možnost přepínání postav pouze po skončení questu taky nic moc. Že si panovník sám vaří není až tak pravda. Občas, když se jim zrovna chce, jsou k dispozici i nějací sloužící a pak si může o jídlo říci. Musí na něj mít patřičné suroviny, jinak dostane základní šlichtu. Postavy za které se dá hrát jsou trochu nevyvážené. Koho baví tvořit, zkusí kováře. Koho baví boj, zkusí strážného. Lékař už tak zábavný není, ale třeba se najde někdo, koho baví sbírat pijavice a sát krev.
  • Recenze je strucna, povrchni a kratka. Informaci o tom, ze hra je prumerna a zcela v duchu predchozich Simu podava rychle, usetrila muj cas a za to ja dekuji. :) Ovsem uz jsme si tady trochu zvyknuli na jiny standart, na vtipnyho DV, objevnyho a napadityho LG a formalne cistyho a maximalne informativniho AS. A tohle by PP mozna mel vcas podchytit. *4*
    • Zayl
      Až na to že hra v duchu předchozích Sims není, jelikož aplikuje podobnou mechaniku na několik prvků, ale zbytek naprosto brutálně osekává a její zaměření je úplně někde jinde. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit