Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pastva pro oči, která lahodí uším a potěší každého obyvatele modré planety. *4* Hráčské preference? Ty se vypaří a zmizí ve tmě ve chvíli, kdy lidé spatří toto dokonalé dílo! This game is the BEST! For everyone *14*
    • To jest Skyrim, nejlepší advent... hra na světě! *14* Kde tedy je?
  • Leonidasss
    L.A.Noire právě dohrávám a můžu potvrdit, že je to opravdu vyjímečná a velice originální hra se skvělým bonusem v podobě takřka dokonalé mimiky postav. Ještě nikdy nebyly obličeje NPCček ve hrách živější.
    Tuto hru řadím mezi TOP 3 tohoto roku.
  • kde je portal 2 sakra?
    • sleepless
      Portal 2 je zarazen v jine kategorii, na kterou rovnez dojde - logicke hry.
  • l.a. jede na stejnym engine jako gta 4, ne? je zajimavy ze l.a. se mi seka na nejnizsi detaily, kdezto gta 4 krasne plynule na high-medium... (4quad i7 @1,77 ghz ati radeon 5850 6gb ram to vse v ntb)
    • nejede to na stejnym enginu...
  • Ryba9
    Všimli jste si toho, že letos vyšel Posel Smrti 3? Jestli si to nezaslouží nominaci tak nevim :(
    • blixa
      Vsimli, v sirsi nominaci byl, ale stojime si za tim, ze vsech tech pet her zde je lepsich nez treti Posel.
  • L.A. Noire je hodně špatně optimalizovaná a místama velice nepěkná hra. Jde vidět, že tvůrci těch 5 let pracovali především na výborném gameplayi než na technické stránce, byť design je dobrý. Aspoň z půlky vypadat a šlapat jak Mafia 2, jednalo by se subjektivně o top3 roku.
  • Paul_cz
    Pokažená konverze ? Hraju hru koupenou na steamu (měsíc po vydání za 3 stovky, neber to) a je bez jediný chyby. Volbu schvaluju, narozdíl od těch ostatních adventur mě LA Noire baví, protože to není jen point and click (což je tak pasivní styl že ho nesnesu..).
    • Ocelot23
      No vidiš a u mne je to jediná hra na 15 FPS a nepomáhá nic...
      Je to pokažená Rockstar konverze tj. na každém kompu tě dokáže překvapit jak se hra chová - stejně jako GTA 4
      • Paul_cz
        Nj to tě lituju, mluvím o své zkušenosti..
        pokud máš originálku tak koukni sem, třeba tu najdeš řešení, je tam toho dost:
        http://support.rockstargames.com/forums/20300756-l-a-noire-pc-technical-support
  • Ještě jste sem mohli přiřadit Posla smrti 3,ale jinak souhlasím :-)
  • Velký souhlas... Hraji jeden případ denně a je to parádní záležitost. Jsem zrovna u Traffic desk a nemám k tomu zatím výtky. Snad jedině případy by mohli být obtížnější, ale třeba později hra přitvrdí :-)
    • tak traffic je na zacatku..... homicide desk je asi nejdelsi a nejtezsi....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit