Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryba9
    Všimli jste si toho, že letos vyšel Posel Smrti 3? Jestli si to nezaslouží nominaci tak nevim :(
    • blixa
      Vsimli, v sirsi nominaci byl, ale stojime si za tim, ze vsech tech pet her zde je lepsich nez treti Posel.
  • Velký souhlas... Hraji jeden případ denně a je to parádní záležitost. Jsem zrovna u Traffic desk a nemám k tomu zatím výtky. Snad jedině případy by mohli být obtížnější, ale třeba později hra přitvrdí :-)
    • tak traffic je na zacatku..... homicide desk je asi nejdelsi a nejtezsi....
  • A co takhle Posel Smrti 3?
    • sarcasm?
  • Ještě jste sem mohli přiřadit Posla smrti 3,ale jinak souhlasím :-)
  • Leonidasss
    L.A.Noire právě dohrávám a můžu potvrdit, že je to opravdu vyjímečná a velice originální hra se skvělým bonusem v podobě takřka dokonalé mimiky postav. Ještě nikdy nebyly obličeje NPCček ve hrách živější.
    Tuto hru řadím mezi TOP 3 tohoto roku.
  • Už se těšim jak tu bude Best of RPG a vyhraje to Dark Souls :-)
    • RPG prece vyhraje Skyshit
    • No to je dost mozne, pokud to neveme W2....bude vtipnez ase sledovat komenty typu ze redakce ja banda cehosi oskliveho, to dala hre co neni na pc....
    • hej a potom sa zobudíš s rukou v nočníku.. ;-)
    • tak sa ešte chvílu teš ... *1* *1*
  • Tommybull
    A co takhle A New Beginning? Osobně jsem tuto hru nehrál, ale v rámci žánru kolem ní byl docela humbuk, tak by mě zajímalo, proč ji redakce do výběru nezařadila...
    • GlaDOS
      Vidíš. Klasickou adventuru tam nedají ale L.A.Noir jo. Já A New Beginning hrál a je to skvělá adventura. Navím, proč tu nebyla.
  • Erien
    Rozhodně souhlasím L.A. je fakt super, pro mě jedna z nejlepších her roku, aspoň mě bavila velice. Jinak nejvíc vzpomínám na Poldu 1, 2, 3. To byla adventura :))
  • nazdar,
    hra super. je to samozrejme trochu jiny zazitek nez je vetsina hracu zvykla, ale stoji to za to. optimalizaci jsem prekousnul. kdo bude chtit tak si hru uzije kdo ne tak bude jen remcat jak je lokalizace na p... a jak se to seka. nikdy jsem adventury moc nemusel, ale co jsem hral Fahrenheit a Heavy Rain, tak mam tenhle zanr rad. je to proste relax!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit