Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazdar,
    hra super. je to samozrejme trochu jiny zazitek nez je vetsina hracu zvykla, ale stoji to za to. optimalizaci jsem prekousnul. kdo bude chtit tak si hru uzije kdo ne tak bude jen remcat jak je lokalizace na p... a jak se to seka. nikdy jsem adventury moc nemusel, ale co jsem hral Fahrenheit a Heavy Rain, tak mam tenhle zanr rad. je to proste relax!
  • Amnesia tu bola už minulý rok...
  • LA noir je na pc jeste osklivejsi a hur optimalizovany jak gta4 takze pro me je vitezem Amnesia.
  • sarcasm?
  • L.A noire ma fakt velmi bavi, je to dobra hra... akruat ta optimalizacia, musim to hrat na 22" palcovom monitore na rozliseni 1400*1050 pricom nativ je 1680*1050 takze mam pruh jak v kine :D ale zas uznavam ze moja grafika uz asi itez patri do srotu a trebalo by kupit novu :D uz ani Orcs Must Die som nepusitl na plno ( anitaliasing osm musel vypnut) :D
  • * Minulý rok *3*
  • Tento rok byl relativně zdařilý na adventury - To the Moon, Edna & Harvey, Trauma, Baron Wittard, Goin' Downtown plus ty zmíněné. Osobně jsem se ale nejvíce bavil u A New Beginning .

    Tento rok ale dle všeho vypadá daleko lépe - Bracken Tor, Asylum, Lucius, Sherlock a především The Last Cown *4*
  • Jedina adventura ktera mne bavila byla Zak McKracken

    Byla to vubec adventura,,
  • RPG prece vyhraje Skyshit
  • Jak jsem jen na Gabriela mohl zapomenout.... Všechny díly se povedly, ještě že nikdo neprzní jeho značku dneska.
  • Erien
    Rozhodně souhlasím L.A. je fakt super, pro mě jedna z nejlepších her roku, aspoň mě bavila velice. Jinak nejvíc vzpomínám na Poldu 1, 2, 3. To byla adventura :))
  • L.A. Noire si tedy musim nekdy poridit. :) Diky za tip, jen skoda, ze se tam neobjevilo vice PC titulu (ale Matrojsky si odted dam do hledacku).

    Jinak obrovska vytka nejen clanku, ale cele redakci Games.Tiscali. Tak nejak mi prijde, ze jste letos uplne presli toto: http://freebirdgames.com/to_the_moon/ Hra je po pribehove strance kvalitativne srovnatelna (!) s Gemini Rue.
  • tak traffic je na zacatku..... homicide desk je asi nejdelsi a nejtezsi....
  • No to je dost mozne, pokud to neveme W2....bude vtipnez ase sledovat komenty typu ze redakce ja banda cehosi oskliveho, to dala hre co neni na pc....
  • GlaDOS
    Já chápu, že L.A. Noire je z velké části adventura ale pod názvem kategorie jsem čekal, že tu budou spíše klasické point n' click. Dobře, Posla smrti 3 jste vyřadili, je to váš názor ale co takhle A New Beginning? To je skvělá adventura a ve velké pětce by si zasloužila být.
  • GlaDOS
    Vidíš. Klasickou adventuru tam nedají ale L.A.Noir jo. Já A New Beginning hrál a je to skvělá adventura. Navím, proč tu nebyla.
  • dekuji za minus, nejspis od nekoho kdo ani jednu ze zminovanych her nehral
  • blixa
    http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2010-nejlepsi-adventura-54587
  • LA jsem také koupil a začal hrát, no mé první dojmy byly podobné jako ty tvé, dvakrát jsem kontroloval posuvníky u nastavení grafiky, jestli mám opravdu vše nastaveno na max. BTW první díl Mafie měl ty textury snad i o třídu lepší. No a ta slavná mimika a textury herců nalepené na hlavy postav ve hře, tak to rozhodně není nic, z čeho bych si sedl na prdel, jak bylo uvedeno v recenzi. Ale jinak se to hraje pěkně.
  • hej a potom sa zobudíš s rukou v nočníku.. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit