Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skirim ie neijlepsy a gdo sy misli ze neny je debyl a smrdy
    • Veskoslav
      Jestli si myslíš, že jsi vtipný, když ze sebe děláš debila, tak ne...
      • je to borec, sry
      • jindra.veliky
        az na to ze nedela debila ze sebe ale z lidi co se tu Skyrimu tak zastavali a delali jakoby to bylo nejlepsi hra na svete *15*
        • Veskoslav
          Čímž je stejný jako oni.....A neviděl jsem, že by zástánci SKyrimu byli negramotní idioti....
        • Asharak
          a že je vystihl dokonale :) sice to mohl ještě trochu dopatlat *7*
          • No ale zároveň je dobrý si dávat na opačný extrém - totiž lidi, kteří na diskuzi sepsou každého, kdo se u Skyrimu baví. Podle mě to není hra dokonalá, ale dobře hratelná a zábavná určitě...v tomhle roce jsem se kromě L.A.Noire u žádné tak nebavil. Bohužel tento můj subjektivní názor je u některých existencí záminkou pro urážky...
            • Asharak
              No proti tomu nic nemám *3*
  • Demeterovi tipujem 12 rokov...urcite ani netusi co je to stary dobry Heretic :D:D
    • jaus mam opcanku
      • CrocoRay
        Jakou opici?
      • Žádám překlad! *10*
      • a stejně neumíš česky :D:D
  • Veskoslav
    Zahraji, pokud bude bavit, tak i nějak finančně podpořím:)
  • farrao
    Někteří představitelé dnešní mládeže, jako například tady Demeter, mě někdy skutečně dokáží neskutečně rozesmát *1* Chlapče, přestaň to hrát a koukej vypadnout do školy... *7* Ale to jen tak na okraj... Tenhle projekt se mi docela zamlouvá a těším se, že to dobře dopadne. Rozhodně držím palce kluci, a rozhodně nejsem na games jediný *3*
  • Vypada to vazne zajimave ale jsem zklamanej..delaji to cesi ale uvodni stranku maji jenom v anglictine...je to jenom banalita ale tuhle hru budou hrat predevsim cesi tak by to mohlo byt i v cestine..
    • nyrthos
      Čechy - ani nikoho jiného - samozřejmě opomenout nechceme a v budoucnu určitě budeme přemýšlet o vydání hry i v češtině (už tak nějak "z principu" :)

      Vzhledem k "velikosti" našeho týmu a množství práce ale musíme mít v současnosti na paměti poměr čas/výkon, z čehož vychází ona jasná orientace na Aj.
      • Veskoslav
        Tak kdyby jste potřebovali pomoct:) Mám pár známých, co už hry překládali, ať už amatérsky nebo profesionálně.
    • Proč by to měli hrát především Češi?
  • pycovvyna ja racy skyrym to je nei
    • That is the fed troll..
    • kdybys aspoň uměl česky
      Nyrthos jinak vypadá velmi zajímavě
      • demeter tvuj nick neco naznačuje,jen bych možná změnil poslední 3 písmenka a jedno přidal vyšelo by tvé jmeno a docela možná by nám to řeklo i neco více o tvém intelektu. *6* aco se týče hry na naše poměry vcelku dobrá grafika doufam že i hratelnost bude dobrá.
  • walltar
    Ta grafika je prostě nádherná. Doufám že se jim to povede.
  • takova hovadina! takova blbost! OMG! to ani nestahnu *6* jdu hrat Skyrim nejlepsi RPG na svete *5*
    • nejhorsi na tom je, ze tyhle prispevky sem davaji lidi, co skyrim ani nehrali, jen se snazi byt "zajimavi"
    • Inquisitor
      Už jste s tím Skyrimem fakt trapný. Opravdu to musí být u každého článku? Dem*nti.
      • No jo nepřekonané RPG ;) ...I já raděj BG a Das Schwarze Auge serie ;)
  • Jak to bude F2P , budete stavět vesnice a konat raidy, tak to má obecenstvo zajištěno už dopředu .
    Jen tak z povinnosti - A budou tam elfové ?
    *12*
  • nyrthos
    Ahoj Tiscali, tady kluci z Nyrthosu. Jsme nadšení z toho, že se vám projekt líbí a budeme se těšit na další kontakt :) Hezký den, Martin
    • Ahoj Nyrthos, jsem rád, že v naší kotlině se někdo pustí do tak pěkný hry. Držím palec a ať vám (nám) to dobře dopadne.
    • Vypadá to fakt dobře. Nepřemejšleli jste o tom, že byste nějakej další projekt dělali spíš na něčem jiným než na flashi (třeba na Unity enginu, kterej taky běží v browserech či na smartphonech)? Přece jenom je flash žrout výkonu, při pravokliku vyskakuje to flashový menu místo možnýho využití pro ovládání hry apod.
      • Asharak
        Tak ještě nemusí být tak moc ztraceno, protože věřím že Adobe nenechá (nechce nechat) flash jen tak upadnout k vůli HTML5, takže s novými verzemi by mohli vyřešit ten "úbytek výkonu" :)
      • nyrthos
        Díky díky.
        Co se týče flash vs. unity, je samozřejmě pravda, že v prvním případě je člověk (v "současnosti") dost limitován výkonem, což hrálo a hraje při vývoji velkou a dost nepříjemnou roli.

        Bez ohledu na výhody byl v době, kdy jsme o platformě rozhodovali, byl flash de facto jedinou volbou, přemýšlení se tedy nekonalo :). Navíc to vypadá, že tebou zmiňovaný rclick bude brzy vyřešen; výkon se také posouvá na jinou úroveň. Uvidíme, budoucnost ukáže, jak se bude situace vyvíjet..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit