Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vypadá to hezky, Ale je to fantasy, a toho mám už plný zuby, voči i holiny.
  • Wau, okouzlující grafika, budovy a detail jako od Braughela.
  • Masa-san
    Také bych rád viděl i jíné české RPG než Izometrické, je to zřejmě náročnější na vývoj a rozpočet, ale přeci jen je to škoda, že zatím není.
  • Core
    Jedním slovem nádhera! Že by po českém Inquisitorovi další krásné RPG za našich končin? Screenshoty vypadají krásně, web taktéž. Těším se na plnou verzi.
  • Vypadáto moc dobře.Už se těším pokud to můžu otestovat.Flash platforma není špatná aspon se začíná oprašovat.Poslední době už zkouší více her např. Heroes Generals,která se už testuje a jede dobře.
    Držím palce jen tak dál.
  • a to bude zadarmo?
    • StanleyCZ
      Pravděpodobně né.
  • MrSanta
    Grafika vypadá naprosto skvěle.
    Jak to bude s plechovkama? V článku i na webu hry jsem našel akorát jakés takés info o školách magie, ale co hra nabídne pro mlátičky? Bez pořádné sekyry nebo meče není zábavy, u Croma *1*
    Každopádně držím palec, ať se dílo podaří.
  • Řeknu to takhle. přidáno na FB. Přidáno do oblíbených stránek a jdeme sledovat vývoj kupředu. Těším se.
  • Vypadá to naprosto! Úžasně!! přesně takovýto styl grafiky a her mam rád. Držím palce a ať se daří!!!! dejte si záležet kluci!
  • Enclaw
    Jednou větou: "Úžasně překrásně vypadající hra s velkým potenciálem". Žádost o beta klíč odeslána, teď už jen čekat a doufat, že se na mě štěstí usměje.. (a nedopadnu jak s betou Diabla III) *4* ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit