Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelínek + Pivko = DEERBEER. Vtipné :) Držím palce.
    • nyrthos
      Si rooozkodoval *3* *1*
  • rancor1223
    Mě to zase připomíná první Sacred *1*. Těším se co z toho bude!
  • skoda ze se nikdo nepokusi o 2.5D hru (2D prostredi a 3D postavy), myslim ze by to vypadalo lip :)
    • no co treba takovy SACRED? tam to tak je i v Beyond Divinity
  • corfer
    Nejsem tedy jediný, na koho dýchla atmosféra Baldurů. Nádherná hra. Nadto se vaří v české kotlině!
    • Jo, tyhle hry a grafika jsou poslední dobou nějak v módě... jsem asi ten 3D fancy grafiky přejeděný *15*
      • zjistil jsem, že vůbec neumím psát... asi to bude novou klávesnicí... ještě jsem si nezvykl *3*
        • Asharak
          True true. Nejlepší je přechod z nízkoprofilových zpět na vysoko profilové :/
          • tak to já to mám přesně opačné :D... ale staré časy si připomínám v práci...
    • Mechwarrior_bw
      jj ako píše Creep, čistá nostalgie...
    • Jen sem zahlíd obrázek tak mě zaplavila nostalgie a ani si nepamatuju kdy sem s takovou radostí četl nákej článek.
  • Graficky mi to připomíná baldurs gate, což je perfektní. Nikdy bych si nemyslel, že ještě spatřím novou hru s podobnou grafickou stránkou.
  • Vypadá to solidně... Na pozvánku do bety Path of Exile čekám jak na smilování boží *15*... pořád na jejich stránkách čekuju ten jejich timer, jestli se tam neobjeví můj acc.
    • Ja mam jeste jeden beta klic,
      napis na email geeky42@seznam.cz
      • hah... to by bylo supet! *15*
  • MidnighT91
    Naprostá nádhera, Nirthos si teda připisuju ke hrám jako Path of Exile, Grim Down...
  • jindra.veliky
    a Dan Vavra se muze jit zahrabat *15* + kam se na to hrabe Skyrim *5* *10*
    • Asharak
      btw, proč by se měl jít zahrabat? *7*
    • nyrthos
      Díky za podporu! Jen bych dodal, že je Dan frajer, Mafie byla a bude jednou z našich nejoblíbenějších her.. není důvod nepřát mu úspěch, ať se rozhodne dělat cokoliv (s kýmkoliv, kdekoliv) ! :)
      • koukam ze nejsem jediny kdo pouziva hlasky z "mazaneho filipa" v beznem zivote :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit